Imperia Online България  
Април 25, 2024, 04:09:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак за разтоварването на "каруците".  (Прочетена 2162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TabA
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Септември 21, 2007, 23:44:38 »

Понеже заключихте темата на "anima", реших да отворя нова такава.  Embarrassed Ако сметнете, че досаждам, заключете и тази. Ако не се лъжа играта дава възможност за развитие, както "фермерско", така и "военно", или ако е добър играчът-едновременно и двете :-\.  Само че, с този проблем по разтоварването на каруците "нахъсвате" всички играчи да се развиват аграрно. Както се писа вече в цитираната тема,  разхождаме си армиите без никаква полза и аз правя едни огромни товарни станции, за да се "скатавам". Тази игра, изглеждаща по този начин няма нищо общо с първоначалната "Империя", по която се запалих.  Cry Интересното беше да си "опазиш" ресурса с армия, за да направиш някакво развитие и после...    Абе ясно ви е, какво искам да изкажа  Wink
Относно "онлайн" статуса също. Какво лошо имаше да виждаме кой е на линия??? Нали, за преждевременно върната армия, се отнема доблест? Всичко си беше заложено и замислено много добре и преди. Защо се опитвате да промените "света"Huh? Да измислите нещо ново, което не е по-добро, от вече изпитаното???
Вземете мерки и мнения, моля ви.  Cry

Само, моля, не ми посочвайте линк, където е описано, че има бъг и той се "оправя". В края на краищата, някои от нас дават и по някой лев, за да изпитат удоволствие от тази игра, нали? Wink Да!!! Не сме длъжни!!! Това е личен избор. Но, вярвайте ми ... и над това ще започнат да се замисля играчите.
« Последна редакция: Септември 22, 2007, 00:30:58 от TabA » Активен
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #1 -: Септември 22, 2007, 15:59:53 »

  Напълно съм съгласен! И на мен ми се ще да си бъде по старому, но доколкото разбрах има проблем и затова не се саморазтоварват "каруците". Сигурен съм, че админите правят всичко възможно, за да се оправи този проблем. Wink Lips Sealed
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #2 -: Септември 22, 2007, 16:16:58 »

сарказъм ли се усеща ;D?
Активен
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #3 -: Септември 22, 2007, 16:25:27 »

  Всъщност не.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #4 -: Септември 22, 2007, 17:23:24 »

сарказъм ли се усеща ;D?
май май ;D
Активен

КуКу
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Септември 23, 2007, 11:48:49 »

За момента нямаме адекватно техническо решение за решаване на бъга с дублиращия се ресурс,извиняваме се за неудобствата,но ще трябва да изчакате още.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!