Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:31:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мега флегматината история...  (Прочетена 1903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Декември 23, 2007, 02:37:34 »

влизам вече 10 минути в империята, а ако вляза едно нействие се извършва за 3 минути. Пак ли се прави нещо хубаво за ГИ и затова е толкова бавна ИО?
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2007, 03:02:39 »

за мен това си е чиста гавра... пускам транспорт и след като се начакам на черният екран ми илиза, че времето което остава е 0:23 секунди... може ли по 2 и повече минути да се чака при едно кликване... да не стане пак да чакам от умрял писмо (става дума за модераторите), надявам се някой да даде разумно обяснение
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2007, 07:17:01 »

за мен това си е чиста гавра... пускам транспорт и след като се начакам на черният екран ми илиза, че времето което остава е 0:23 секунди... може ли по 2 и повече минути да се чака при едно кликване... да не стане пак да чакам от умрял писмо (става дума за модераторите), надявам се някой да даде разумно обяснение

След сбирка на БИРКА .. очакваш някой да ти отговори   Shocked Оптимист  ;D
А проблема не е само при теб  *freak*
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 07:22:24 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
seka4a
Гост
« Отговор #3 -: Декември 23, 2007, 11:47:50 »

da,i pri men go ima toq problem  Huh?
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Декември 23, 2007, 12:18:34 »

ето на т'ва исках да видя, че и друг е имал проблема... начи за някой може да се прират атаките а за други не може... и после ма то сривове ма туй ма онуй >Sad вече не вярвам... и няма да обяснят пак ще се покрият
Активен

tsimis
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2008, 19:54:40 »

влизам вече 10 минути в империята, а ако вляза едно нействие се извършва за 3 минути. Пак ли се прави нещо хубаво за ГИ и затова е толкова бавна ИО?
през това време работи ли ти бит комета или някоя друга програма за сваляне и качване.Маже да е от това *beer*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!