Imperia Online България  
Април 16, 2024, 11:30:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против 6 часов блок?!  (Гласуването приключено: Май 02, 2010, 22:50:05 )
ЗА - 85 (59%)
Против - 49 (34%)
Все ми е едно - 10 (6.9%)
Общ брой гласове: 125

Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 - часов блок  (Прочетена 28945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #15 -: Април 28, 2010, 00:36:43 »

Баба ми каза, че овцете са били по умни от мене, и те щели да ходят да ме пасат, а не аз тях  *xxx*
Активен

vanko78
Редник
*

Karma: +0/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #16 -: Април 28, 2010, 00:42:51 »

Победител по добре вашия съюз спрете да се наглеждате на всеки кръгъл час..... *rose*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #17 -: Април 28, 2010, 00:55:11 »

Скоро няма да могат, свободен си да ги биеш колкото си искаш.
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #18 -: Април 28, 2010, 02:03:29 »

Победител по добре вашия съюз спрете да се наглеждате на всеки кръгъл час..... *rose*
даааааааа ама пак си в заблуда  *hmm* а ти и учителя ти спирайте чекарите и ги напъхайте в ....джобовете си  Tongue  и да не забравяме че във вашия съюз има доста хора на които много членове от семейства им  играят ио и то в един свят и по някога прекаляват Wink
и всичко това ще е до 3 ти май *cocktail* *GIVE_HEART*
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #19 -: Април 28, 2010, 02:46:59 »

Защо не пуснете още 10 теми по въпроса бе хора...
Модераторите спят ли, що ли...?
Активен

Моята вярност е моята чест!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #20 -: Април 28, 2010, 05:29:03 »

Защо не пуснете още 10 теми по въпроса бе хора...
Модераторите спят ли, що ли...?

Спяха, до преди малко.  *pardon*
Активен

k-3
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #21 -: Април 28, 2010, 07:35:43 »

anna разбрахме колко си навътре и как си играла и със великия ти прозорец и без айде като ти харесва при всяко ново правило на империята се надупвай и така.. ние не сме дупедавци и си изказваме мнението поне като играчи го имаме това право защото тая игра се държи на нас играчите не на админите  Wink

Колкото до протеста по добре да спрат масово да си копуват кредити тогава да ги ударим в джобовете  Wink и да видим от рекламните банерчета дали ще успавят да си покрият масрафите  Wink

п.п. Колкото до наглеждането що се заблуждавате че неможе пак да се наглежда вече има начертани схеми и за това  Wink
п.п.2 А за тези велики чекери дето всеки втори у тоя форум писка и на тях ще им намерят подобрение дето няма да го засяга толкова тоя 6 часов блок  Wink въпрос на време е тогава великите играчи пак ще хленчат безпомощно  *hahaha*
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #22 -: Април 28, 2010, 08:05:23 »


п.п. Колкото до наглеждането що се заблуждавате че неможе пак да се наглежда вече има начертани схеми и за това  Wink
п.п.2 А за тези велики чекери дето всеки втори у тоя форум писка и на тях ще им намерят подобрение дето няма да го засяга толкова тоя 6 часов блок  Wink въпрос на време е тогава великите играчи пак ще хленчат безпомощно  *hahaha*
Поне си призна че не можеш да играеш сам. Без програмки и наглеждания сте никои.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #23 -: Април 28, 2010, 10:08:15 »

anna разбрахме колко си навътре и как си играла и със великия ти прозорец и без айде като ти харесва при всяко ново правило на империята се надупвай и така.. ние не сме дупедавци и си изказваме мнението поне като играчи го имаме това право защото тая игра се държи на нас играчите не на админите  Wink

Колкото до протеста по добре да спрат масово да си копуват кредити тогава да ги ударим в джобовете  Wink и да видим от рекламните банерчета дали ще успавят да си покрият масрафите  Wink

п.п. Колкото до наглеждането що се заблуждавате че неможе пак да се наглежда вече има начертани схеми и за това  Wink
п.п.2 А за тези велики чекери дето всеки втори у тоя форум писка и на тях ще им намерят подобрение дето няма да го засяга толкова тоя 6 часов блок  Wink въпрос на време е тогава великите играчи пак ще хленчат безпомощно  *hahaha*
Нямам думи или по-точно казано за да ме разберат повечето - неам думи  Grin. Гласувах ЗА блок ,колкото и да пищят всички ИГРАЧИ ....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #24 -: Април 28, 2010, 11:19:22 »

Винаги  За  за  Блока   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #25 -: Април 28, 2010, 12:47:56 »

ЗА БЛОКА!!!
Сейфам си армията винаги и спя спокойно  [:-}
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #26 -: Април 28, 2010, 13:15:13 »

anna разбрахме колко си навътре и как си играла и със великия ти прозорец и без айде като ти харесва при всяко ново правило на империята се надупвай и така.. ние не сме дупедавци и си изказваме мнението поне като играчи го имаме това право защото тая игра се държи на нас играчите не на админите  Wink

Колкото до протеста по добре да спрат масово да си копуват кредити тогава да ги ударим в джобовете  Wink и да видим от рекламните банерчета дали ще успавят да си покрият масрафите  Wink

п.п. Колкото до наглеждането що се заблуждавате че неможе пак да се наглежда вече има начертани схеми и за това  Wink
п.п.2 А за тези велики чекери дето всеки втори у тоя форум писка и на тях ще им намерят подобрение дето няма да го засяга толкова тоя 6 часов блок  Wink въпрос на време е тогава великите играчи пак ще хленчат безпомощно  *hahaha*
Абе пич... Какви ги дрънкаш, не мога да разбера!
Аз 100 пъти обяснявах колко съм некадърна в тази игра, ти ми вменяваш Величие упорито...
Но не това е въпроса за който ти пиша.
А въпроса който повдигаш с надупването.
Не мога да те разбера... уж твърдиш, че не си дупедавец, пък оставаш в играта, ще бъдеш надупен насила, но просто държиш да си кажеш мнението! Правилно ли те разбирам? Тоест, пак си дупедавец, ама мрънкащ такъв! Така ли? А не ти ли минава през ума, че аз съм жена..и някак дупедавщината ми приляга.. част е от сексуалния ми арсенал, свикнала съм..болката е отминала и обида не е останала?
Разбирам трудностите ти като начинаещ... но те уверявам, че няма човек... който да го е направил и да не му е харесало. Тайната е - да го усетиш правилно и да не спираш да опитваш!
Ако не си разбрал - подигравам ти се!
=============================

Под черта: Понеже ще се мислят нови схеми - дай да не пипаме старите схеми, така ли? Понеже казваш предстои подобрение на чекърите - да не правим нищо. Защо да затрудняваме хорицата да мислят нови неща.
Но да ти кажа... не се ли сещаш, че новите неща ще ви изръсят джобчетата отново, ако се измисли нещо... Схеми сте били измислили... дрън-дрън... Не зацепваш ли, че това правило е за всички.. не е само за вас..а примерно за нас да няма прозорец...
Като ви слушам какво значение отдавате на левче на ден разход по Империята.. имам чувството че се намирам в утешителна игра за социално слаби индивиди... И защо реши, че ИО се държи на вас - играчите... а не на нас - играчите?

Сполай ти!

Спяха, до преди малко.  *pardon*
Я едно бързо събуждане с целувка...  Kiss
« Последна редакция: Април 28, 2010, 13:19:37 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #27 -: Април 28, 2010, 13:23:08 »

За какви модификации на чекерите може да става въпрос изобщо ? 6 часовия блок си е 6 часа off. С чекер без чекер все си е off.

Аз пък съм ЗА блока, особено като виждам колко много хора са против  Grin
Активен
vanko78
Редник
*

Karma: +0/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #28 -: Април 28, 2010, 18:33:36 »

Само да кажа че тук гласуването не е реално защтото повечето противници срещу блока не са регистрирани във форума,а и  всеки знае че във форума киснат само ревльовците Cry(некадърните да играят добре ИО),за да има на кой да се оплакват.. Grin
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #29 -: Април 28, 2010, 18:42:37 »

Само да кажа че тук гласуването не е реално защтото повечето противници срещу блока не са регистрирани във форума,а и  всеки знае че във форума киснат само ревльовците Cry(некадърните да играят добре ИО),за да има на кой да се оплакват.. Grin
евалата майторе, ти се изказа. Да ти е минавало през ум, че ИО като избор не е само таблици в ексел?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!