Imperia Online България  
Април 28, 2024, 01:04:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно медалите  (Прочетена 2246 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« -: Септември 22, 2007, 16:23:35 »

   Има проблем според мен, в момента така както се печелят медалите (по един медал всеки ден за този играч, който е направил най-много военни точки в една битка) е почти невъзможно да се получат медали от играчи които са започнали по-късно или са с по-малко точки. Не е ли по-корекно, когато се направят някакъв лимит от военни точки в една битка, като този лимит се определя от нетните точки на играча, примерно ако имам 100 точки да трябва да направя 2 военни точки или нещо от сорта.
   Проблема е там, че аз не обичам да играя нон-стоп и когато имам по 70 000 точки по време когато има хора с по 200 000 точки, колкото и големи битки да печеля нищо не получавам. Също така един играч от Свят едно на 144 точки има 3 медала, само защото е направил битки в ден, в който не са направили никой друг.
   Ако може също така когато отида на история на битките на даден играч с медали да му показва битката по някакъв начин с която си е спечелил въпросния медал, разбира се след като са минали 7-дневния срок.
   Много ви благодаря  Smiley!!!
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
ImYourDJ
____________
Редник
*

Karma: +22/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #1 -: Септември 23, 2007, 00:18:24 »

Ако може също така когато отида на история на битките на даден играч с медали да му показва
Това е в известна степен приложимо, другото е недопустимо!  Smiley
Активен

Защо вашият бог не се изправи срещу мен?
Защо не показа безкрайната си сила?
Ще дойде моят ред!
И тогава моите грехове ще се стоварят върху вашите души...
Защото аз съм живото безбожие...
GoDLesS
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #2 -: Септември 23, 2007, 00:34:02 »

   Ако може също така когато отида на история на битките на даден играч с медали да му показва битката по някакъв начин с която си е спечелил въпросния медал, разбира се след като са минали 7-дневния срок.
   Много ви благодаря  Smiley!!!

Играч->статистика, задържаш курсора на мишката върху медал, така ще ти покаже от коя дата е медала. След което от история на битките лесно се разбира коя битка от същата дата е спечелила медал.
Активен

Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #3 -: Септември 28, 2007, 23:27:45 »

Мерси много  Smiley! ImYourDJ  защо да е недопустимо?  Huh? Казваш само не става ама защо?
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
vashal
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2008, 08:35:59 »

Здравейте на всички.Казвате,че се получава по един медал на ден.НЕ Е ВЯРНО.Познавам играч,или по точно има играчи,които получават по повече от един медал на ден.Да приемем,че се получава за най добра атака и най-добра защита.Хайде кажете ми как се получава номера в един и същи ден да се получат четери медала от един играч:)SmileySmileySmiley:)Ако някой ми даде разумно обяснение ....
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2008, 08:56:05 »

   Има проблем според мен, в момента така както се печелят медалите (по един медал всеки ден за този играч, който е направил най-много военни точки в една битка) е почти невъзможно да се получат медали от играчи които са започнали по-късно или са с по-малко точки. Не е ли по-корекно, когато се направят някакъв лимит от военни точки в една битка, като този лимит се определя от нетните точки на играча, примерно ако имам 100 точки да трябва да направя 2 военни точки или нещо от сорта.
   Проблема е там, че аз не обичам да играя нон-стоп и когато имам по 70 000 точки по време когато има хора с по 200 000 точки, колкото и големи битки да печеля нищо не получавам. Също така един играч от Свят едно на 144 точки има 3 медала, само защото е направил битки в ден, в който не са направили никой друг.
   Ако може също така когато отида на история на битките на даден играч с медали да му показва битката по някакъв начин с която си е спечелил въпросния медал, разбира се след като са минали 7-дневния срок.
   Много ви благодаря  Smiley!!!
не може нетните точки да играят роля в този филм   *scratch*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Април 08, 2008, 09:38:23 »

Здравейте на всички.Казвате,че се получава по един медал на ден.НЕ Е ВЯРНО.Познавам играч,или по точно има играчи,които получават по повече от един медал на ден.Да приемем,че се получава за най добра атака и най-добра защита.Хайде кажете ми как се получава номера в един и същи ден да се получат четери медала от един играч:)SmileySmileySmiley:)Ако някой ми даде разумно обяснение ....

В началото на ерата обикновенно, когато има само 4 палежа за деня които са направени с по 1000 войника. Битките са обсолютно еднакви и тогава се получават тези аномалиии .. 4 медала за един ден или 3 ...
Преди време, се баха заели да ги чистят дублираните медали, но мисля, че в момента имат по-големи проблеми и въобще не се знаимават с това Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #7 -: Април 08, 2008, 09:43:56 »

Играч->статистика, задържаш курсора на мишката върху медал, така ще ти покаже от коя дата е медала. След което от история на битките лесно се разбира коя битка от същата дата е спечелила медал.
По принцип е така ,ама с това спиране на битките пробвах и атакувах в 00:01
(армията ми удари малко след минутата) от докладите едва ли  ще разбереш коя е битката ... ама е била кръвопролитна  *hahaha*  *hahaha*  онова копие  го е отнесло ... аз пък съм отнесъл медала  Wink
ТА ИМАМ МЕДАЛ ОТ 1 ВОЙНИК ДЕ !
Активен
vashal
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #8 -: Април 08, 2008, 15:11:35 »

Хммм..... за началото на ерата звучи правдоподобно,но ....Средата на ерата е превалена,а и медалите са получени за деня в който бяха спрени битките.Голям смях:)SmileySmileySmiley.Съгласен съм,че имат по-големи проблеми да разрешават,но ако я карат по този начин,нещата съвсем ще придобият неприятен характер.Проблемите не се отстраняват,а се оставят и те се натрупват.Няма маловажни проблеми,защото с натрупването им,нещата стават неуправляеми.И не знам защо не се приема предложението на много играчи за спирането на играта за един период от 2 седмици,през което време да се изчистят нещата.Sad.Но да се върна на медалите.Играча за който говоря,прави този номер за втори път (първия път,когато получи,тогава 2 медала,беше на 31.12.07).Явно си има пробив в системата и ...Просто ме дразни >Sad
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!