Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:01:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тридесет и първа вълна  (Прочетена 12339 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Май 11, 2010, 21:54:26 »

Атака номер 31
Тип на атаката: Разграбване във ВСИЧКИ КОЛОНИЗИРАНИ ПРОВИНЦИИ
Пълководец: Corwin

Състав на базовата армия:

Тежки Копиеносци = 12000
Фаланги = 15000
Елитни Стрелци = 12000
Гвардейци = 17000
F Паладини = 11000
Требучети = 700
« Последна редакция: Май 12, 2010, 10:23:46 от Oton » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2010, 21:59:30 »

Не знам какво спирам, но в едно съм 100% сигурен. Игрее се съвсем тенденциозно срещу мен(в най-добрия случай срещу всички с планинско гористи, т.е. срещу мен и мен)... Не знам за тези с чистите планини какво е положението, но при мен се спира с крепост само на базова, а дори да си бях разпуснал цялата армия, пак не слизах до базова... Но ако нямах нито един осмак щях да съм точно на базова... А да не говорим, ако бях непобеден до сега и с 2-3 осмака готови още за миналото разграбване, тогава 100% и то нямаше да се спира с крепост дори на базова... Понеже Смех искаше доказателства, това не е било никоя ера, никой да не може да спира с крепости... Въпреки че не ни беше позволено да ги пуснем... Кой извън топ50 има готова поне една осмица с която може да спре тази атака, защо атаките са ориентирани само към развитие с равнини? Аз вероятно пак ще спра в 3, нито повече, нито по-малко, независимо дали едната я спра с крепост или не, за 8-ма пак няма да остане достатъчно армия, но колко му е да ми преглеждат акаунта и да доокрасят атаката лекичко...

Е аз ще отговоря на това по единствения възможен начин и повече никога и една стотинка няма да вкарам в която и да е от техните игри... А ако играя номади, то ще е задължително без допълнителен доход, макар че знам че пак ще се гаврят с мен и няма да ме оставят да стана непобеден която и да е ера, особено без допълнителен доход...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Bokex
Редник
*

Karma: +20/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #2 -: Май 11, 2010, 22:01:04 »

Ще се правим на опълченци

във всички провки:
Копиеносци = 10000
Фаланги = 70000
Елитни Стрелци = 30000
Гвардейци = 15000
F Паладини = 23700

това при 17-ки техни
дано да сработи
Успех на всички.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Май 11, 2010, 22:07:57 »

Не знам какво спирам, но в едно съм 100% сигурен. Игрее се съвсем тенденциозно срещу мен(в най-добрия случай срещу всички с планинско гористи, т.е. срещу мен и мен)... Не знам за тези с чистите планини какво е положението, но при мен се спира с крепост само на базова, а дори да си бях разпуснал цялата армия, пак не слизах до базова... Но ако нямах нито един осмак щях да съм точно на базова... А да не говорим, ако бях непобеден до сега и с 2-3 осмака готови още за миналото разграбване, тогава 100% и то нямаше да се спира с крепост дори на базова... Понеже Смех искаше доказателства, това не е било никоя ера, никой да не може да спира с крепости... Въпреки че не ни беше позволено да ги пуснем... Кой извън топ50 има готова поне една осмица с която може да спре тази атака, защо атаките са ориентирани само към развитие с равнини? Аз вероятно пак ще спра в 3, нито повече, нито по-малко, независимо дали едната я спра с крепост или не, за 8-ма пак няма да остане достатъчно армия, но колко му е да ми преглеждат акаунта и да доокрасят атаката лекичко...

Е аз ще отговоря на това по единствения възможен начин и повече никога и една стотинка няма да вкарам в която и да е от техните игри... А ако играя номади, то ще е задължително без допълнителен доход, макар че знам че пак ще се гаврят с мен и няма да ме оставят да стана непобеден която и да е ера, особено без допълнителен доход...

Закс, вземи играй с 3 РГ освен 8-ма за да няма световна конспирация срещу теб персонално  Wink Всеки си плаща за избора ... аз избрах чисти равнини и сбърках .... но поне се позабявлявах сериозно тази ера и смятам пак да опитам  Grin Ти избра ПГ ... говорихме с теб  в началото на ерата и ти казах, че това е лош избор, (планините винаги са били по-добрите за защита)  ... сега си плащаш ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #4 -: Май 11, 2010, 22:10:35 »

Закс, вземи играй с 3 РГ освен 8-ма за да няма световна конспирация срещу теб персонално  Wink Всеки си плаща за избора ... аз избрах чисти равнини и сбърках .... но поне се позабявлявах сериозно тази ера и смятам пак да опитам  Grin Ти избра ПГ ... говорихме с теб  в началото на ерата и ти казах, че това е лош избор, (планините винаги са били по-добрите за защита)  ... сега си плащаш ...  *pardon*
Няма значение какво ще избера, миналата ера първата седмица не беше зле с РГ. Аз взех акаунт с РГ и стана ад за РГ, ФАКТ ли е и това?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2010, 22:14:09 »

Няма значение какво ще избера, миналата ера първата седмица не беше зле с РГ. Аз взех акаунт с РГ и стана ад за РГ, ФАКТ ли е и това?

Победителите в ерата пак бяха с 3 РГ ... това е Факта ..... всичко друго е параноя  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #6 -: Май 11, 2010, 22:28:38 »

Не сменяй темата! Победителя в ерата е такъв заради личните си качества попринцип, но обикновенно е имал и голям късмет. Сега да не ми се обиди някой победител, да реши че казвам че е спечелил само на късмет. Напротив, но и това е много важно, а иначе аз даже не знам кой беше миналата ера...

Но да се върнем на въпроса, факт ли е че миналата ера се играеше най-трудно с РГ? Не беше ли невъзможно за непобеден, имаше ли такъв с РГ?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #7 -: Май 11, 2010, 22:31:25 »

Май тази ера доста се оакахме..... Само  Боил, Леди Ровена и  Алонсо държат положението.

пп. Все пак ми е първа ера и  смятам, че посправям добре, сгреших на няколко места доста фатално, но ще се боря с номадите до последния си дъх  *heart*
Активен

dian34
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

http://vbox7.com/play:aab9a746&al=1&vid=954446


Профил
« Отговор #8 -: Май 11, 2010, 22:33:40 »

Няма значение какво ще избера, миналата ера първата седмица не беше зле с РГ. Аз взех акаунт с РГ и стана ад за РГ, ФАКТ ли е и това?
 ;D ;D ;D ;D

аз съм с 2 равнини и 2 РГ

не се оплаквам  Grin Grin Grin

всеки си построява още в началото на ерата стратегията .. някой печели други губят

тука световнара конспирация не е насочена пряко към теб

ако играеш за непобеден

няма как да стане с твойте 3 ПГ

3 планини са си друго  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
FeniX
Гост
« Отговор #9 -: Май 11, 2010, 22:39:55 »

Копиеносци = 49000
Фаланги = 41000
Стрелци = 10000
Елитни Стрелци = 10000
Гвардейци = 14150
F Паладини = 26000
Някой сме в 1.8.....  Cool Cool Grin Grin Grin
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #10 -: Май 11, 2010, 22:42:29 »

аз играех не за топ 10 с 2 планини факт сега съм там и май утре ще спра 4 атаки без проблем ако не омажа нещо де  Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
FeniX
Гост
« Отговор #11 -: Май 11, 2010, 22:45:37 »

аз играех не за топ 10 с 2 планини факт сега съм там и май утре ще спра 4 атаки без проблем ако не омажа нещо де  Grin
Разпредели армията, че сигурно много ядат.....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #12 -: Май 11, 2010, 22:46:11 »

 wassup
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #13 -: Май 11, 2010, 22:48:34 »

Копиеносци = 49000
Фаланги = 41000
Стрелци = 10000
Елитни Стрелци = 10000
Гвардейци = 14150
F Паладини = 26000
Някой сме в 1.8.....  Cool Cool Grin Grin Grin

Аз си мислех, че калка нещо се е побъркал  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*

Копиеносци = 50000
Фаланги = 17700
Стрелци = 1000
Елитни Стрелци = 25000
Гвардейци = 10000
Паладини = 7260
F Паладини = 21240
Активен

delenda est!
FeniX
Гост
« Отговор #14 -: Май 11, 2010, 22:50:16 »

Аз си мислех, че калка нещо се е побъркал  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*

Копиеносци = 50000
Фаланги = 17700
Стрелци = 1000
Елитни Стрелци = 25000
Гвардейци = 10000
Паладини = 7260
F Паладини = 21240
Ако ги пратиш на фланга, сваля загубите
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!