Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:16:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: много е важно 87698769876986584 страници да се отварят заедно с ИО  (Прочетена 1009 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« -: Юни 01, 2010, 01:35:12 »

 Преди много ( около 25  Embarrassed) години една учителка се молеше на мой много тъп съученик с думите:" Георги,....кажи ми нещо, за да ти пиша 3-ка......"
 
 Преди няколко години от една бензиностанция си купих албума на Ъпсурд "Колега"..... В една от песните се казваше: "Батенце, ядеме чинки, сойки.. нема кинти... д..а  тия Ем Пе 3-ки..." . Трябва да призная, че тези песни силно ме впечатлиха.... На друга бензиностанция спрях и купих 10 аудиокасети от същия албум. Раздадох ги после на приятели. Купих тези касети, защото Ъпсурд бяха създали нещо стойностно и заслужаваха поощрение...

 Преди няколко години се зарибих по ИО.... Много яка игра.... Създадох приятелства в България, САЩ, Швейцария, Англия,Китай.... Още  се събираме всяка година, въпреки че много от тях вече не играят. Пускахме смс-и, плащахме с кредитни карти , но не заради 10-часовия доход. Плащахме, защото играта ни носеше радост..... Радостта не е само победата...( приятел съм и с хора, дето са ме тупали като килим на простор... Grin)  Удоволствието  е и в това да се логнеш в точния момент....това е част от играта! Падал съм при 28 морал на врага и не съм мрънкал, щото го има в играта... зар.... *pardon*

 Обаче....
 1. армия с 4000 требушета "виси" при врага 2 дена, тече и издръжка, противника предвидливо е изнесъл и войска и ресурс и аз в крайна сметка взимам 2,50 злато за цялата операция....Остави друго , но и начисления разход за "командировка" си остава за моя сметка...Да не говорим, ако чакам да спечеля война с тази битка...
 2. Всички играчи са равни , но някои са по-равни от другите....  Не е редно за едни и същи прегрешения едни да се наказват с бан, а други само с лепенка! Аз лично съм търпял наказание само за не спазване на  6 часов блок.
 3. Предлага се опцията 2 - часов доход с Артилерия онлайн...."Загубена е връзка със сървъра" (най-вече в пикови моменти)сигурно е познато на всички играчи. Това е допълнителна опция , но ако ще се предлага нещо нека да е както трябва. Знам , че не може да напишете " играйте артилерия онлайн, стига да има връзка със сървъра", ама вземете го пооправете. Като се приберете у дома и щракнете ключа на лампата в антрето очаквате все пак да стане по-светло.....
 4. Получавал съм лично съобщение от рода: "логна се мизернико, а? нищо .. другия път..." Тук нямам намерение да "светкам" незапознатите, но за админите и организаторите това е много важно! Логването в точния момент е от голямо значение... Пък напоследък във вечерните часове не мога да влязя в ИО навреме по никакъв начин. Отваря се едновременно още един прозорец, който дели трафика ( и понякога се отварят с минути). Това го имаше и преди години, но не беше толкова бавно.
 5. Оставям на другите участици във форума да изкажат негодуванието си (САМО БЕЗ ЕМОЦИОНАЛНИ ИЗКАЗВАНИЯ ,МОЛЯ)

  Не съм давал реални пари за ИО вече 2 години.... Вярно е , че не съм толкова пристрастен както преди, но играя. Поддържам акаунти на приятели, бутам свои... Смея да кажа , че съм един от познавачите на тая игра и може би за това се дразня от либсата на прецизност....
 " Георги,....кажи ми нещо, за да ти пиша 3-ка......"  *pardon* В този ред на мисли... Г-да органзатори, дайте ми повод да ви дам поне 5 лв.....
Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 10:30:01 »

king_hoi   имаш един плюс от мен  Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 10:50:26 »

Незнам какви мерудии са и слагали на Артилерията, но версия 20 вървеше много по-добре от версия 23, която е в момента  *crazy*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
borpor
Гост
« Отговор #3 -: Юни 01, 2010, 10:58:02 »

прав си братле  но не чакай отгвор   *wall*  наздраве *cocktail*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!