Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:45:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Rome Total War  (Прочетена 5888 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« -: Септември 19, 2010, 22:28:40 »

Има ли желаещи за мултиплейър ?
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 22:31:15 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 19, 2010, 23:17:08 »

Мога събера още двама и да станем 4-ма за една яка битка ... само дето единия ще е труден за откриване тия дни Smiley ... Аз съм с версия 1.5 , чиста ванила + варварите
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2010, 23:58:27 »

Аз съм с 1.3 но утре ще сложа 1.5 patch. По принцип имам и М2ТВ+Kingdoms Expansion, но малко ми лагва, че ми е кофти видео картата, докато на Rome ми върви перфектно. Открих ви в Hamachi-то "Total war bg" . Трябва да се разберем само кога да поцъкаме малко  Smiley
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 00:01:54 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 20, 2010, 00:23:13 »

 Абе то и аз го имам , но си предпочитам Ромето , а и по Медиевала имам много промени по файловете и може да излезе някоя несъвместимост за мултиплеяр ... Пратих ти ЛС , вече там ще се разбереме Wink
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Септември 20, 2010, 10:49:39 »

а линк от къде да я дръпна и инстална .... ама по нежно описание ако може , че няма да захапя
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #5 -: Септември 20, 2010, 13:23:11 »

Тя замундата не се отваря от чужбина, да уточня !
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 20, 2010, 18:06:54 »

 Този торент е по-подреден - само като го пуснеш от торент програмата задаваш да ти се тегли само папка Rome Total War , която включва : Rome: Total War ; Rome: Total War: Barbarian Invasion ; Rome: Total War: Alexander (т.е цялата игра) , както всички патчове и необходими кракове за съответния патч - с една дума теглиш всичко от едно място а не да си играеш от няколко сайта Wink
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
futbolista_9
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #7 -: Април 21, 2011, 21:11:27 »

Може ли някой да ми даде някоя регистрация много ви моля
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #8 -: Април 21, 2011, 21:39:03 »

Може ли някой да ми даде някоя регистрация много ви моля

  CD Key за GameSpy ли ?
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!