Imperia Online България  
Април 24, 2024, 19:52:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Aктивност!  (Прочетена 1422 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« -: Август 15, 2010, 08:00:22 »

Имам едно предложение, сигурно и преди е коментирано, но несъм го видял.
Има ли вариант да се направи така, че активността на играчите в съюза да се вижда само от лидера и замесника.
Вече сериозно започва да ми писва от предатели, винаги се намира къртица да следи кой не е на линия, когато го атакуват.
Ако така не става, по добре никой да не вижда кой кога е в играта.
Нека да се спрат мизериите който правят тези нищожества.
Активен

Стачка!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Август 15, 2010, 08:49:38 »

Така са преценили създателите на тази версия  на играта, така ще е ... ако не ви харесва намерете си друга игра или версия на тази ...../  Grin Grin Grin ...брех ...добър съм  *hihi* /


В класиките също се вижда кой съюзник е на линия, независимо дали си лидер или съветник.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #2 -: Август 15, 2010, 09:01:23 »

Така са преценили създателите, но немислите ли че е добре играта да прогресира!!!!!!
Който не прогресира другите го изместват.
Това е тема препоръкии- това е моята препоръка за развитието на играта и мисля че може да се пусне за гласуване.
Активен

Стачка!
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #3 -: Август 15, 2010, 09:02:50 »


В класиките също се вижда кой съюзник е на линия, независимо дали си лидер или съветник.
Няма как да разберат това повечето хора .... истинската ИО свят 1 е заключен за нови регистрации от не знам колко време вече .... а версия 4 продължава да ни се тика в очите ... интересно ми е колко хора ползват наскоро въведеният чат ?!!!  *hihi* Grin Grin

Нормално е според мен да се вижда кой е онлайн ...както и съюзният чат да е видим за всички
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #4 -: Август 15, 2010, 22:34:54 »

Подбирай си съюзниците
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!