Imperia Online България  
Април 27, 2024, 15:21:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против 6 часов блок?!  (Гласуването приключено: Май 02, 2010, 22:50:05 )
ЗА - 85 (59%)
Против - 49 (34%)
Все ми е едно - 10 (6.9%)
Общ брой гласове: 125

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 - часов блок  (Прочетена 28979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #30 -: Април 28, 2010, 18:45:07 »

Само да кажа че тук гласуването не е реално защтото повечето противници срещу блока не са регистрирани във форума,а и  всеки знае че във форума киснат само ревльовците Cry(некадърните да играят добре ИО),за да има на кой да се оплакват.. Grin

Видни форумни ревльовци Grin :

Chingiz,  lyubo_78,  Krokodil,   _LadyBlack,   Аз,   anna,   no_merCyBg,   jekasus,   rumenal72,   Boreto,   Skeletan,   billyes,   djibril,    Groznii.... И още много други знайни и незнайни ревльовци...
« Последна редакция: Април 28, 2010, 18:47:41 от turboto » Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #31 -: Април 28, 2010, 18:57:43 »

Видни форумни ревльовци Grin :
Chingiz,  lyubo_78,  Krokodil,   _LadyBlack,   Аз,   anna,   no_merCyBg,   jekasus,   rumenal72,   Boreto,   Skeletan,   billyes,   djibril,    Groznii.... И още много други знайни и незнайни ревльовци...
А не... аз не съм каква да е ревла а сополива ревла.. че и пикла освен това! И откакто съм тук все от нещо се оплаквам... особено от Крокодила  Embarrassed Tongue
Активен

Моята вярност е моята чест!
vanko78
Редник
*

Karma: +0/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #32 -: Април 28, 2010, 19:02:13 »

 Grin Tongue Хубаво е когато човек си признава  Tongue
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #33 -: Април 28, 2010, 19:03:26 »

Само да кажа че тук гласуването не е реално защтото повечето противници срещу блока не са регистрирани във форума,а и  всеки знае че във форума киснат само ревльовците Cry(некадърните да играят добре ИО),за да има на кой да се оплакват.. Grin
ааааааа пак си в заблуда  Tongue вече втори ден не съм чул един играч които наистина може да играе ио ДА Е ПРОТИВ 6 часовия блок....чета само некви уж играчи да реват като теб ....не си спрял от вчера на сам   *crazy* ама като те гледам сега и със чекъра си гола вода а като въведат блока те виждам потенциална каса Grin Grin *pardon*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #34 -: Април 28, 2010, 19:08:12 »

ааааааа пак си в заблуда  Tongue вече втори ден не съм чул един играч които наистина може да играе ио ДА Е ПРОТИВ 6 часовия блок....чета само некви уж играчи да реват като теб ....не си спрял от вчера на сам   *crazy* ама като те гледам сега и със чекъра си гола вода а като въведат блока те виждам потенциална каса Grin Grin *pardon*
Е аз пък съм чул познавам не един такъв даже някои вече си биха мода......   *hmm*
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #35 -: Април 28, 2010, 19:13:48 »

е нека си ги бият ама как се чувстваш да следиш някой 2-3 дена да знаеш кога е ДЕЙСТВИТЕЛНО ОФ и да е минус и когато ти пуснеш атака и 1 минута като стане  видима  и да ти пише ''drugia pat moge i da ospeesh ...''' и да ти пуска контра пожярче ааааааааа?Huh?? *hmm*
« Последна редакция: Април 28, 2010, 19:20:05 от pobeditel1 » Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #36 -: Април 28, 2010, 19:19:56 »

Все още не съм попадал на такива но да знам какво е подкрепям и двете страни но в случая не искам този блок трябва друго решение касаещо само чекърите в случая мен не ме интересуват.........и не искам да ми забраняват достъп до играта!
Активен
vanko78
Редник
*

Karma: +0/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #37 -: Април 28, 2010, 19:26:12 »

Скоро очаквам да ви забранят и достъпа до жените Grin Tongue *hahaha* ви....
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #38 -: Април 28, 2010, 19:45:05 »

Скоро очаквам да ви забранят и достъпа до жените Grin Tongue *hahaha* ви....

тои блока е с мисал да имаме повече време за тях  Tongue
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #39 -: Април 28, 2010, 19:55:34 »

тои блока е с мисал да имаме повече време за тях  Tongue
Даже си пускам мод заради тях Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
tiesto_
Гост
« Отговор #40 -: Април 28, 2010, 19:59:45 »

 *hmm*
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #41 -: Април 28, 2010, 21:24:23 »

Това, което остава неясно за мен е защо се смята, че няма нужда от опции - на когото му харесва да играе с блок, да играе в дадени светове, а на когото не му се отделя нужното време да се занимава със сейфове, криене на ресурс по пазарите, дебнене и т.н. да играе в светове без блок. В крайна сметка, същността на играта е да забавлява играча, а не да бъде по някакъв стандарт, който някакви хора налагат, понеже били играели от N години и имали визия. Аргумента, че било едно и също с блок или без блок, освен ако не ползваш измами, е несъстоятелен по очевидни причини, ако за някого не е ясно какви - значи не му е ясна основната концепция на блока.

Както обикновено се случват нещата в БГ интернет пространството, малка група хора взимат и насилствено налагат решение, което засяга в пъти по-голяма група без да се допита до нея, отнема възможността за избор, след което арогантно заявява на всеки дръзнал да възрази, че е свободен да напусне. След което куп професори започват да пригласят как всеки, който не харесва промяната е измамник, чекърист и т.н., без да им хрумва че усложнението на играта не е непременно ефект, който е търсен от всеки играч. И не, това че някой може да отдели 18 часа на ден да дебне, следи, записва и смята не го прави непременно по-умен, а само с повече свободно време.

И последно, ако играта с блока превъзхожда толкова много играта без него, възниква интересния въпрос защо толкова много хора играят във версии без блок, а не във великите класики, и защо всички оплакващи се "стари" играчи, дето разказват историите си за класиките, както едно време хората си разказваха казармени истории (в общия случай безинтересни за никого, освен преките участници), не си играят поначало там - в играта за експерти, и не оставят нас - несведущите и нищо неразбиращи от "първоначалния замисъл" на впоследствие "изродената" игра, да си губим времето по начина, по който ни харесва? И кому пречи избора да падне на раменете на потребителите и да има и двете опции?
« Последна редакция: Април 28, 2010, 21:29:54 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
No_dignity
Гост
« Отговор #42 -: Април 28, 2010, 21:29:04 »

support@imperiaonline.org ако не ти харесва вече да си губиш времето в ИО - това е решението.

Аз го направих вече, но ми е интересен форума и си го следя  Grin Grin Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #43 -: Април 28, 2010, 21:30:26 »

support@imperiaonline.org ако не ти харесва вече да си губиш времето в ИО - това е решението.

Аз го направих вече, но ми е интересен форума и си го следя  Grin Grin Grin
*hahaha* *freak* Qko  nali 
Активен

Авторското Право  Grin
No_dignity
Гост
« Отговор #44 -: Април 28, 2010, 21:33:10 »

*hahaha* *freak* Qko  nali 
Grin Wink Kiss па веселба си е тия дни
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!