Imperia Online България  
Април 19, 2024, 01:59:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коментари за Световно първенство 2010 - ЮАР  (Прочетена 67061 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #60 -: Юни 18, 2010, 22:34:53 »

Англичаните пък да са толкова слаби, че не може да бъде! Ей, все съм ги гледал по световни, все същото, викам си, този път няма да е така, обаче не, същото. Все същото, те са като насрани!! Уплашени, притеснени, уморени, психически нестабилни, направо са пълна скръб! Като чуят, че са един от фаворитите, и се оакват! А те винаги са сочени за такива и винаги тичат посрани по терените!! Не може футболист за 35 милиона евро да рита като сватбар! Нещо му има, нещо на всички им има. Всеки път едно и също и на мен ми омръзна да гледам Англия на такива форуми по този начин. Като не могат да играят, да събира от трета дивизия и да пуска тях, поне ще играят с желание и без страх момчетата. Аз твърдя, че ако един такъв отбор, съставен от третодивизионници, хване титулярния национален на Англия, ще им скъса шортите! Ебати срама, срещу някакви си Алжир! Пълна безидейност! Аз ако бях на мястото на Капело, на почивката викам една стара баба да им лее куршум на футболерите. Може да им е излязла стреснушка на гъза или някъде там. Да се лекуват с куршум и това е!!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #61 -: Юни 18, 2010, 23:01:11 »

днес бях играл 2 ка за сърбия,2 ка за щатите и хикс на англия алжир...много хора ми се смяха тая сутрин,ама за пореден път се убеждавам че колкото и да те покрива късмета винаги може да се появи един съдия, :'(англия още не са свършилиама до 70 тата минута за мен това е най реалния резултат
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #62 -: Юни 18, 2010, 23:02:17 »

Англичаните пък да са толкова слаби, че не може да бъде! Ей, все съм ги гледал по световни, все същото, викам си, този път няма да е така, обаче не, същото. Все същото, те са като насрани!! Уплашени, притеснени, уморени, психически нестабилни, направо са пълна скръб! Като чуят, че са един от фаворитите, и се оакват! А те винаги са сочени за такива и винаги тичат посрани по терените!! Не може футболист за 35 милиона евро да рита като сватбар! Нещо му има, нещо на всички им има. Всеки път едно и също и на мен ми омръзна да гледам Англия на такива форуми по този начин. Като не могат да играят, да събира от трета дивизия и да пуска тях, поне ще играят с желание и без страх момчетата. Аз твърдя, че ако един такъв отбор, съставен от третодивизионници, хване титулярния национален на Англия, ще им скъса шортите! Ебати срама, срещу някакви си Алжир! Пълна безидейност! Аз ако бях на мястото на Капело, на почивката викам една стара баба да им лее куршум на футболерите. Може да им е излязла стреснушка на гъза или някъде там. Да се лекуват с куршум и това е!!
-има още енещо-забележи алжир колко спокопйно играят в защита-само страха,да атакуват да не се оголят спасяват англия в момента
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #63 -: Юни 18, 2010, 23:27:14 »

Въъъ  *xxx* Тия англичани от коя комуна ги събраха  *freak* *freak* *freak*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #64 -: Юни 18, 2010, 23:48:31 »

Малииииииии Англичаните ще треперят до края  Grin Grin Grin
С рая игра по добре да си идат *pardon*
Активен
pi4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #65 -: Юни 19, 2010, 00:01:38 »

В прогнозите съм ги дал Англичаните като  .... фаворит не преминал групите ... Smiley  много са слаби ... не заслужаваха и Х
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #66 -: Юни 19, 2010, 00:13:19 »

 : Grin *beer* всички се оакахме на тоя мач. Де го нафтата да ни успокой че  изкарал кинти на комар?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #67 -: Юни 19, 2010, 00:17:31 »

общо взето всички големи са трайно изморени май  Undecided Англия  Cry Cry Cry Cry Cry
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Юни 19, 2010, 00:24:18 »

па да си почиват бре...Хески направи страхотен мач с Щатите ,а днес дупка. Поне се опитаха второто полувреме да изтеглят Алжир нпред и да се отворят малко, ама незнам как ги бъркаха тея пасове , дето и н сън ги правят
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #69 -: Юни 19, 2010, 00:55:37 »

всичко от Европа е дроб сърма. Са остава и Холандия да се омажат утре и шоуто ще е пълно.  *xxx* Все очаквах изненади от САЩ, Кот Д`ивоар и от Корея ама Испания, Англия, Франция направо ме развинтиха.
« Последна редакция: Юни 19, 2010, 00:58:48 от smehh » Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #70 -: Юни 19, 2010, 16:01:46 »

: Grin *beer* всички се оакахме на тоя мач. Де го нафтата да ни успокой че  изкарал кинти на комар?
Бях за риба на Ивайловград,какви пари да съм изкарал...Иначе тук хванах на точен Щатите  Grin Grin ....както прогнозирах от първа група се класират Мексико и Уругвай....
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #71 -: Юни 19, 2010, 18:00:37 »

Писна ми.Писна ми от разни измислени подкупни италиански съдийчета.Писна ми да се ощетяват очевадно по-добри отбори за сметка на по-слабите.Ще дам няколко факта само!
Гана за 10 мача на световни първенства имат 7 в тяхна полза.За 135 изиграни минути на това Световно първенство имат вкарани 2 гола и двата от дузпи.Австралия за 2 мача имат двама изгонени играча,като и двамата са без причина.Смешна работа е на Световно първенство да се допускат съдии,за коит оцелия свят знае какви пари направиха в ШЛ!
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #72 -: Юни 19, 2010, 19:44:21 »

Хах разминах се на косъм с медала Smiley ....
Активен
pi4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #73 -: Юни 19, 2010, 20:23:18 »

деа взех да изоставам ... много лош кръг ..... много изненади
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #74 -: Юни 19, 2010, 20:27:01 »

Такава дузпа придружена с картон с червен цвят не съм виждал никъде, важното е че познах че мача ще е равен *gamer*
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!