Imperia Online България  
Април 24, 2024, 11:22:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧАТ!!!  (Прочетена 4889 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Август 18, 2010, 22:56:28 »

Предлагам да гласуваме ЗА премахването на този ненужен чат, който бе въведен! Играта е достатъчно бъгава, а този чат допълнително натоварва сървърите!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 23:07:55 »

 В сайт за запознанства на къде без чат  Grin
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 23:47:15 »

В сайт за запознанства на къде без чат  Grin


И ти си прав...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #3 -: Август 18, 2010, 23:47:51 »

Ем те хората са оставили вратичка ... интересно ми е защо изобщо го въведоха .... версия 4 ... 4а ... и ко ли там още ако има .... май не е най-доброто произведение на ИО ... Grin...  все още свят 1 е !!! .... наздраве от мен , се така да ги мислите и да не го отваряте за нови хора .... евала  *beer*
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #4 -: Август 18, 2010, 23:55:03 »

Предлагам да гласуваме ЗА премахването на този ненужен чат, който бе въведен! Играта е достатъчно бъгава, а този чат допълнително натоварва сървърите!
Кое по-напред да премахнат , бре ... цялата идея е скапана ...... още от предната им игра ...дето ги въведоха тез правила даже не я помня вече как се казваше ....
Активен

LamqBG
Гост
« Отговор #5 -: Август 19, 2010, 09:17:25 »

Предлагам да гласуваме ЗА премахването на този ненужен чат, който бе въведен! Играта е достатъчно бъгава, а този чат допълнително натоварва сървърите!
Бате, всички сме ЗА премахването, ама не виждам що се хабиш, като знаеш, че така или иначе няма да го махнат  wassup независимо колко ги напъваме, или пък мрънкаме  *pardon*
Активен
perun
Гост
« Отговор #6 -: Август 20, 2010, 01:34:11 »

Въпрос:      одобрявате ли нововъведения чат ?
супер е, отдавна искам нещо подобно    - 0 (0%)
подобри ми комуникацията с останалите играчи    - 0 (0%)
влоши ми играта    - 9 (24.3%)
отврат, предпочитам  да го няма    - 26 (70.3%)
нямам мнение    - 2 (5.4%)
   Прекрати Гласуване
Редактирай Анкетата
Общ брой гласове: 37


Това е резултатът от анкетата в  темата ми която носеше заглавие " защо се въведе тоя чат", в последствие преместена от въпроси в общи приказки и в крайна сметка заключена преди около 10 мин(добре че не беше изтрита ). Та последното което не успях да обобщя там е, че въпросът е докладван от модераторите и евентуално утре може би екипът ще даде отговор.
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #7 -: Август 24, 2010, 13:18:03 »

Никое вещо лице не отговори, дали ще се оправи скоро този чат?!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
tripi
Гост
« Отговор #8 -: Август 24, 2010, 14:13:35 »

супер безмислен чат аз гласувам с 1000 за премахването му макари да съм с силен нет то направо ми разказва играта, забива бави пречка ми се, абе не трябваше да се въвежда при положение че има публичен чат, лични съобщения, форум в съюза, скайп стая на фона тези неща чата седи като "ако" на пометен двор
Активен
t0n1ty
Jounin
Лейтенант
***

Karma: +10/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 188



Профил
« Отговор #9 -: Август 24, 2010, 14:28:16 »

а в империален герой да не говорим чатите си с някой и като пишете не ви излизат думите ...
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #10 -: Септември 01, 2010, 20:12:15 »

Хайде някое вещо лице да ми отговори къде е [ x ], защото аз не го виждам?! Как да го изключа? И защо се включва чата още със зареждането на страницата без да съм го викал?

Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #11 -: Септември 01, 2010, 20:19:47 »

Даам много нахален чат, махаш му звездичките ама оня като муха на мед пак се връща, нема отърване от него.
Активен

t0n1ty
Jounin
Лейтенант
***

Karma: +10/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 188



Профил
« Отговор #12 -: Септември 02, 2010, 01:24:51 »

много дразни... и никой от вещите лица не прави нищо по този случай Smiley


любо защо зи закрил така гадно осмичката ;Д
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Септември 02, 2010, 08:03:10 »

Проклетия чат ги върши тия работи Sad.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
tiesto_
Гост
« Отговор #14 -: Септември 02, 2010, 09:44:08 »

Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!