Imperia Online България  
Април 29, 2024, 06:50:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат  (Прочетена 7809 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #15 -: Юли 24, 2010, 21:44:57 »

Споко на мен с explorer  не ми върви и ми вади грешка така че споко Smiley
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
kaly69
Гост
« Отговор #16 -: Юли 25, 2010, 00:06:33 »

Обаче този чат наистина тотално ошашква играта... Постоянно изскача при рефреш, бави, не работи връщането една страница назад на браузера, при симулациите на битките изведнъж изчезва всичко... Чаках няколко дена да видим дали няма да се оправят нещата... Ами не, като че ли все по-лошо става  Sad
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #17 -: Юли 25, 2010, 06:25:31 »

с тоя чат определено нещо се случва ....пиша ник и пас,давами да избера свят в който да вляза избирам ама вместо да вляза в избрания свят се появява  бял екран и на него от дясно само чата?! и това се получава само в бг световете!? Преди да въведете тоя чат когато натисках избери свят ми излизаха световете в които играя с същия ник и пас,а сега ми иска да въвеждам ник и парола  Sad не се връщат и страници на зад което е лошо (на статитика на играчи съм стигнал до 3000-3500 разстояние шпионирам някой и вместо да върна страницата отново да шпионирам някой друг там трябва да отивам на статистика- Следващите 50 и така 1 час)  Sad
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 06:33:59 от pobeditel1 » Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #18 -: Юли 25, 2010, 10:15:19 »

Абсолютно ненужен разход на пари и човешки ресурси ... класиката си е класика ... не пипайте там !!!!!
Активен

ceco06
Лейтенант
***

Karma: +32/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #19 -: Юли 25, 2010, 20:55:41 »

И аз съм против тоя нов чат, стигат ни обикновените съобщения и скайпа, отделно че се бъгва на моменти тоя нов чат, а и вместо да видя провките на някого цъкам за неква тъпа покана за чат.  wassup :Smiley
Активен

Горделивостта предшествува падението.
Интригата е силата на слабите.
Дръж главата си високо, но не си вири носа.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #20 -: Юли 25, 2010, 21:07:50 »

И аз съм против тоя нов чат, стигат ни обикновените съобщения и скайпа, отделно че се бъгва на моменти тоя нов чат, а и вместо да видя провките на някого цъкам за неква тъпа покана за чат.  wassup :Smiley
Така или иначе ще ни се наложи да свикваме ... добре , че спирам да играя вер4а ... Wink
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #21 -: Юли 25, 2010, 21:12:14 »

 *ok* Против чата,всеки път като вляза във форума чата ми излиза в акаунта...доста неприятно ...
Активен
Feisty
Like as nightmare
Лейтенант
***

Karma: +62/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 143


The No Bodies


Профил
« Отговор #22 -: Юли 27, 2010, 23:56:27 »

За тези които незнаят да кажа как се оправя това със стрелкичката назад или как да върнете страница назад с firefox:
десен бутон на страницата ->this frame -> Show only this frame .
с това проблемите трабва да изчезнат до следващото логване в играта.
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #23 -: Юли 28, 2010, 12:42:32 »

Eдин да каже добра дума за този чат, ще се съглася, че има полза от него... Ограничено поле за писане за сметка на широка рамка, няма час на съобщението, няма индикация за новоизлязло съобщение  и не улеснява комуникацията на обикновените членове със съюза като цяло... И защо изобщо трябваше да се им се ограничава  *crazy*
А иначе един брояч на слуховете щеше бъде полезен на 100% за всички...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #24 -: Юли 28, 2010, 15:16:53 »

Eдин да каже добра дума за този чат, ще се съглася, че има полза от него... Ограничено поле за писане за сметка на широка рамка, няма час на съобщението, няма индикация за новоизлязло съобщение  и не улеснява комуникацията на обикновените членове със съюза като цяло... И защо изобщо трябваше да се им се ограничава  *crazy*
А иначе един брояч на слуховете щеше бъде полезен на 100% за всички...
абсолютно съм съгласен!  *ok* ;D
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
pobeditel1
Гост
« Отговор #25 -: Август 01, 2010, 08:49:11 »

с тоя чат определено нещо се случва ....пиша ник и пас,давами да избера свят в който да вляза избирам ама вместо да вляза в избрания свят се появява  бял екран и на него от дясно само чата?! и това се получава само в бг световете!?
ето за това говорех -доста е гадно да не можеш да влезеш в ИО и да се разбиеш зариди некъв чат -вижте на снимката за какво иде реч -това се случва постоянно  *wall* има ли възможност да се оправи  *pardon*
 http://snimki.be//store/1/hmm.JPG
Активен
LamqBG
Гост
« Отговор #26 -: Август 01, 2010, 09:39:32 »

Кънчо, прещракай между менютата: Съюз; Приятели; Други; ... и би трябвало да ти се появи един Х за да го затвориш-и на мен ми досажда понякога, като излиза без покана   *freak*
П.С: Аз съм с Мозила де и не знам, дали на теб въобще ще ти изкара въпросните менюта, за да се отървеш от него, но не ти пречи да пробваш  *pardon*
« Последна редакция: Август 01, 2010, 09:42:11 от LamqBG » Активен
Шуши
Гост
« Отговор #27 -: Август 01, 2010, 09:58:02 »

дам,но като изпише няма връзка с сървъра,забраи за  *REDX* и с мозила и с хром и с експлорер няма маханка,че и не винаги дава да го привлачиш в ъгъла  Undecided
Активен
LamqBG
Гост
« Отговор #28 -: Август 01, 2010, 10:00:39 »

На мен пък и в момента като прещракам между страниците, или пък се логна ми го изкарва и пише, че няма връзка със сървъра, но не се опъва, като му кажа да се затвори  *pardon*
Активен
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #29 -: Август 01, 2010, 10:26:20 »

да се разкара тоя смотан чат и да се върнат масовите на всички членове във съюза това е истината...........
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!