Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:11:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Двадесет и пета вълна.  (Прочетена 9183 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BPATAP
Гост
« -: Май 05, 2010, 06:17:41 »

Атака номер 25
Тип на атаката: ОПОЖАРЯВАНЕ в ПЪРВА, ВТОРА и ТРЕТА КОЛОНИЗИРАНИ ПРОВИНЦИИ
Пълководец: flinstoun

Състав на базовата армия:

Копиеносци - 20000
Тежка конница - 9000
Фаланги - 16000
Елитни стрелци - 7000


Успех на всички императори. *rose*
« Последна редакция: Май 05, 2010, 10:54:06 от _LadyBlack » Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1 -: Май 05, 2010, 06:19:40 »

Много странно, все още само в 3 провки, аз мисля че е време да пусна първата осмица в такъв случай Smiley

П.П. Уникално смешен пожар всъщност. Направо съм разочарован...
« Последна редакция: Май 05, 2010, 06:30:11 от ZAX » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #2 -: Май 05, 2010, 07:52:16 »

Много странно, все още само в 3 провки, аз мисля че е време да пусна първата осмица в такъв случай Smiley

П.П. Уникално смешен пожар всъщност. Направо съм разочарован...

И кое му е толкова смешното на пожара?  *scratch*
Активен

delenda est!
BPATAP
Гост
« Отговор #3 -: Май 05, 2010, 07:59:53 »

Фаланга - 46200
Ел.Стрели - 36099
Гвардия - 44797
Паладини - 17422
Това за 1.2  Shocked Трябва да стигнат  Grin Grin Grin
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #4 -: Май 05, 2010, 08:17:53 »

И кое му е толкова смешното на пожара?  *scratch*
Ем... Смешен е... Не виждам кой ще затрудни... След тези два грабежа, трябваше да е поне в 4 провки, ако не друго...

Но тъй-като вече се преебах и не мога да играя за непобеден, както обикновенно ще наемам само от равнината, дори ще я зануля и ще пусна пожара там. А за двете ПГ ще има по:

Копиеносци = 18000
Фаланги = 18000
Стрелци = 12000
Елитни Стрелци = 12000
Гвардейци = 12000
F Паладини = 12000

П.П. Може и много по-добри битки, но тогава няма да мога да зануля 8-ма, ако не наемам леки... А и нали трявба после да има какво да разпускам в планините или пък обратно в 8-ма ще видим, че май вече ще ударя отрицателния прираст Wink
« Последна редакция: Май 05, 2010, 08:20:22 от ZAX » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #5 -: Май 05, 2010, 09:15:35 »

а смешен бил пожара  *hmm* - я спри трите пожара в топ 10 под 50% загуби и си направи сметка след това за издръжката на армията и дали ще вървиш напред или ще забуксуваш и кое е по-изгодно не само за днеска - утре,ами и за след три-четири дни...това да не да играеш за непобеден и да спираш на всяка цена без значение на загубите *pardon*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #6 -: Май 05, 2010, 10:06:46 »

а смешен бил пожара  *hmm* - я спри трите пожара в топ 10 под 50% загуби и си направи сметка след това за издръжката на армията и дали ще вървиш напред или ще забуксуваш и кое е по-изгодно не само за днеска - утре,ами и за след три-четири дни...това да не да играеш за непобеден и да спираш на всяка цена без значение на загубите *pardon*
  *ok*

И от тук нататък все по-тегаво ше става, а Закси си приказва колкото да не заспи...

Копиеносци = 15000
Фаланги = 20000
Елитни Стрелци = 20000
Гвардейци = 8000
F Паладини = 10700

Дивна армия за загуба в нето под 6к на провинция, харч от 3 950 000 желязо, 8 616 500 дърва, 120 500 човека назад, смешна била атаката, грънци....  Cry Cry Cry
« Последна редакция: Май 05, 2010, 10:29:27 от enravota » Активен

delenda est!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #7 -: Май 05, 2010, 10:34:31 »

а смешен бил пожара  *hmm* - я спри трите пожара в топ 10 под 50% загуби и си направи сметка след това за издръжката на армията и дали ще вървиш напред или ще забуксуваш и кое е по-изгодно не само за днеска - утре,ами и за след три-четири дни...това да не да играеш за непобеден и да спираш на всяка цена без значение на загубите *pardon*
Първо, докато играех за непобеден, нямах нито едно неизгодно спиране със загуби над 50%... И сега мога да го направя, но вече не играя за непобеден, затова ще го направя още по-добре!

Искаш да спирам в топ10 и трите пожара с военния доход от базовата? Дай ми дохода си от миналите два грабежа в х2 и ще ти го спра и х3 ако искаш, а дали е изгодно, какво ти пука на теб, като не ти е изгодно пускаш един от пожарите и става изгодно, няма да ти е за първи, няма и да ти е за последен път... Но ако искаха да ни затруднят пожарите щяха да са в 4-те. Така че пак повтарям, тази вълна е смешна...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #8 -: Май 05, 2010, 10:49:49 »

Има съвсем приемлив вариант за спиране Ванка. Не е проблем  *rose*

Бе то това дето го изписах също не ми е проблем да го наема веднага, а и не искам да правя тънкажи, че тия калкулатори лъжат повече от Отонът.....  Grin

Жа ги буам у главите с големиьо кривак!  >Grin wassup >Grin wassup >Grin
Активен

delenda est!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #9 -: Май 05, 2010, 11:48:07 »

пф... как се прецаках аз, наех половината армия и си легнах да спя, пък взех че станах след час, не след 10, можеха да си копаят още...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #10 -: Май 05, 2010, 12:26:57 »

Искаш да спирам в топ10 и трите пожара с военния доход от базовата? Дай ми дохода си от миналите два грабежа в х2 и ще ти го спра и х3 ако искаш, а дали е изгодно, какво ти пука на теб, като не ти е изгодно пускаш един от пожарите и става изгодно, няма да ти е за първи, няма и да ти е за последен път... Но ако искаха да ни затруднят пожарите щяха да са в 4-те. Така че пак повтарям, тази вълна е смешна...
с дохода от последните два грабежа да се спрат сегашните пожари.... - с тази логика предложи помощ на конкуренцията....току виж някой я възприеме *scratch*  *freak*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #11 -: Май 05, 2010, 12:28:29 »

има още 8 атаки от които поне 4 ще са пожари и то зверски   Wink

а доколкото помня от предната ера грабежите хич не бяха леки сега ще са още по тегави  Wink

така че въобще не мисля че че пожара е лесен  :Smiley

а и тепърва ще става все потрудно да не се дига нето  Wink

попълних аз армите съвсем тъко колкото да спра това ще е за сега  Cool

Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #12 -: Май 05, 2010, 13:01:11 »

с дохода от последните два грабежа да се спрат сегашните пожари.... - с тази логика предложи помощ на конкуренцията....току виж някой я възприеме *scratch*  *freak*
Всъщност аз нямам конкуренция, защото не играя за нетни. Е сега вече може и да поиграя, следкато за пореден път успях да се прецакам съвсем сам, още няма ера в която да са ме изненадали... Не че има голям смисъл, да довършвам ерата, но пък и недовършени неща не обичам да оставям. В същото време не очакам да съм казал нещо гениално, което да не се знае Smiley Който си е направил сметката, направил я е, който не е, късно е...

Та едва ли на топ10 са им необходими моите съвети, но ако все пак някой в някакъв момент е имал някаква полза от всичкия спам дето бълвам, значи поне съм допринесъл с каквото мога за отборната победа на България, която се надявам да остане все така неуспорима.
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #13 -: Май 05, 2010, 13:03:17 »

Чудя се, някой пуснал ли е вече осмак, защото аз най-вероятно ще пусна следкато видя следващата атака Wink Да видим дали ще послужи за нещо повече от конюшна тази ера поне...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #14 -: Май 05, 2010, 13:09:15 »

Чудя се, някой пуснал ли е вече осмак, защото аз най-вероятно ще пусна следкато видя следващата атака Wink Да видим дали ще послужи за нещо повече от конюшна тази ера поне...


според мен има хора даже с 2 аз лично сигурно няма да пускам 8 ци тая ера  Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!