Imperia Online България  
Април 28, 2024, 11:57:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 250877 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #615 -: Ноември 15, 2010, 01:27:27 »

Мда , забравих за тебе. Grin *beer*

не забравяи  Grin Grin може да не моа го зануля ма ще се наредя на опашката то4но както каза тои когато тръгне влака  *freak* *freak* и пожар4ета мога да си въртя колкот искам тъи4е не е проблем за мене и срещу игра4 на 1кк нето да играя само в обхват да е   Grin Grin
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #616 -: Ноември 15, 2010, 01:30:43 »

за теб какво е стоиностен саюз приятелю  Smiley от моите саюзи каквото съм искал съм си го полу4ил и саюзна класация съм пе4елил и вси4ки тъи4е не приказваи кои какъв саюз е имал..и вси4ки маистори от свят 1 дето играят може да се радвате 4е игра4ите с които по4нах да играя за пръв път преди 2 години ве4е не играят..

След, като задаваш такъв въпрос ... каквото и да ти се отговори няма да го разбереш ...  Cool

Крокодила и Блатото ги познават всички в Класическите свят 1 и свят 2 .... Дали ги харесват, дали ги мразят, дали са им безразлични ... няма никакво значение ... просто всички ги знаят и когато постигнат дори и най-малката победа срещу тях ... се хвалят и ги слагат в подписите си  Grin

Така ,че комплексарското изпълнение на Бразилчето ... си е простотия на квадрат ... и всяка негова адмирация ... просто качва аплодиращия го в неговия влак  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #617 -: Ноември 15, 2010, 01:32:57 »

за теб какво е стоиностен саюз приятелю  Smiley от моите саюзи каквото съм искал съм си го полу4ил и саюзна класация съм пе4елил и вси4ки тъи4е не приказваи кои какъв саюз е имал..и вси4ки маистори от свят 1 дето играят може да се радвате 4е игра4ите с които по4нах да играя за пръв път преди 2 години ве4е не играят..
Такъв на който си градил името ера след ера..И всички са се съобразявали с него малко или много..Съюзната класация не е мерилото за съюза - най малкото може да бъде изцяло манипулирана..Иначе ме напушва на смях като ти чета последното изречение - ако знаеш колко ама много добри играчи са идвали в свят 1 и са си отивали с подвити опашки месец преди края на ерата, надали щеше да приказваш..Дай им имената на тия играчи  - постни какво са постигнали , в кои светове са играли..2 не ми го хвали - най слабият от карето класика - 1, 2, 3 и блица..Говори се с цифри и факти - давай да видим...А за съюза ти го казах , защото ако си се борил да създадеш име надали ще се смееш , когато крадат името на друг.  Няма значение на опонент или приятел.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #618 -: Ноември 15, 2010, 01:34:40 »

не забравяи  Grin Grin може да не моа го зануля ма ще се наредя на опашката то4но както каза тои когато тръгне влака  *freak* *freak* и пожар4ета мога да си въртя колкот искам тъи4е не е проблем за мене и срещу игра4 на 1кк нето да играя само в обхват да е   Grin Grin
Стой в обхват тогава.. Grin Tongue *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #619 -: Ноември 15, 2010, 01:36:16 »

вие сте като люк скайуокър живеете в една мноого дале4на галактика  Wink

да сте видяли в поста ми нещо от сорта на  *bravo* *bravo* *bravo*


а люк?? измислици не ми пиши ако оби4аш...сами си мислите глупостите после разправяте вси4ки били срещу вас и незнам си още ко...
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #620 -: Ноември 15, 2010, 01:40:39 »

какво да го градя тва име и за къв к** да го градя??

както казах квот съм искал съм го постигнал..за свят 2 не съм писал нищо в цитирания пост..класацията си я взех в блица и незнам кои с кого се съобразява но саюзи като MARMALAD им се налагаше да се разбиват един в друг и да влизат в залата на срама 4е да не изгубят от МОЯ саюз тъи4е тишина ...
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #621 -: Ноември 15, 2010, 01:42:30 »

Ти никога не си имал стойностен съюз..

с теб играли ли сме някога в един свят ?? ..питам защото много смело даваш оценки на саюзите в които съм играл  Smiley
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #622 -: Ноември 15, 2010, 01:43:12 »

какво да го градя тва име и за къв к** да го градя??

както казах квот съм искал съм го постигнал..за свят 2 не съм писал нищо в цитирания пост..класацията си я взех в блица и незнам кои с кого се съобразява но саюзи като MARMALAD им се налагаше да се разбиват един в друг и да влизат в залата на срама 4е да не изгубят от МОЯ саюз тъи4е тишина ...
Странно, но ми приличаш на *scratch* ........ Номер 1?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #623 -: Ноември 15, 2010, 01:44:37 »

какво да го градя тва име и за къв к** да го градя??

както казах квот съм искал съм го постигнал..за свят 2 не съм писал нищо в цитирания пост..класацията си я взех в блица и незнам кои с кого се съобразява но саюзи като MARMALAD им се налагаше да се разбиват един в друг и да влизат в залата на срама 4е да не изгубят от МОЯ саюз тъи4е тишина ...
с теб играли ли сме някога в един свят ?? ..питам защото много смело даваш оценки на саюзите в които съм играл  Smiley
Ти сам им даваш оценките. *pardon*

А за блица най добре тишината да е при теб.. Grin
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 01:46:21 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #624 -: Ноември 15, 2010, 01:46:02 »

това е въпрос даи ми отговор ..или няма смислен отговор..играя си за кеф не за имена на саюзи но когат съм искал нещо съм го постигал ..
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #625 -: Ноември 15, 2010, 01:47:20 »

това е въпрос даи ми отговор
И да сме играли в един свят , не съм те забелязал. Cool
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #626 -: Ноември 15, 2010, 01:47:37 »

какво да го градя тва име и за къв к** да го градя??

както казах квот съм искал съм го постигнал..за свят 2 не съм писал нищо в цитирания пост..класацията си я взех в блица и незнам кои с кого се съобразява но саюзи като MARMALAD им се налагаше да се разбиват един в друг и да влизат в залата на срама 4е да не изгубят от МОЯ саюз тъи4е тишина ...
Я пак ми обясни за МАРМАЛАД,че нещо не разбрах....кога сме се разбивали един в друг и кой е бил в залата на срама....и кога си ни бил в точките пък ти в блица... *pardon*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #627 -: Ноември 15, 2010, 01:48:43 »

в залата на срама беше brasna4a  Smiley Wink в саюза по това време бяхте вътре и ти и калис и брасна4а за останалите ве4е не знам кои бяха Smiley 
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #628 -: Ноември 15, 2010, 01:49:57 »

Хахаха очаквах Ровена *rose* Тя да ми говори за блиц - да..И аз да и говоря на нея..Щото като разгърнем класациите имаме какво да си кажем и поне се виждаме в ерите в които сме играли..Отчетливо при това. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #629 -: Ноември 15, 2010, 01:52:59 »

аз специално бях в 3x само на един ваш саюзник а на вас в 2x обхват по това време ви беше само орион Smiley

Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!