Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:03:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема: Класация свят 12 (БГ 1) ера 3  (Прочетена 45254 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Азазел
Редник
*

Karma: +13/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #135 -: Юни 15, 2010, 01:56:02 »

Ще Помоля лейди ,ако има класацията да побликува тук нетната ,защото аз не бях на линия последните няколко дни и желая да има и нетната , не успях да я снимам

Може ли да обясниш как след като не беше на линия армията ти избяга когато те атакуваха 1ч. преди края на ерата???  Shocked
« Последна редакция: Юни 15, 2010, 02:41:50 от Азазел » Активен
Азазел
Редник
*

Karma: +13/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #136 -: Юни 15, 2010, 02:40:46 »

Маклауд или Марк Антони, прочетох какво си писал по-рано и виждам, че доста си фантазираш. Аз наблюдавах миналата ера в БГ1 от близо и искам да ти кажа моята гледна точка. Не ти направи Легион първи. До колкото си спомням играта ти беше под всякаква критика. 1234 и Овца цяла ера се мъчиха да ти обяснят как да балансираш армията спрямо тази на противника, но ти не приемаше. Спомням си как се разбивахте в Kosio един след друг, а той имаше само паладини  *hahaha* . Също помня, как направихте от един малък съюз легенда. Съюза се казваше "Разбиване". Вие им обявявахте война след война, а те ви побеждаваха война след война. Направихте ги калени войни. Накрая те толкова си повярваха че обявиха война на  Легион. Тя завърши с пълен разгром за Разбиване. Трима техни играча в топ 10 по военни, се оказаха със засечени армии на по 1сек. и се отказаха от игра. Мился, че бяха - Knight95, Lenin i Imperatora. До тук ясно колко сте били равностойни във войните на Легион. Освен това се сещам как в края на ерата, ти направи няколко уговорени битки за да влезеш в топ10. Тази ера пак те наблюдавах(казвали са ми че ти е трета). Въпреки, че РИМ имаше играчи които разбират ИО, ти пак не беше напреднал особенно. Според мен просто си стигнал тавана на възможностите си. Относно интригите и предателствата за които си писал, помисли как така са все около теб. Къде ли може да е причината?  Wink 
А това, че няма да се пуснеш пак в ИО е много ясно. Тази ера НВО и Легион ти помагаха срещу Даркгруп и Монстери, но сега сте скарани. В РИМ останаха само ферми и многооо девойки. Така май няма да има с какво да се пънеш много  Grin.
Активен
tripi
Гост
« Отговор #137 -: Юни 15, 2010, 08:45:52 »

ТРИПИО КО СТАНА БРЕ ,ДА НЕ СИ ГЛЪТНА ЕЗИКА
не бе човек работя, това спасява половината свят от мен  Grin ко да правя имам много работа и малко време  Cry говорихме за тази ера не за миналата ако трябва да се репчим ние бяхме тази ера 5 играча и стигнахме 5то по военни с съюз създаден края на 6-тият месец, не се меря с вас не блъскам кредити съюза беше ДЕТЕЛИНА достойно бихме в повечето войни дори и NWO , спречкахме се с РИМ за малко и резултата беше 3 разбити техни армии и няколко пожара по мен само  Tongue така че не ми се правете на много велики видяхме каква мощ имате не че е постижение но минахме доста по силни съюзи по военни точки мисля че завършихме 5-ти някаде, радвайте се че не бяхме от началото заедно че и това място дето имахте в класацията щеше да е мираж  Wink
Активен
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #138 -: Юни 15, 2010, 09:41:40 »

4ekerska pak kato vkaraha dupkata i izbqga Cool
М да интересно защо и миналата ера спрях по същото време , а май нямаше вкаран блок тогава *scratch*. Дали пък причината не е извън ИО?
И е ясно че няма да играеш вече , кат ти не върви чекера няма как да стане Grin Grin Grin
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
tripi
Гост
« Отговор #139 -: Юни 15, 2010, 11:51:51 »

абе maklaud събери си малко мислите и пиши по малко, много писане си му ударил бе човек, как не те мързи  Grin
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #140 -: Юни 15, 2010, 12:00:44 »

Голямо вживяване, големи мании за величие. Това е една игра. Стига с тоя Рим. Безспорен факт е, че играчите на Легион бяха блокирани по доклад от Рим, при положение че и те не бяха китки. Тука май важи следното: "Не ме гледай какво върша, а слушай какво говоря"... Wink
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
the_Rock
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #141 -: Юни 15, 2010, 22:12:06 »

"Азазел" май не си следил внимателно  Wink към девойките ли имаш нещо против или и те са били ферми  *hahaha* . За фермите ако искаш погледни  класациите, там има показани някои неща, а що се отнася до предателствата хората са казали " не отваряй на слепия очите, че почва да хвърля пясък в твоите"  *tired*
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #142 -: Юни 15, 2010, 22:43:54 »

Азазел мисля си поне като пишеш ,кажи кой си в играта или коя. Не мисля ,че е нужно да се криеш.
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #143 -: Юни 15, 2010, 22:45:14 »

Симов да ти кажа за хо-хо та той не знае кой е той в играта ти се чудиш защо не те е видял. Е как да те види една ферма
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #144 -: Юни 15, 2010, 22:47:20 »

на азазел ще кажа само да пита Наско ,повече няма какво да му кажа.
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #145 -: Юни 15, 2010, 22:49:36 »

А що се отнася ,за това ,че няма да играя в новата ера съм го заявил в самото начало на изминалата ,а тогава не съм знаел ,че ще се скарам с легион приятелче и не виждам какво търсите ,аз каквото исках го доказах
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #146 -: Юни 15, 2010, 22:51:37 »

Биг цецко ,чети хубаво кой ти задава въпроса ,не аз ,а виктория или и ти по инерция си пишеш хихихихихихих
Активен
Did
Гост
« Отговор #147 -: Юни 15, 2010, 22:53:10 »

Пийте по едно за края на ерата и стига сте се  дразнили. Едно поздравче http://vbox7.com/play:1997b40b  *GIRL_IN_LOVE*
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #148 -: Юни 15, 2010, 22:53:48 »

Трипио това не са междузвездни войни ,а империя. Прави разлика. А за мързела ,ами не съм от мързеливите.Пиша и ще пиша когато си пожелая
Активен
maklaud
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Разумът е първият и единствен враг на щастието.


Профил
« Отговор #149 -: Юни 15, 2010, 22:56:01 »

Дид не знам кой си в играта ,ама аз просто отговарям на това дет е написано нищо повече.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!