Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 19:48:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бг-4  (Прочетена 41705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #270 -: Септември 05, 2010, 23:20:38 »

 Grin Grin Grin Оффффффф!Вече се обърках на кой трябва да отговарям и кой трябва да завивам!Не мога да се доредя да си пусна писмото вече! Grin Grin Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Afrodita
Гост
« Отговор #271 -: Септември 05, 2010, 23:22:21 »

Афродита!Явно имаш пристрастия,но има ли смисъл да коментираш неща за които мисля,че не си докрай запозната? Wink
Пристрастия нямам към никой! Но когато една такава истина е казана от Модератор не мисля, че е редно да се нарича "кал", само защото я цитирам и то за да отговоря на въпроси възникнали по-назад в темата.
Нямам нищо против съюза ви, има добри играчи и там, като и в другите съюзи из ерата на БГ4. Лично акаунта KILLBILL много ни помогна в един възникнал спор преди доста време, така че направи си изводи дали съм пристрастна или просто обективна!

Относно мисълта, която съм си сложила в подписа .... Всеки човек си има девиз, това е моя и не е задължително да е моя мисъл. В живота не съм хвърлила кал по никой и не съм предала никой, прав си непозната Афродита - това съм в този Форум и не държа да съм добра за хора които не могат да ме оценят! Норочно се крия зад ник, защото прецених, че така е по-добре, исках да видя реакции на хора с които преди съм писала!
Активен
Montezuma
Редник
*

Karma: +14/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил WWW
« Отговор #272 -: Септември 05, 2010, 23:22:41 »

*freak*
Активен

bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #273 -: Септември 05, 2010, 23:22:49 »

я па тоя в шопско можем да си говорим на шопски, ама знам ли от кое село и кои край на БГ си, не ми казваи че си кореняк софиянец само, с такива като теб е пълно да тръбят че са  от София  ПА  видиш ли в петък на богоров на сфетофара висят в задръстването или на Владая и си отиват към родните села, и не говори за лъскане знам ли те ти какво лъскаш в момена  Grin

Нищо не съм споменавал нито за шопско нито за София,но виж как си личи кой от къде е дори без да се задават излишни въпроси! Wink
Активен

Умри,но не се предавай!
tripi
Гост
« Отговор #274 -: Септември 05, 2010, 23:28:05 »

Нищо не съм споменавал нито за шопско нито за София,но виж как си личи кой от къде е дори без да се задават излишни въпроси! Wink
ем личи си  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue бих ти казал от къде почва София и как е посторена но ти имаш 8-миклас трябва да знаеш, аз нали съм си прост шоп какво да ти кажа, личи си несъм сигурен изобщо дали знаеш нечо повече за родното си място от това, как се казва  Grin
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #275 -: Септември 05, 2010, 23:33:13 »

ем личи си  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue бих ти казал от къде почва София и как е посторена но ти имаш 8-миклас трябва да знаеш, аз нали съм си прост шоп какво да ти кажа, личи си несъм сигурен изобщо дали знаеш нечо повече за родното си място от това, как се казва  Grin

Седмата цифра на моето ЕГН е цифрата 6!Хайде сега погледни коя е твоята седма цифра!Някой ден ако разбереш какво означава това пак ще говорим!Разбира се след като оправиш правописа!Едва тогава ще те изпитвам по История да видим докъде се простира знанието ти!
Активен

Умри,но не се предавай!
Root
Гост
« Отговор #276 -: Септември 05, 2010, 23:34:32 »

 *db* *BOAST* кил кво викаш монте да не спи че  *FOCUS*
Активен
Root
Гост
« Отговор #277 -: Септември 05, 2010, 23:37:40 »

Седмата цифра на моето ЕГН е цифрата 6!Хайде сега погледни коя е твоята седма цифра!Някой ден ако разбереш какво означава това пак ще говорим!Разбира се след като оправиш правописа!Едва тогава ще те изпитвам по История да видим докъде се простира знанието ти!

чист шоп
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #278 -: Септември 05, 2010, 23:38:09 »

Афродита!Ако сме си писали някога с теб значи ме познаваш поне малко като човек и знаеш какво представлявам и колко струвам! *rose*
Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #279 -: Септември 05, 2010, 23:39:17 »

*db* *BOAST* кил кво викаш монте да не спи че  *FOCUS*

Аааа!Няма проблем!Нека си ляга щом му се спи! Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Root
Гост
« Отговор #280 -: Септември 05, 2010, 23:40:29 »

ама ти когато трябва задължителен блок да правиш да не пуснеш пак мод  Grin
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #281 -: Септември 05, 2010, 23:41:10 »

чист шоп

РУУУУУУУУУУУУУУУТ!Без подсказванки! Grin Grin Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Afrodita
Гост
« Отговор #282 -: Септември 05, 2010, 23:42:14 »

Афродита!Ако сме си писали някога с теб значи ме познаваш поне малко като човек и знаеш какво представлявам и колко струвам! *rose*
знам  Wink
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #283 -: Септември 05, 2010, 23:44:20 »

ама ти когато трябва задължителен блок да правиш да не пуснеш пак мод  Grin

Ааааа Не!Бъркаш!Не се е случвало досега да пускам мод ако не ми се налагало наистина!!Не ме плаши този задължителен блок!Не че твоите пияници в крепостта ти ме плашат! Grin Grin
Активен

Умри,но не се предавай!
Root
Гост
« Отговор #284 -: Септември 05, 2010, 23:47:02 »

във всяка крепост по 1 комп има и те империя разцъкват  Grin
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!