Imperia Online България  
Март 19, 2024, 05:59:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация свят 8 международен  (Прочетена 5081 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« -: Май 21, 2010, 13:14:01 »

 
         КЛАСАЦИЯ ВОЕННИ ТОЧКИ :




         КЛАСАЦИЯ НЕТНИ ТОЧКИ :




         КЛАСАЦИЯ ДОБЛЕСТ :





         СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ :





    Поздравления за успешната ера на старите кучета и на стабилните нови попълнения от съюз Metallica   *KING*
    Адмирации за цялото българско войнство, което методично и упорито, и колкото и да е странно - със съвместни усилия - смаза доста силната чуждестранна конкуренция и антибългарски лозунги   *PUNISH*.
    Специални благодарности на съюз BULGARI и Hammers, без тях ерата щеше да е доста по-напечена   *beer*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
vortepbg
Лейтенант
***

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« Отговор #1 -: Май 21, 2010, 15:01:28 »

честито на победителите мишок и геша взели съответно нетната и военнта класация.честито и на фантомас за 1 място по доблест маркар и в този си вариант с 3 или 4 доблест на ден бонус да е малко бозава тази класация, но въпреки всичко фантомас си е заслужил 1 място
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2 -: Май 21, 2010, 17:18:29 »

поздравленя за всички участвали и най вече на тия оглавили челните класации  *rose*
Активен
gvonn
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #3 -: Май 21, 2010, 17:43:25 »

хубава ера стана,и поздрави за българите......показахме добра игра
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Май 22, 2010, 02:35:56 »

Поздравления и от мен на оглавилите 3-те класации Funtomas , mishok i ge6a666. Много добра ера и за  hammers които бяха ощетени малко и за това дадоха 1-вата позиция,но наистина се бориха мъжки  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #5 -: Май 22, 2010, 11:05:09 »

Поздравления за целия съюз BULGARI *bravo* *bravo* *bravo*, и най вече за Обезумелия , които го създаде , организира и проведе едни от най -големите битки в тази ера    *rose* !
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #6 -: Май 22, 2010, 14:50:46 »

Поздравления за целия съюз BULGARI *bravo* *bravo* *bravo*, и най вече за Обезумелия , които го създаде , организира и проведе едни от най -големите битки в тази ера    *rose* !
пате ти много си наясно със свят 8 ми какво е станало  ;D аз не знам толкова колкото теб е аз почивах 2-3 месеца ама все пак ...май доста си помагала там а ? е риторичен въпрос може да не отговаряш  Wink *hahaha* и все пак поздрави и от мен бая се би обезумелия  Wink де тук де там  Wink
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #7 -: Май 24, 2010, 21:29:50 »

бая се би обезумелия  Wink де тук де там  Wink

Нещо не разбрах какво искаше да кажеш с това , но най-вероятно ти си знаеш най-добре.  *pardon* Имам спомен , че имаше една молба за която ти съдействах, ама благодаря ни видях ни чух!  Wink Grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!