Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:00:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Online Atillery  (Прочетена 1987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DJAKOMO
Редник
*

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Ти кой си друже ?


Профил
« -: Юни 21, 2010, 23:55:22 »

Моля , оправете си бъгавата игра  Tongue.Съперника пуше от сякаде а аз имам 0 точки *crazy*


 *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Активен
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 22, 2010, 01:59:06 »

Моля , оправете си бъгавата игра  Tongue.Съперника пуше от сякаде а аз имам 0 точки *crazy*


 *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*

горе главата това да ти е проблема :Д
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
Krobelus
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #2 -: Юни 22, 2010, 03:51:47 »

еее, да не си само ти - затваряш и почваш нова игра Grin
Активен
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 22, 2010, 05:21:55 »

еее, да не си само ти - затваряш и почваш нова игра Grin
той сигурно играе за топ10 че реве от една загубена битка или загубени 5 мин ,кой да ти каже :Д Grin
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Юни 26, 2010, 06:19:40 »

Моля да обърнете внимание на артилерията,наистина си има проблеми за оправяне.Удрям даден играч по 5 пъти и нищо.Удрям си го много преди да ми изтече времето и после зацикля нещо и не ми отчита удара.Знам, че  не само при мен е така,та ако обичате да обърнете внимание,доста е изнервящо.....  Undecided
Активен

Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #5 -: Юни 28, 2010, 10:05:11 »

mda golqm problem e , nqkvi si igraqt qvno za klasaciqta i ne udrqt 1 udar, taka komputara se bugva i v kraen slu4ai si prinuden da izlezne6 ot igrata, 6toto ne ti se zanimava i protivnika si vzima pobedata... *hmm*
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 28, 2010, 10:55:19 »

Въобще не стреля и не отчита когато ти го удариш. Случвало ми се и на мен , даже имам скрийн как крепоста е гътната, а е отчело 0 попадения

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=28617.0 последния скрийн е як, нали?  *scratch*
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 10:57:30 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
XAHKPYM
Сержант
**

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #7 -: Юни 28, 2010, 19:59:31 »

Направете дохода да се взема при пет ЗАГУБИ (пак ще отчете, че сме играли), пък който играе за класация да се нерви. По 1-2 часа клечим като изоглавени дано ми присъди победа след като е забила играта. А бъдете сигурни, че това се случва в 9 случая от 10.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #8 -: Юни 29, 2010, 13:46:01 »

Въобще не стреля и не отчита когато ти го удариш. Случвало ми се и на мен , даже имам скрийн как крепоста е гътната, а е отчело 0 попадения

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=28617.0 последния скрийн е як, нали?  *scratch*
Това явно е тарикатлъка на пишман артелчиците... В такива случаи и аз спирам да се целя на поточна линия без смисъл и след няколко минути насрещната страна изведнъж се "събужда"
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
XAHKPYM
Сержант
**

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #9 -: Юни 29, 2010, 19:02:39 »

Мъкаааа, мъкаааа .......
Активен
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #10 -: Юни 30, 2010, 01:51:30 »

абе Хора не мога да ви разбера ?!?!? случват се разни такива аномалии но какво толкова сте се развалнували от проблема или там гоните ТОП10 ?!??? и на мен ми се е случвало разни такива неща да ми се случат но не се оплаквам .... все пак важното е да си ВЗЕМЕМЕ ДВУЧАСОВИЯ нали Wink айде пийс Smiley \/
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #11 -: Юни 30, 2010, 04:05:13 »

абе Хора не мога да ви разбера ?!?!? случват се разни такива аномалии но какво толкова сте се развалнували от проблема или там гоните ТОП10 ?!??? и на мен ми се е случвало разни такива неща да ми се случат но не се оплаквам .... все пак важното е да си ВЗЕМЕМЕ ДВУЧАСОВИЯ нали Wink айде пийс Smiley \/

Мир,но ако ти прави номера на всяка 2-ра игра дали ще си на същото мнение.При мен много често се случва да не ми отразява удар и така губя като ме прасне след това противника. Ако на тва му викаш дреболия ок,но на мен не ми харесва да играя артилерия 2 часа заради проблем на самата игра. Има какво да се оправя по артиерията и не виждам какво има да му се умова!
Активен

php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 30, 2010, 07:23:10 »

за 2 часа на артилерията знаеш ли колко игра трябва да игреш направо това ще са супер много битки !!! то трябва да си първобитен за да се мъчиш 2 часа а отностно за 5 битки на мен ми отнема 30 мин ама ти пък 2 часа ... все едно на 10 игри 9 са ти бъгнати че така говориш...ама ти си знаеш...и аз откачам кат ме трепят или се бъгне ама кво да правя...преди като нямаше артилерията нямаше втори 2 часов сега се радвам че и с малко нерви го имам безплатно Wink
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #13 -: Юни 30, 2010, 08:49:35 »

абе Хора не мога да ви разбера ?!?!? случват се разни такива аномалии но какво толкова сте се развалнували от проблема или там гоните ТОП10 ?!???
Бъг или не, въпросът е, че се злоупотребява с това - противникът умишлено не започва да стреля и собствените ти попадения не се отчитат, докато не ти писне и излезеш - точно това му е целта
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!