Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:14:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Абонамент  (Прочетена 1576 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Март 25, 2010, 19:49:05 »

Предполагам идеята ми не е била одобрена от екипа? Въпреки че в никакъв случай реализирането не е трудо и ресурсо емко, поправете ме ако греша?

Аз бях уведомен с лично съобщение във форума, което по една доста голяма случайност видях първо в пощата си... Тук едва ли щях да вляза през следващите две седмици... То и влизането в пощата си беше чиста случайност... Където в момента, само в инбокса има 200-300 непрочетени писма 90% от които спам и едва ли щях да ги чистя скоро и да го видя, ако не беше второто най-ново съобщение... Спокойно можех въобще да не вляза и там през следващите две седмици. Особено както все още нямам PC... Този път се оказа че не е само захранвенето, а и дъното... И разбира се такива дъна вече няма на пазара и сега ново PC ще трябва, дано да е на лице за турнира Wink Всъщност след 2 дни имам рожден ден, но едва ли ще ме огрее  Grin

Та какво правим с останалите които по една или друга причина няма да бъдат уведомени навреме? Все пак дори не беше загатнато че паузата между ерити може да е толкова кратка този път...

П.П. Всъщност и телефона ми тези дни не е активен, но поне него със сигурност ще го пусна днес-утре... И в този ред на мисли, един SMS си е най-доброто известие! Поне ако целта е максимален брой участници. Нали това е целта или аз нещо бъркам?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
rumenal72
Гост
« Отговор #1 -: Март 27, 2010, 17:56:11 »

Предполагам идеята ми не е била одобрена от екипа? Въпреки че в никакъв случай реализирането не е трудо и ресурсо емко, поправете ме ако греша?

Аз бях уведомен с лично съобщение във форума, което по една доста голяма случайност видях първо в пощата си... Тук едва ли щях да вляза през следващите две седмици... То и влизането в пощата си беше чиста случайност... Където в момента, само в инбокса има 200-300 непрочетени писма 90% от които спам и едва ли щях да ги чистя скоро и да го видя, ако не беше второто най-ново съобщение... Спокойно можех въобще да не вляза и там през следващите две седмици. Особено както все още нямам PC... Този път се оказа че не е само захранвенето, а и дъното... И разбира се такива дъна вече няма на пазара и сега ново PC ще трябва, дано да е на лице за турнира Wink Всъщност след 2 дни имам рожден ден, но едва ли ще ме огрее  Grin

Та какво правим с останалите които по една или друга причина няма да бъдат уведомени навреме? Все пак дори не беше загатнато че паузата между ерити може да е толкова кратка този път...

П.П. Всъщност и телефона ми тези дни не е активен, но поне него със сигурност ще го пусна днес-утре... И в този ред на мисли, един SMS си е най-доброто известие! Поне ако целта е максимален брой участници. Нали това е целта или аз нещо бъркам?
С техниката явно не ти върви..........дано поне със здравето да си добре,че и то си трябва за турнира! Grin
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #2 -: Март 27, 2010, 18:48:41 »

поне знаеш и няма да се оправдаваш  Tongue Tongue Tongue
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2010, 06:57:22 »

Вече се регнах, макар че май няма да имам 100% гарантиран достъп... машинка все още няма... със здравето проблеми не очаквам поне още 50-тина години, а защо не и повече! То там ми е основния проблем, че нямам проблеми със съня, така че опашките решават и двата ми текущи проблема Wink Всъщност я първо да погледна новите правила, да не бързам да се радвам, че...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!