Imperia Online България  
Април 27, 2024, 00:42:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 250847 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #570 -: Ноември 14, 2010, 00:48:07 »

Е в подписа ми си личи колко си добър бе Гущерче, казах ти хвана ме в лош момент в който не ми е приоритет играта.Лошото е , че когато се надъни в мен, и върна два атаки без да има смисъл, за което дружно се посмяхме, нищо не каза във форума.Когато взех медалче от един от съюза ви пак не каза нищо.И сега когато взе някакви парички и си умираш от кеф и го постваш веднага.Е лицемерието ти и гордоста ти ти изяждат главата.Затова съюза ти няма никакви съюзни успехи и няма и да има.

Ти нали постна "грандиозната битка" в която загубих 700 меча .... и съвети ми даваше ... и ме предупреждаваше .... и ме заплашваше ...
Аз само ти казах, че си си повярвал прекалено много и ти го показах ... нагледно ... нали гледаше през последните 20 мин. как идвам за парите ти ... и няма какво да направиш  Cool

С теб приключих за тази ера ...  Cool

Слдващия път като започнеш пак да раздаваш оценки, кой какъв играч е (по отношение на Абсо, на мен или на който и да е друг във форума) преброй до 10 ... и се усети ... че все още си в "Щ" група и не ти отива да даваш оценки   *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #571 -: Ноември 14, 2010, 00:51:09 »

Без  да влизам в спора , ама вярно второто е отнасяне.. *pardon* Това първото си е грабеж на някакъв ресурс..Вярно , за тоя етап на играта добър ресурс , но все пак просто грабеж..Докато това , което постна ЕМАЕК си е битка и то доста добра ..

Амии не влизай в спора тогава ....

Предизвикателството беше от ЕМАЕК към мен а не към всички играчи в Блатото ...  Cool

Да това си беше Грабеж, когато противника ми е ОН-лайн и е с по-голяма армия от моята .. защото то само с армия не става ...  Cool




Р.Р. Аз мислех, че Ахил има страшен (краден) подпис ... за едни обиди .. такива лични ... които ЕМАЕК ръси по мой адрес .... ама нали е срещу мен ... всичко е позволено .. нали Ахилчо  Cool
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 00:57:39 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #572 -: Ноември 14, 2010, 01:00:25 »

Амии не влизай в спора тогава ....

Предизвикателството беше от ЕМАЕК към мен а не към всички играчи в Блатото ...  Cool

Да това си беше Грабеж, когато противника ми е ОН-лайн и е с по-голяма армия от моята .. защото то само с армия не става ...  Cool
Нали няма да ми обясняваш сега какво велико постижение е да откраднеш на някой ресурс..Щото все си мисля че отдавна сме го минали този етап , дето се радваме на това..Може пък и да бъркам..За мен ерата е много в началото за да е почнал някой с някой , камо ли да е приключил с него.И като е към теб някакво предизвикателство , защо я няма армията на Гробаря? *scratch*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #573 -: Ноември 14, 2010, 01:05:17 »

Нали няма да ми обясняваш сега какво велико постижение е да откраднеш на някой ресурс..Щото все си мисля че отдавна сме го минали този етап , дето се радваме на това..Може пък и да бъркам..За мен ерата е много в началото за да е почнал някой с някой , камо ли да е приключил с него.И като е към теб някакво предизвикателство , защо я няма армията на Гробаря? *scratch*


Не нищо няма да обяснявам ... просто ще се забавлявам, както се забавлявам цялата ера до сега ... и ще гледам бледите Ви напъни във форума и играта  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #574 -: Ноември 14, 2010, 01:14:52 »


Не нищо няма да обяснявам ... просто ще се забавлявам, както се забавлявам цялата ера до сега ... и ще гледам бледите Ви напъни във форума и играта  Grin
Е много ясно.. Grin Явно за теб "моженето" се свършва с грабене на ресурс.. Grin А бледи са само опитите да се сравнява ограбването на някакъв ресурс  с разбиването на армия.. Grin Ама то си е въпрос на възможности.. Grin

Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #575 -: Ноември 14, 2010, 01:16:18 »

Не видях обиди от страна на Емаек , г-н Крокодил/лъжец/.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #576 -: Ноември 14, 2010, 01:22:36 »

Не видях обиди от страна на Емаек , г-н Крокодил/лъжец/.

Ето това е отнасяне Клоун

Считано от 21.10.2009 всяка една невъзпитана квалификация по адрес на играч, ще се наказват с отстраняване!

...
безпри4инно да нари4аш някои лъжец също до някаде е невъзпитана квалификация  Grin Grin

аи стига сте драскали глупости даите пои4е екшън за един грабеж драскате по 2 страници  Grin Grin

 *beer* *beer*
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 01:30:11 от Pavel_ » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #577 -: Ноември 14, 2010, 01:30:09 »

Не видях обиди от страна на Емаек , г-н Крокодил/лъжец/.

След като според Вас КЛОУН не е обида ... тогава с удовоствие ще се обръщам към Вас с г-н Модераторски КЛОУН ...

Лъжец също е обида ... но един път дебатирахме възпитанието Ви .. и вие така се оцапахте като карпатски вълк, че влизахте по нощите да триете каквото си бяхте натворили  Cool

Приятна вечер г-н Модераторски КЛУОН ... аз имам да харча малко парички ... чужди   Cool
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 01:31:40 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #578 -: Ноември 14, 2010, 01:30:50 »

Считано от 21.10.2009 всяка една невъзпитана квалификация по адрес на играч, ще се наказват с отстраняване!

...
Г-н Крокодил е лъжец , защото публично , във този Форум обяви , че акаунта ми в свят 1 се наглежда и знае кой ме наглежда..Тогава му казах , да каже името на човека или да ми се извини , иначе ще го третирам като дребна проба лъжец..До днес нито име съм видял , нито извинение , затова за мен г-н Крокодил е лъжец..И това не е обида , а самата истина..Колкото обидно да звучи думата, толкова обидно е и обвинението в нечестна игра..

Това второто не съм го видял в поста на Емаек .Получава забележка.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #579 -: Ноември 14, 2010, 01:32:17 »

След като според Вас КЛОУН не е обида ... тогава с удовоствие ще се обръщам към Вас с г-н Модераторски КЛОУН ...

Лъжец също е обида ... но един път дебатирахме възпитанието Ви .. и вие така се оцапахте като карпатски вълк, че влизахте по нощите да триете каквото си бяхте натворили  Cool
Вече уточних в поста си за "клоун" И не ходя да трия по нощите , г-н лъжец..Пак лъжете и хвърляте обвинения без грам доказателства , но това явно на вас ви е стил.А моето възпитание е трудно да дебатирам точно с вас , г-н лъжец..Под нивото ми е да се занимавам с хора които мятат лъжи напред назад , белким някой ги забележи , та да си нахранят комплексите..
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 01:34:33 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #580 -: Ноември 14, 2010, 01:34:22 »

Г-н Крокодил е лъжец , защото публично , във този Форум обяви , че акаунта ми в свят 1 се наглежда и знае кой ме наглежда..Тогава му казах , да каже името на човека или да ми се извини , иначе ще го третирам като дребна проба лъжец..До днес нито име съм видял , нито извинение , затова за мен г-н Крокодил е лъжец..И това не е обида , а самата истина..Колкото обидно да звучи думата, толкова обидно е и обвинението в нечестна игра..

Това второто не съм го видял в поста на Емаек .Получава забележка.

Не съм си правил труда да снимам всички постове, които съм получавал от Вашия акаунт, когато все още си пишехме на лични ...
Така, че и да обявя кой е наглеждача, Вие ще отречете .... така, че е безпредметно .... но знам, с кого съм разговарял ... така, че всичкото Ви перчене е безпредметно  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #581 -: Ноември 14, 2010, 01:36:19 »

Не съм си правил труда да снимам всички постове, които съм получавал от Вашия акаунт, когато все още си пишехме на лични ...
Така, че и да обявя кой е наглеждача, Вие ще отречете .... така, че е безпредметно .... но знам, с кого съм разговарял ... така, че всичкото Ви перчене е безпредметно  Cool
След като не сте си правили труда , можете сега да го направите и да поискате проверка за съвпадения..Аз съм съгласен резултата да се обяви публично..НИКОЙ не ми наглежда акаунта и няма достъп до него..Останалото са ЛЪЖИ..

П.п Избягвайте квалификацията Модераторски клоун..Приемете го като предупреждение..Същото , което получи и Емаек.
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 01:38:41 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #582 -: Ноември 14, 2010, 01:44:40 »

След като не сте си правили труда , можете сега да го направите и да поискате проверка за съвпадения..Аз съм съгласен резултата да се обяви публично..НИКОЙ не ми наглежда акаунта и няма достъп до него..Останалото са ЛЪЖИ..

П.п Избягвайте квалификацията Модераторски клоун..Приемете го като предупреждение..Същото , което получи и Емаек.

След като открихте, че това е обидно .... няма да го използвам ...

В същност, единствения който нарушава правилата на форума сте Вие ....

Ако искате ще ви припомня и едно високо интелегентно АЛОУУУУ ... по отношение на форумните участници ....




Проверките по сигнал са спрени ... а и моята цел беше да не Ви наглеждат ТАЗИ ера ... за предните няма как да се провери  Wink
И за в момента не Ви наглеждат .. и си личи  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #583 -: Ноември 14, 2010, 01:52:53 »

След като открихте, че това е обидно .... няма да го използвам ...

В същност, единствения който нарушава правилата на форума сте Вие ....

Ако искате ще ви припомня и едно високо интелегентно АЛОУУУУ ... по отношение на форумните участници ....




Проверките по сигнал са спрени ... а и моята цел беше да не Ви наглеждат ТАЗИ ера ... за предните няма как да се провери  Wink
И за в момента не Ви наглеждат .. и си личи  Cool
Дали нарушавам правила има кой да следи..Не се вживявайте в ролята на коректор..От вас нито е зависило нещо някога , нито зависи в момента.Лицемерието пък ви е втора природа явно..И смятате хората които четат тук за глупци изглежда  с йезуитските си опити да се измъкнете от една долнопробна лъжа , която хвърлихте по мой адрес .По тая логика мога да ви нарека както ми е угодно с оправданието , че съм искал да не ставате такъв..Тъпо , а..И много елементарно..Но пък типично..

Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #584 -: Ноември 14, 2010, 02:12:35 »

Дали нарушавам правила има кой да следи..Не се вживявайте в ролята на коректор..От вас нито е зависило нещо някога , нито зависи в момента.Лицемерието пък ви е втора природа явно..И смятате хората които четат тук за глупци изглежда  с йезуитските си опити да се измъкнете от една долнопробна лъжа , която хвърлихте по мой адрес .По тая логика мога да ви нарека както ми е угодно с оправданието , че съм искал да не ставате такъв..Тъпо , а..И много елементарно..Но пък типично..



За Вас явно е важно да го повтаряте постоянно ... дано някой Ви повярва  Grin

Давайте ... само, че вече не знаете кое от форума имам снимано преди да го изтриете и кое не  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!