Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:54:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ерата почна но явно скуката ще е голяма  (Прочетена 80319 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #540 -: Октомври 26, 2010, 12:01:52 »

Edy и billy умрели(спряли да играят империяonline Cry),и техни приятели и врагове се събрали,един от приятелите казал-\\\"всяка година на тази дата ще пиша в форума,за да си спомняме за тях *beer*\\\",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, в това време бобосам казал ,-\\\"а аз ще си принтирам всички битки които ми направиха и ще си направя БОБ-чорба Undecided\\\".............приятела попитал ...\\\"бобо закакво ще си правиш боб чорба с боб и копия от битките,,,, Shocked\\\"  бобо казал---\\\"за да ми разпорят Гъза за последно *TEASE* Grin Grin Grin\\\"
Активен

stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #541 -: Октомври 26, 2010, 12:02:32 »

Edy и billy умрели(спряли да играят империяonline Cry),и техни приятели и врагове се събрали,един от приятелите казал-\\\"всяка година на тази дата ще пиша в форума,за да си спомняме за тях *beer*\\\",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, в това време бобосам казал ,-\\\"а аз ще си принтирам всички битки които ми направиха и ще си направя БОБ-чорба Undecided\\\".............приятела попитал ...\\\"бобо закакво ще си правиш боб чорба с боб и копия от битките,,,, Shocked\\\"  бобо казал---\\\"за да ми разпорят Гъза за последно *TEASE* Grin Grin Grin\\\"


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
KARDINALA
Редник
*

Karma: +131/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #542 -: Октомври 26, 2010, 21:31:43 »

Edy и billy умрели(спряли да играят империяonline Cry),и техни приятели и врагове се събрали,един от приятелите казал-\\\"всяка година на тази дата ще пиша в форума,за да си спомняме за тях *beer*\\\",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, в това време бобосам казал ,-\\\"а аз ще си принтирам всички битки които ми направиха и ще си направя БОБ-чорба Undecided\\\".............приятела попитал ...\\\"бобо закакво ще си правиш боб чорба с боб и копия от битките,,,, Shocked\\\"  бобо казал---\\\"за да ми разпорят Гъза за последно *TEASE* Grin Grin Grin\\\"
*SMOKE* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
momo13
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #543 -: Октомври 26, 2010, 23:04:46 »

не обичам да предсказвам,но нека ви кажа как свърши войната,_DRAGON_  размаза Grin Bulgari ,страхотна игра на съюза *bravo* *beer*

dolen:::: Bulgari is the GREAT UNION!! HAHA Grin Grin Grin Grin Grin

Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #544 -: Октомври 28, 2010, 04:47:43 »

събуждам се аз в 03.30 за уговорената атака към гаярдо >Grin ,и си викам в просъница докато си правя кафе ...\"ей сега му разказахме играта\"  :Dи какво да видя ..няма никoй на линия за атаката Shocked....,разписвам се в об6тиа чат момо  ми пише сега обядвам ,ама нашия приятел се поизплашил и взел че капитулирал от Edy Grin .......страх ли нямате хахахаха Grin
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #545 -: Октомври 29, 2010, 07:45:43 »

Edy и billy умрели(спряли да играят империяonline Cry),и техни приятели и врагове се събрали,един от приятелите казал-\\\"всяка година на тази дата ще пиша в форума,за да си спомняме за тях *beer*\\\",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, в това време бобосам казал ,-\\\"а аз ще си принтирам всички битки които ми направиха и ще си направя БОБ-чорба Undecided\\\".............приятела попитал ...\\\"бобо закакво ще си правиш боб чорба с боб и копия от битките,,,, Shocked\\\"  бобо казал---\\\"за да ми разпорят Гъза за последно *TEASE* Grin Grin Grin\\\"
          Не бях поглеждал доста време тук.Просто за пореден път се вижда правотата на една приказка :
ПРОСТОТИЯТА НЕ РАСТЕ ПО ДЪРВЕТАТА.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #546 -: Октомври 29, 2010, 09:17:14 »

нямаш чуство за хумор, Shocked а и на фонa на показаното е нормално да те взема на подбив *pardon*
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #547 -: Ноември 04, 2010, 06:41:50 »

 
Победители сме във всички класации ДОЙДОХМЕ ВИДЯХМЕ ПОБЕДИХМЕ за пореден път *beer* *bravo*
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 06:50:13 от billyes » Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #548 -: Ноември 04, 2010, 08:39:28 »


Победители сме във всички класации ДОЙДОХМЕ ВИДЯХМЕ ПОБЕДИХМЕ за пореден път *beer* *bravo*


 04.11.2010 24 h преди края на ерата,размествания не се очакват в класацията по нетни

Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #549 -: Ноември 04, 2010, 08:49:17 »

ще направя кратка ретроспекция на ерата,


от самото начало доминирахме в всеки един детайл на играта ,нито за момент никoй от съюза не е позволявал да бъде надигран от когото и да било в света,страхотна одборна игра с 13 победи в съюзната класация без нито една загуба,страхотна игра на Edy-аннаБГ които показа за пореден път че един от Топ 5 играчи в цялата империяonline,стиви които направи зашеметяваща ера ,цялата бригада латиноамериканци които под крилото за Злите дракони показаха зъбите и възможностите си ,бладодаря на всички участвали за приятната ера

« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 08:53:08 от billyes » Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #550 -: Ноември 05, 2010, 01:44:09 »

Били качи всички класаций до 50-то място и да не забравите да почерпите  Wink
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #551 -: Ноември 05, 2010, 01:48:01 »

ми брат вии конкуренция имахте ли ? става въпрос друг саюз с игра4и на високо нето освен вашия?
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #552 -: Ноември 05, 2010, 01:52:08 »

аз се 4удих дали а_t_ ще оспее да стане маршал ама маи нема да е  Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #553 -: Ноември 05, 2010, 02:11:45 »

аз се 4удих дали а_t_ ще оспее да стане маршал ама маи нема да е  Smiley

Не му стигнаха приятелите  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #554 -: Ноември 05, 2010, 03:03:33 »

Били качи всички класаций до 50-то място и да не забравите да почерпите  Wink

снимах саюзната утре като спрът ерата ще снимам и другите класации и ще ги ка4а Smiley
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!