Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:23:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коментари за Световно първенство 2010 - ЮАР  (Прочетена 66785 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #135 -: Юни 23, 2010, 19:32:48 »

Северна Корея остава отборът с най-много допуснати голове засега и каквито и коефициенти да се прилагат, този факт не може да се промени. Освен ако Сърбия напълни кошницата на Австралия с повече.
 *freak*

Така че и това сте познали, хиени такива!!

Математическият шанс Португалия да отпадне е толкова нищожен, че не си заслужава да се коментира. Те имат голова разлика +7, а слоновете -2, така че нещо от сорта Бразилия бие с два, а черните бият с осем.
 *freak*
« Последна редакция: Юни 23, 2010, 19:34:35 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #136 -: Юни 23, 2010, 19:34:45 »

Северна Корея остава отборът с най-много допуснати голове засега и каквито и коефициенти да се прилагат, този факт не може да се промени. Освен ако Сърбия напълни кошницата на Австралия с повече.
 *freak*

Така че и това сте познали, хиени такива!!
Сърбия трябва да вкарат на Австралия 4 гола и Северна Корея да не допусне гол последняи мач.....съмнявам се...поне в последното....супер и оттук взимам точки  Grin Grin
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #137 -: Юни 23, 2010, 19:36:33 »

Северна Корея остава отборът с най-много допуснати голове засега и каквито и коефициенти да се прилагат, този факт не може да се промени. Освен ако Сърбия напълни кошницата на Австралия с повече.
 *freak*

Така че и това сте познали, хиени такива!!

Математическият шанс Португалия да отпадне е толкова нищожен, че не си заслужава да се коментира. Те имат голова разлика +7, а слоновете -2, така че нещо от сорта Бразилия бие с два, а черните бият с осем.
 *freak*
Така си е.Смятам че Кот Д"Ивоар може да бие с нещо от рода на 5:0,но Бразилия няма да се напряга последния мач,чудя се даже дали ще бият.Но Предполагам ще се антегнат поне за Х,че иначе може да завършат на второ ,място и да играя с Испания....
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #138 -: Юни 23, 2010, 19:37:24 »

Смехоран по има шанс, аз вече събирам моята миза от 20 лв. от закуски.

теоретични може би  Undecided
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #139 -: Юни 23, 2010, 19:37:49 »

Португалия що пък да не ги ковне, да взема да си променя прогнозата ли, що ли? Ще го мисля утре, със Смехоран трябва да търсим изненадите, няма друг шанс.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #140 -: Юни 23, 2010, 19:39:49 »

Хах не се знае.Току -що пресметнах  точките на участниците досега в предварителния кръг.Изгубеният ме беше понастигнал общо досега в кръг 5 и предварителния,но му дръпнах адски много след акто съм познал отбора от групата на фаворитите,който няма да прескочи групата си.Почти всички,които в момента са в челото на класирането са писали Португалия,а както се сещаш те имат само математически шанс да отпаднат.
Иначе да те питам нещо.Отборат с най-много допуснати голове на базата на какво се изчислява?Коефициент формиращ се от зависимостта допуснати голове/изиграни мачове или този фактор няма влияние?
е пааа, от група едно не съм познал нищо, но и последен да свърша стига ми да гледам САЩ на полуфинал   Grin Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #141 -: Юни 23, 2010, 19:41:54 »

Португалия що пък да не ги ковне, да взема да си променя прогнозата ли, що ли? Ще го мисля утре, със Смехоран трябва да търсим изненадите, няма друг шанс.

Отиде коня в ряката. Остава ни само едно да познаем голмайстора и първата 4-ка
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #142 -: Юни 23, 2010, 19:45:31 »

теоретични може би  Undecided
Не си прав ти взимаш 20 точки бонус от това,че Франция си заминава Smiley Имаш реални шансове да познаеш,че Парагвай е най-добрия аутсайдер,тъй че ако оттук нататък се представяш добре и с познаването ан резултатите не са ти малки шансовете според мен.

Португалия що пък да не ги ковне, да взема да си променя прогнозата ли, що ли? Ще го мисля утре, със Смехоран трябва да търсим изненадите, няма друг шанс.
Не е изключено да ти кажа,но е много верояотно да врътнат един мазен зрелищен Х от рода на 2:2 или 3:3,пък Слончетата и с 10 да бият....
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #143 -: Юни 23, 2010, 19:52:01 »

Nafta  ....мен що ме не броиш за конкуренция Smiley)  ..... Франция и Северна Корея комяй ми носят 30 точки  ...а и този гръг пак се представям добре Smiley .....ще те гризна за закуска Smiley
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #144 -: Юни 23, 2010, 19:54:24 »

Засега май си ми най-близко...на 13 точки разлика,тъй че се превръщаш в основна конкуренция  Smiley Smiley ...с малко късмет ще запазя лидерството си за трети проеден кръг след днес Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #145 -: Юни 23, 2010, 19:58:42 »

при толкова бонуси не се знае кой ще излезе напред. Достатъчно сложна система за точкуване стана и бонуси колкото щеш
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #146 -: Юни 23, 2010, 19:59:51 »

при толкова бонуси не се знае кой ще излезе напред. Достатъчно сложна система за точкуване стана и бонуси колкото щеш
Не е майтап,който прилапа най-много бонуси е почти сигурно шампион,освен ако при познаването на мачовете не се е изложил много...
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #147 -: Юни 23, 2010, 23:11:14 »

Сърбите се оакаха!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #148 -: Юни 23, 2010, 23:14:11 »

Сърбите се оакаха!
Аха...
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #149 -: Юни 23, 2010, 23:29:03 »

Англия Германия ще си избият зъбите  Grin
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!