Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:22:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадски нашествия Ера 5  (Прочетена 8434 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #15 -: Май 15, 2010, 18:47:33 »

добре че все пак спях взех си битките но ако в рамките на 20м бях будун и нямах нет щеше да е кошмара то така и приключих с ера 4 и всичко свърши
там разчитах да стана и да наредя армия за 10 минути е нямах нет

там въпроса беше че не си бях наредил армията тук въпроса е до принцип  *pardon*

НЕ ГОВОРЯ ЗА 1000КРЕДИТА  това поне съм сигУрен че ОТОН КРУМ И КОПАНИЯ СА НАЯСНО  ;)ни  Wink

въпроса за края на ерата стои доста дълго време и е редно да се вземе за мен нормално и разумно реше
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
FeniX
Гост
« Отговор #16 -: Май 15, 2010, 19:37:30 »

Според мен не е проблем със старта на последната атака да се стартира и системата за блока  ,която да заключи акаунтите  определен период от време след провеждането на битките .Битките са на 26 часа ,ако системата се настрои да не се нулира и за 28 часа ,мисля че всеки ще има инфо кога свършва играта и няма да има недоволни .
Аз също не харесвам кухото наемане на армия само за да си по напред или назад преди всяка битка, но не мисля, че твоята идея е много добра.
Ако някой не спре дадена атака, ще се задържи по напред. независимо че тези които са спирали в повечето случаи получават повече.

Ами варианта, базовата атака да се праща към играча на 50-то място, а всички останали да се определят в зависимост от точките.
например играч А е на 50-то място има 100к точки и посреща базова.
играч Б е на 30-то място има 125к точки и посреща 1.25 по базовата.
« Последна редакция: Май 15, 2010, 19:51:53 от FeniX » Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #17 -: Май 15, 2010, 20:00:10 »

тая ера поне показа едно добро качество че дори и да се напъваш за моментно класиране нямаш ли идея за 3 атаки напред си аут

 Smiley

само да оправят и финала и нещата ще си додат там където енормално и ще стане баш турнир за можешти не за зомбита дето спят по коповете или за шанс какво се случва в рамкити на 20 м ако имаш нет  Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #18 -: Май 15, 2010, 20:11:43 »

Аз също не харесвам кухото наемане на армия само за да си по напред или назад преди всяка битка, но не мисля, че твоята идея е много добра.
Ако някой не спре дадена атака, ще се задържи по напред. независимо че тези които са спирали в повечето случаи получават повече.

Ами варианта, базовата атака да се праща към играча на 50-то място, а всички останали да се определят в зависимост от точките.
например играч А е на 50-то място има 100к точки и посреща базова.
играч Б е на 30-то място има 125к точки и посреща 1.25 по базовата.
Предполагам ,че си прочел изцяло предложението ми но пак да уточня .Идеята ми с включването на часовника за блока е за последната атака и има за цел да осигури време за усвояване на ресурса и да уточни реалното приключване на ерата .А дали някой ще посреща и после ще харчи или ще си спести някое посрещане пак си е въпрос на личен избор и стратегия но не бива крайното класиране да се определя от скоростта на нета и сръчността на пръстите .
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
FeniX
Гост
« Отговор #19 -: Май 15, 2010, 22:44:59 »

Предполагам ,че си прочел изцяло предложението ми но пак да уточня .Идеята ми с включването на часовника за блока е за последната атака и има за цел да осигури време за усвояване на ресурса и да уточни реалното приключване на ерата .А дали някой ще посреща и после ще харчи или ще си спести някое посрещане пак си е въпрос на личен избор и стратегия но не бива крайното класиране да се определя от скоростта на нета и сръчността на пръстите .
Ами уж бях чел, но какво точно.....  Grin Grin Grin Grin Grin
Извинявай, абсолютно съм съгласен с теб, трябва да има фиксиран край на ерата.
Протестирах срещу руската рулека на края още преди 2 ери.
Тогава бяхме 4 човека с почти равни точки и всичко се реши на база на това, кой успя да си изхарчи ресурса.
За тази ера бях подготвен и изхарчих всичко.... 96к паладини и една ВМ....  Wink Grin Grin Grin
Активен
varon
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #20 -: Май 16, 2010, 01:22:15 »

И на мен ерата ми хареса ...Но повече ще се радвам ако някои от предложенията в тази тема се реазлизират за следващите ери - наистина има много добри предложения (поне на мен ми харесаха) и за да не се повтарят няма да ги изброявам пак Smiley
 аз отпаднах на 4та атака - поради дълбок сън  *pardon* но любопитството ми надделя и завърших...макар и на отрицателни ...ще се радвам да се видим в следващите турнири  Smiley
   Респект за победителите  *ok* и поздрави за всички участвали докрай  Wink
Активен
tabadabko
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #21 -: Май 18, 2010, 21:25:11 »

На 28-та вълна бях възпрепятстван и не бях на линия да я посрещна , и от тогава обръщам голямо внимание на класирането , ако погледнете ще видите , че играчите в ТОП 30 играят а останалите НЕ някой тези дни са спрели други по отдавна и затова предлагам операторите да помислят по въпроса с наградите в вид на кредити да са поне в ТОП 50 като се разделят на по 10-ки ( 1-10 място са по 1000 кредита и от там 11-20 / 300   21-30 / 200  31-40 / 150   41-50 / 75 ) това е само пример и вие си решете как да са но според мен ще има много повече желаещи да я играят тази игра и съответно повече приходи поне аз така мисля
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #22 -: Май 18, 2010, 23:24:58 »

Две ери игра - един генерален извод - Турнира принципно не е лош,но за елитен турнир - финалът не е доизмислен правилно. Въпреки че ще повторя доста хора - все пак ще изкажа и мнението ни по въпроса...
Не може при крайно класиране ,което се влияе от нетните точки на играча - да няма възможност да се похарчат ресурсите за същите тези нетни...при положение,че същите ресурси са налице.Демек стратегията ,посрещането на битките, икономическото развитие  през самата ера - на края не играят съществена роля - което до някаква степен обезсмисля комплексното развитие на играча през цялата ера... да не кажа,че почти напълно го обезсмисля...
....та Времето за края на турнира трябва да е фиксирано - дори без значение дали ще стига или не за похарчване на ресурси в определен акаунт - просто трябва да е фиксирано поради простата причина,че тогава всеки може да си направи сметка за даденото време какво и колко може да похарчи...в случая обаче времето на този финал не съвпадна нито с времето от предишната,нито от по-предишната атаки,нето с времето от предната ера...
....разбира се мога да продължа по темата още доста - но предполагам на всички е ясно за какво става въпрос...
...определено играта за непобеден има по-голям смисъл от самото класиране по нетни - защото там нещата са точно определени - взимаш битките - печелиш...
...иначе за нововъведенията тази ера - поздравления *rose*...ако оправите и финала - ще се мернеме пак  Wink  - да си го вземеме  Grin Grin Grin

....Специален поздрав от Prizraka и Marmota  - за всички,с които играхме в този турнир *rose*  *rose* *cocktail* .....ама колко номадчета сгънахме - а? Grin Grin Grin
« Последна редакция: Май 18, 2010, 23:44:05 от LadyROVENA » Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #23 -: Май 19, 2010, 00:18:59 »

Две ери игра - един генерален извод - Турнира принципно не е лош,но за елитен турнир - финалът не е доизмислен правилно. Въпреки че ще повторя доста хора - все пак ще изкажа и мнението ни по въпроса...
Не може при крайно класиране ,което се влияе от нетните точки на играча - да няма възможност да се похарчат ресурсите за същите тези нетни...при положение,че същите ресурси са налице.Демек стратегията ,посрещането на битките, икономическото развитие  през самата ера - на края не играят съществена роля - което до някаква степен обезсмисля комплексното развитие на играча през цялата ера... да не кажа,че почти напълно го обезсмисля...
....та Времето за края на турнира трябва да е фиксирано - дори без значение дали ще стига или не за похарчване на ресурси в определен акаунт - просто трябва да е фиксирано поради простата причина,че тогава всеки може да си направи сметка за даденото време какво и колко може да похарчи...в случая обаче времето на този финал не съвпадна нито с времето от предишната,нито от по-предишната атаки,нето с времето от предната ера...
....разбира се мога да продължа по темата още доста - но предполагам на всички е ясно за какво става въпрос...
...определено играта за непобеден има по-голям смисъл от самото класиране по нетни - защото там нещата са точно определени - взимаш битките - печелиш...
...иначе за нововъведенията тази ера - поздравления *rose*...ако оправите и финала - ще се мернеме пак  Wink  - да си го вземеме  Grin Grin Grin

....Специален поздрав от Prizraka и Marmota  - за всички,с които играхме в този турнир *rose*  *rose* *cocktail* .....ама колко номадчета сгънахме - а? Grin Grin Grin

РЕСПЕКТ ЛЕДИ  перфекна ера направи  *rose*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!