Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:17:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вечна слава за pobeditel  (Прочетена 19924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #45 -: Декември 10, 2010, 13:24:37 »

стига де, защо постоянно някои като загуби война започват да се жалват във форума, виждъл съм съюзи от по 100к нето и от 62 мил нето все реват. pobeditel1 e играч на силата и честа, един от малкото достоини който останаха в ИО, това че ви е бил с малко точки не означава че е бил на границата да загуби, а че не му се е занимавало много-много с вас.
*hahaha* Това ми хареса  *hahaha* Много ми е интересно Кобра да не си фен на КОБРАТА от БГ3 съюз КРАСОТА + !!!
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #46 -: Декември 10, 2010, 13:30:38 »

а ве вие нямате ли ......... да си играете с тях а обсъждате хората ;D  а ти даниеле защо не гледаш себеси ,и какви очи имаш да подчертаваш с червено нещо,от което ти си 1333 светлинни години на зад  ;D
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #47 -: Декември 10, 2010, 13:30:51 »

айде де излизай  Grin ама кво ти пречи да си кажеш ника  *hahaha* че си в мод какво общо има с това да си криеш и срамуваш от ника си  *hmm* ;D
Pobeditel  , я кажи защо ти се срамуваш от ника си ?
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #48 -: Декември 10, 2010, 13:32:06 »

Pobeditel  , я кажи защо ти се срамуваш от ника си ?
никога не съм се срамувал от моя си ник за разлика от теб ''колумб'' бг4  Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #49 -: Декември 10, 2010, 13:32:34 »

а ве вие нямате ли ......... да си играете с тях а обсъждате хората ;D  а ти даниеле защо не гледаш себеси ,и какви очи имаш да подчертаваш с червено нещо,от което ти си 1333 светлинни години на зад  ;D
Хехехе , щом казваш  Cool
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #50 -: Декември 10, 2010, 13:34:12 »

никога не съм се срамувал от моя си ник за разлика от теб ''колумб'' бг4  Grin Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* Приятел прекалил си с пиенето аз - Колумб   *hahaha* *hahaha* *hahaha* Що не го попиташ момчето дали имаме нещо общо , даже ми е интересно как ме свърза с него ?  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #51 -: Декември 10, 2010, 13:36:06 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Приятел прекалил си с пиенето аз - Колумб   *hahaha* *hahaha* *hahaha* Що не го попиташ момчето дали имаме нещо общо , даже ми е интересно как ме свърза с него ?  *hahaha*
не виждаш ли че е в кавички бре  Tongue някак си беше по културно отколкото примерно цветарката от бг4 или........айде да не се увличам  Tongue
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #52 -: Декември 10, 2010, 13:36:29 »

Като не се срамуваш от ника си сподели го в свят 2  Grin ?
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #53 -: Декември 10, 2010, 13:37:30 »

http://www5.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/top20.php?tip=&c=&sort=1&realm=19 не го защитавам само показвам, а дали е честен и т.н, немисля, както и по голямата част от играчите в ИО
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #54 -: Декември 10, 2010, 13:38:49 »

не виждаш ли че е в кавички бре  Tongue някак си беше по културно отколкото примерно цветарката от бг4 или........айде да не се увличам  Tongue
Хахаха  *hahaha* Жалко , че от толкова културното ти отношение единственото което правиш е да ме расмиваш  *hahaha* Мерси за което  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #55 -: Декември 10, 2010, 13:38:58 »

Като не се срамуваш от ника си сподели го в свят 2  Grin ?
Imperia Online България > ИО - Класически и Версия 4 Светове > Зала на Славата > Свят БГ 2 >
1  pobeditel   BuInI_KoNe   273873   723678   2072
ето бре темата е бг2 моя си ник на много места можеш да го видиш ако за друг свят те интересува .........отивай там тук е бг2  Cool
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #56 -: Декември 10, 2010, 13:42:08 »

Imperia Online България > ИО - Класически и Версия 4 Светове > Зала на Славата > Свят БГ 2 >
1  pobeditel   BuInI_KoNe   273873   723678   2072
ето бре темата е бг2 моя си ник на много места можеш да го видиш ако за друг свят те интересува .........отивай там тук е бг2  Cool
Ама иначе си отворен като някой друг не си споделя ника  *xxx* Прочети си думите в тази тема защото всичките се отнасят за теб в свят 2  Wink ;D
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #57 -: Декември 10, 2010, 13:44:06 »

Ама иначе си отворен като някой друг не си споделя ника  *xxx* Прочети си думите в тази тема защото всичките се отнасят за теб в свят 2  Wink ;D
кои думи?  и какъв точно ти е проблема ? кажи да го разрешим? за какво се бориш в момента ?  *scratch*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #58 -: Декември 10, 2010, 13:46:06 »

кои думи?  и какъв точно ти е проблема ? кажи да го разрешим? за какво се бориш в момента ?  *scratch*
Ми чети си ги малко ли съм ти ги маркирал от тази тема или още искаш ? Къде за какво да се боря ? 
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #59 -: Декември 10, 2010, 13:51:17 »

Ми чети си ги малко ли съм ти ги маркирал от тази тема или още искаш ? Къде за какво да се боря ? 
*scratch* аз ли съм тъп ,тъп ли искаш да ме изкараш  *scratch* значи включваш се в неква тема започната преди много време от некъв дет съм го бил като мече на дерек, отворена с цел заяждане ..........почваш да пишеш нещо което сам незнаеш какво е  *pardon* питаш ме за ника в тоя свят си играя с моя си ник ............................ обесни бре просто и ясно какво искаш да знаш това те питам  *pardon*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!