Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:58:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вечна слава за pobeditel  (Прочетена 19923 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tripi
Гост
« Отговор #60 -: Декември 10, 2010, 13:52:21 »

 Grin
Активен
tripi
Гост
« Отговор #61 -: Декември 10, 2010, 13:55:49 »

победител, я ми обясни като на малоумен, много ми е интересно на такива точки какви битки се водят да се направи толкова доблест и според теб дали са истински  *scratch*
No.   Име Съюз Военни
Точки Нетна
Стойност Доблест
1   veso Vassilevs 58740 44206 4584
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #62 -: Декември 10, 2010, 13:57:02 »

Като не се срамуваш от ника си сподели го в свят 2  Grin ?
Ти наистина не четеш приятел , не четеееешшш ..... Знаеш за какво пиша , че да не се досетиш  Wink Искам да си кажеш ника в Свят 2 (просто и ясно ) ! Или ти оттърва само да нагрубяваш другите че се крият ....

iywinqwam se sa latineca nqmam kirilica tuk w munhen w edna net yala sam  Sad kaji si nika bre forumni geroi ...pone pres dwa dena 6te spiram moda i 6te se seifam na teb da te widq .a kato si prekaram net 4e w hotela nqma 6te ti idwam na gosti po redowno  Wink


tripi ли си или незнам къв но такъв ник не намирам в бг2 .....нещо много имаш желание да се сбием кажи кой си в играта бре форумни геро'ю макар че съм забравил да си пусна мод когато го спрях в германско ( и нямам сега армия ,но ще набавя бързо,бързо) до като съм тук в бг ще се забавляваме айде войнико де си бре кажи кой ник си да те дебна поне  Wink ;D *hmm*

Още да ти вадя ли ?  Wink
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 14:00:17 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #63 -: Декември 10, 2010, 14:03:16 »

ааааааааааа за свят 2 е аз ти казах бре тук е бг2  Tongue а за свят 2 няма как да ти го кажа .........където играя военно или безцелно си играя с моя (pobeditel),а където играя с някаква друга цел евентоално го крия ,щото съм мишленце и те така  Grin когато дойде момента ще ти кажа .....аре отивай в него свят не цапай тоя  Tongue
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #64 -: Декември 10, 2010, 14:05:30 »

победител, я ми обясни като на малоумен, много ми е интересно на такива точки какви битки се водят да се направи толкова доблест и според теб дали са истински  *scratch*
No.   Име Съюз Военни
Точки Нетна
Стойност Доблест
1   veso Vassilevs 58740 44206 4584


http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/19/2010_11_25/19003885_19040736_2166374
e от тоя тип са трипи играе си човека на ниски нетни с леки и тежки се бие и така  Smiley
Активен
kodji11
Гост
« Отговор #65 -: Декември 10, 2010, 14:06:32 »

http://www5.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/top20.php?tip=&c=&sort=1&realm=19 не го защитавам само показвам, а дали е честен и т.н, немисля, както и по голямата част от играчите в ИО

браво бе,къна...щом в тоя луд свят си първи по военни  *bravo*

не знам какво искат тия хора от теб Smiley
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #66 -: Декември 10, 2010, 14:07:28 »

ааааааааааа за свят 2 е аз ти казах бре тук е бг2  Tongue а за свят 2 няма как да ти го кажа .........където играя военно или безцелно си играя с моя (pobeditel),а където играя с някаква друга цел евентоално го крия ,щото съм мишленце и те така  Grin когато дойде момента ще ти кажа .....аре отивай в него свят не цапай тоя  Tongue
Аааааа ( БГ реотанче докато загрее ще  изогри ) Tongue  Явно си толкова добър колкото си мислех ползват те сигорно за НАГЛЕЖДАЧ ( пример с tsveto2005 ) , както и да е няма да "цапам" тук , че ти достатачно си се омазал  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #67 -: Декември 10, 2010, 14:08:35 »

абе ясно, гледам му битките, нема празна атака, та ми е по интересно дали това ацц не се развива само и само Атила да не хване първо място по доблест, но това са догатки само, много интересно играя от 3 ери излизам само да се бия за военни точки но понякога врага бяга, а такова нещо за пръв път виждам да няма празна атака, битките по едни и същи, ако си нямаш работа загледай го да видиш само 600 битки са не е много  Wink
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #68 -: Декември 10, 2010, 14:10:41 »

Аааааа ( БГ реотанче докато загрее ще  изогри ) Tongue  Явно си толкова добър колкото си мислех ползват те сигорно за НАГЛЕЖДАЧ ( пример с tsveto2005 ) , както и да е няма да "цапам" тук , че ти достатачно си се омазал  Wink
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* е вие 20 души извадихте 25 версии ............ а ве я си гледайте работата ,кво ви трябва с кой ник съм аз съм мишок както каза бейлиса ..........дали ще знаете или не все тая .играйте си ваща игра за моя ник не се тревожете играчеви  :Smiley
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #69 -: Декември 10, 2010, 14:11:51 »

браво бе,къна...щом в тоя луд свят си първи по военни  *bravo*

не знам какво искат тия хора от теб Smiley
*beer* ем и аз не ги  знам ама се ми е тая  Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #70 -: Декември 10, 2010, 14:13:42 »

*beer* ем и аз не ги  знам ама се ми е тая  Grin
Добре дошъл в клуба  *beer* >Grin Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #71 -: Декември 11, 2010, 15:38:54 »

Не мога да си обясня как pobeditel се оправя с толкова акаунти, в който свят да влезна все го има  Shocked
Това е най-голямия фен на играта Smiley
Аз един път се пробвах с 2 и ми дойде много та си играя вече с един и ми е супер.
Активен

Стачка!
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!