Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:06:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 14 -НОВО начало  (Прочетена 33781 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« -: Юни 03, 2010, 17:16:37 »

Започна се успех и дано е по - интересна 14 ера за да има какво да споделяме ;)УСПЕХ НА ВСИЧКИ Smiley
Активен
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #1 -: Юни 03, 2010, 18:00:30 »

Ми с тия роги дето ги е сложил на главата ти как мислиш??  Grin
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2 -: Юни 03, 2010, 18:52:59 »

Ми с тия роги дето ги е сложил на главата ти как мислиш??  Grin



Бива да е влезнал  Grin Grin Grin Grin

Ерата завърши. Със започването на следващата Ера, всички всички играчи ще имат същите акаунти, със същите пароли, но на 0 точки, започвайки наравно отначало. Картата на Света ще бъде населена наново, така че всички играчи ще са на нови места с нови съседи.

Слеващата Ера започва на 04.06.2010 в 17:00 ч.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #3 -: Юни 03, 2010, 19:28:40 »

Аз даже нападам Любчо ...  *hihi* *hihi* Grin
Активен

nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 21:59:14 »

Аз в аванс я отворих тая тема бре хихихих а вие не се удържате да почвате *hahaha*голяма любов към ИО  *freak*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #5 -: Юни 03, 2010, 22:15:30 »

На мен защо никой не ми каза, че ерата започва утре ... Аз от 5 часа играя в 1-ви  *freak* *freak* *freak*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 22:18:24 »

На мен защо никой не ми каза, че ерата започва утре ... Аз от 5 часа играя в 1-ви  *freak* *freak* *freak*
Защото си Крокодил, затова  Tongue
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 22:42:59 »

Защото си Крокодил, затова  Tongue
Че и от лошите ...  Grin
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #8 -: Юни 03, 2010, 22:48:11 »

Че и от лошите ...  Grin
то освен "Крокодила Гена" други добри има ли  Tongue шегувкам се, *beer* *beer* *beer* на всички
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #9 -: Юни 03, 2010, 22:49:38 »

Кака да ви щипне ли да се събудите?  Wink Tongue Tongue Tongue
Како ,ти  ще ни удостоиш ли с честта да играеш с нас пак в 1 ...?  Wink
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #10 -: Юни 03, 2010, 22:50:27 »

Наздраве Джибриле  *beer*  Smiley
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #11 -: Юни 03, 2010, 22:54:00 »

как ме сърбят ръцете ви дам малко огън и жупел тия дни,жалко че в понеделник отивам на риба за неколко дни  *beer* *beer* *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #12 -: Юни 03, 2010, 22:59:15 »

От днес се въвежда забрана за атакуване между акаунти, които споделят един IP адрес или компютър. Това се отнася не само за текущия IP адрес/компютър на играчите, но и за пълната им история от използвани IP адреси/компютри в миналото. При опит за пускане на атака между такива акаунти системата ще я спира автоматично. Ако играчите смятат, че забраната е неоснователна, ще може да изпратят аргументите си до нас. Екипът на Империя Онлайн ще прегледа обстойно всяка заявка и ще отговори в рамките на 2 работни дни.  Tongue ще има изненади  [:-}
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #13 -: Юни 03, 2010, 23:00:58 »

От днес се въвежда забрана за атакуване между акаунти, които споделят един IP адрес или компютър. Това се отнася не само за текущия IP адрес/компютър на играчите, но и за пълната им история от използвани IP адреси/компютри в миналото. При опит за пускане на атака между такива акаунти системата ще я спира автоматично. Ако играчите смятат, че забраната е неоснователна, ще може да изпратят аргументите си до нас. Екипът на Империя Онлайн ще прегледа обстойно всяка заявка и ще отговори в рамките на 2 работни дни.  Tongue ще има изненади  [:-}
О да ... много интересно , ще стане при войните .... Grin Grin Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #14 -: Юни 03, 2010, 23:03:17 »

От днес се въвежда забрана за атакуване между акаунти, които споделят един IP адрес или компютър. Това се отнася не само за текущия IP адрес/компютър на играчите, но и за пълната им история от използвани IP адреси/компютри в миналото. При опит за пускане на атака между такива акаунти системата ще я спира автоматично. Ако играчите смятат, че забраната е неоснователна, ще може да изпратят аргументите си до нас. Екипът на Империя Онлайн ще прегледа обстойно всяка заявка и ще отговори в рамките на 2 работни дни.  Tongue ще има изненади  [:-}

Очакването е за много докладвания за "БЪГОВЕ "  Grin Лошото е, че намам добро усещане за продължителността на тази мярка  Sad
Може да я пропуснеш в свят 1 ... покрай риболова
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!