Imperia Online България  
Април 27, 2024, 12:58:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно правата на играчите  (Прочетена 2779 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« -: Май 17, 2011, 16:37:37 »

Здравейте първо.искам да изразя несъгласието си с решението на админите да променят досегашните правила.Влизам днес в акаунта си в империя онлаин и какво да прочета ще цитирам :

Ваканционен мод и Празнична протекция по време на война

Направени са следните промени:
Ако повече от 50% от нетните точки на съюза агресор или повече 75% от нетните точки на съюза защитник активират Ваканционен мод и/или Празнична протекция, съответният съюз автоматично ще изгуби войната.  В същото време си спомням една предходна тема на Писето и простата аритметика навързва нещата че май има хора под протекция ок така да е аз взех своето решение и се отказвам завинаги от империя онлаин всички светове като знак на бойкот за това че са нарушени правата ми от господата администратори.До сега имах правото а избирам дали да стоя нонстоп на компа или не за да съм в играта а сега просто нямам това право не че не виждам начин да се прецака и това ново правило но не искам да се занимавам повече мисля че всяко нещо си има граници и те вече бяха прегазени имам една хроника от събития която доказва че някои хора в империя онлаин са под протекция въпреки,че четох админите били безпристрастни тази сутрин,Аз вече съм убеден че не е така.И сега бих искал да се обърна към Администраторите на играта;

Пожелавам ви всичко хубаво преди да сте ме баннали и да не мога да пиша повече и се надявам в най-скоро време да стигнете до там че такива като тез дето са ви под протекцията да ви плащат заплатите  Grin вече бях предупреден в 2 теми за наказание  мисля че се сещате за кои става въпрос.С продължаващите промени съсипвате наистина хубавата игра и мисля че не само аз ще съм този който ще се откаже според мен политиката ви не е ясна>


СБОГОМ ИМперия Онлаин от мен Cry
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1 -: Май 17, 2011, 16:43:09 »

PISETO да е назначим за говорител на играчите, доста е убедителна

PISETO казва променете правилата на играта и вие ги променяте, какво друго да очакваме

Питам обаче защо тя измрънка за войните и бяха променени за 2 дни, а половината играчи от бг световете отворихме конструктивна дискусия за товарните станции и още нищо не се е случило.

Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #2 -: Май 17, 2011, 16:49:16 »

PISETO да е назначим за говорител на играчите, доста е убедителна

PISETO казва променете правилата на играта и вие ги променяте, какво друго да очакваме

Питам обаче защо тя измрънка за войните и бяха променени за 2 дни, а половината играчи от бг световете отворихме конструктивна дискусия за товарните станции и още нищо не се е случило.


Престани да се филмираш, за масовите модове по време на война е писано години наред, отвори стари теми във форума и виж как хилядократно е предлагано от играчи дали пари за война срещу 100% модирали се съюзи. Промяната е чудесно решение стига да се доизмислят дребни детайли като например: един от воюващите съюзи да е на границата на %, тогава при една атака ако играч загуби дори минимални нетни от армия, то тогава войната е служебно загубена, което е нелогично. Както и да се обмисли някакво решение за войни в заварено положение на нововъведенията. Иначе е отлично решение на екипа.  *bravo*
« Последна редакция: Май 17, 2011, 16:51:22 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2011, 16:51:14 »

Правилото за мод е от 4 години поне..Това че досега реално не се санкционираше не означава , че го е нямало като правило..Добро решение на Екипа , да въведе и санкции по писаните отдавна правила. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #4 -: Май 17, 2011, 23:27:47 »

           *bravo* на екипа. Брилянтно решение. Който му се воюва - да воюва без мръсни номера. А пък който в момента не му е до войни - минава през мод и след 48 часа си минава към нормална игра. Остава да пипнат наглеждането (е тогава колко ли ще изпищят  *freak*) и софтуерната намеса и играта може да се върне към стария си облик на конкуренция и истинско надиграване. Още веднъж  *bravo* на екипа - отлично решение.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2011, 23:34:03 »

           *bravo* на екипа. Брилянтно решение. Който му се воюва - да воюва без мръсни номера. А пък който в момента не му е до войни - минава през мод и след 48 часа си минава към нормална игра. Остава да пипнат наглеждането (е тогава колко ли ще изпищят  *freak*) и софтуерната намеса и играта може да се върне към стария си облик на конкуренция и истинско надиграване. Още веднъж  *bravo* на екипа - отлично решение.

И тук го казвам-отлично решение на екипа.Относно софтуерната намеса съм скептичен.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2011, 23:37:57 »

И тук го казвам-отлично решение на екипа.Относно софтуерната намеса съм скептичен.
Като махнем лично засегнатите в случая , мисля че няма човек , който да не адмирира решението..Мисля че след малко време , като се уталожат страстите , те също ще го одобряват. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #7 -: Май 18, 2011, 00:16:09 »

така да е аз взех своето решение и се отказвам завинаги от империя онлаин

казана дума - хвърлен камък  Tongue


PISETO казва променете правилата на играта и вие ги променяте, какво друго да очакваме
Питам обаче защо тя измрънка за войните и бяха променени за 2 дни, а половината играчи от бг световете отворихме конструктивна дискусия за товарните станции и още нищо не се е случило.

шегаджия си Smiley не друго, ами ако говориш сериозно не говори добре за теб




Като махнем лично засегнатите в случая , мисля че няма човек , който да не адмирира решението..Мисля че след малко време , като се уталожат страстите , те също ще го одобряват. Smiley
*ok*
Активен
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #8 -: Май 18, 2011, 08:01:38 »

При тази толкова адмирирана от вас промяна, замисляте ли се колко ще е средната продължителност на една война ?
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Май 18, 2011, 08:09:54 »

и какво точно те притеснява в това....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #10 -: Май 18, 2011, 13:34:49 »

При тази толкова адмирирана от вас промяна, замисляте ли се колко ще е средната продължителност на една война ?
При липсата на такава промяна сещаш ли се колко е война  войната?
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #11 -: Май 19, 2011, 10:30:08 »

беше ни казано че днес в 10 ще върнат войните под формата на следното съобщение в играта :

Екипът на Империя Онлайн, Ви уведомява, че последната водена от Вас война и приключила служебно заради поправката в правилото за броя на излезли в мод членове, ще продължи от момента, в който е била прекратена. Войната ще стартира на 19.05.2011 от 10:00 часа (GMT +2). Играчите, които са напуснали съюза по време на войтата, ще могат да се върнат без наказание.

Империя Онлайн Ви приканва да прекратите ваканционните си модове и/или да се завърнете в съюзите преди да стартира войната, защото новото правило вече е в сила.

сега питам господа админите къде ни е войната защото вече минава 10:29 а нито съобщение за война имаме нито помен от нея  Grin
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #12 -: Май 19, 2011, 10:32:46 »

Всеки момент ще започне, извиняваме се за забавянето.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!