Imperia Online България  
Април 26, 2024, 04:39:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: войни  (Прочетена 3064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« -: Май 27, 2010, 17:41:58 »

до кога ще продължава пратиката да пускат войни и след като вземат една битка и да разпускат съюза и да нямаш шанс да си спечелиш войната???
какво е решил да прави екипа по този въпрос.то че тези ще ги тупам е ясно но искам да знам екипа на играта имали ли намерение да направи нещо по въпроса.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Май 27, 2010, 17:47:53 »

Печелят една война, но остават без съюз. Бих казал, че те са тези, които губят.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #2 -: Май 27, 2010, 17:56:06 »

Печелят една война, но остават без съюз. Бих казал, че те са тези, които губят.
аз не мисля така.направиха съюз пуснаха ни война взеха една битка и го разпуснаха.какво губят те.това е 3 свят няма съюзни проучвания няма просто какво да загубят
Активен
vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #3 -: Май 27, 2010, 17:59:05 »

според мен война която не е изтраяла 168 часа не трябва да се зачита.но това си е мое лично мнение.и трябва да се направи нещо с непрестанното капитулиране на играчите.1 седмица капитулация е достатъчна.следващата капитулация да е след 168 часа.не може непрестанно да ти капитулират и след като направят армия с която да те бият да почва отмъщението.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Май 27, 2010, 18:32:05 »

Ами може би трябва да помислиш защо толкова държат да ти отмъстят в такъв случай. Опитай се да си представиш от чуждата гледна точка какво си направил на този човек, че отмъщението да му стане фикс идея.

аз не мисля така.направиха съюз пуснаха ни война взеха една битка и го разпуснаха.какво губят те.това е 3 свят няма съюзни проучвания няма просто какво да загубят

Губят това, че именно в старите светове все още има ограничение за смяна на съюзи. Не могат да сменят завинаги и в 1 момент остават изобщо без съюз.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #5 -: Юни 01, 2010, 20:24:34 »

Здравейте !!! Мисля ,че Вортеп е прав , те примерно водят с друг съюз в класацията и са с равни точки и въпросната несъстояла се война я губят по тези причини ,които казва Вортеп и излиза така,че без да е имало фактически война губят първото място с третя съюз , с който са били с равни точки,защото им се намаляват точките Huh? кой губи в случая -CoyoteUgly или вече несъществуващия съюз ,който може за кеф да направи това десет (10) пъти ... за кеф -не за класация ...
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #6 -: Юни 02, 2010, 13:41:05 »

Аз също подкрепям,тази практика трябва да се прекъсне.Във свят 1 също си имаме тесни специалисти,дето въртят тези номера (за справка Костадин).Предложението да не се зачита воина при разпуснал се съюз е добро. Smiley
Активен
OTMUSTITEL
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #7 -: Юли 11, 2010, 21:41:56 »

Не съм приемала човек  във съюза си , Но битка с кандидат е вила приета за действителна и отчетена при войната на съюза ми.
Предполагам че има Бъг или  пробив във във системата !!! 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!