Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:50:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: За или против 6 часов блок?!  (Гласуването приключено: Май 02, 2010, 22:50:05 )
ЗА - 85 (59%)
Против - 49 (34%)
Все ми е едно - 10 (6.9%)
Общ брой гласове: 125

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 - часов блок  (Прочетена 28971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #60 -: Април 28, 2010, 23:14:34 »

Уважаеми mr. Smit, и останалите новоизлюпени форумци,
къде бяхте, когато повдигнахме въпроса за борба с чекърите? Траехте си, нали? Къде бяхте, когато бе въведено новото правило за университета?  Явно тогава си бяхте вдигнали по няколко стотин нива университет и не ви пукаше. Къде бяхте, когато Chungiz поиска всеки , който се е натъкнал на даден проблем да го сподели в специално отворена от него тема с цел спомагането на по-бързото отстраняване на проблемите в ИО? И сега когато Екипа взе "крайната" мярка с въвеждането на 6-часов блок - ревнахте. Сега, ако въведат и  kaptcha и сте угаснали тотално. "Играчи"!!!
Те не са играчи ,а продавачи на чекъри . И сега им спаднали продажби ,а след 3 май фалит Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #61 -: Април 28, 2010, 23:15:10 »

Загубата е за ПРОДАВАЩИЯ, не за купуващия. Не им казвайте как да си правят продукта, явно хората са на мнение, че знаят повече от потребителите
Естествено, че хората от екипа знаят повече от потребителите как да си правят продукта. Затова и продукта им съществува, а потребителите нямат продукт, а ползват чужд - продукта на тези които знаят по-добре как да си го правят.
Активен

Моята вярност е моята чест!
No_dignity
Гост
« Отговор #62 -: Април 28, 2010, 23:17:14 »

Естествено, че хората от екипа знаят повече от потребителите как да си правят продукта. Затова и продукта им съществува, а потребителите нямат продукт, а ползват чужд - продукта на тези които знаят по-добре как да си го правят.
Така издката от общия контекст колко различно звучи, нали?  *pardon*
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #63 -: Април 28, 2010, 23:17:18 »

Те не са играчи ,а продавачи на чекъри . И сега им спаднали продажби ,а след 3 май фалит Grin
Може да трябва даже да връщат...  Grin
Активен

Моята вярност е моята чест!
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #64 -: Април 28, 2010, 23:17:55 »

Така издката от общия контекст колко различно звучи, нали?  *pardon*
Бинго!
Активен

Моята вярност е моята чест!
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #65 -: Април 28, 2010, 23:18:55 »

Може да трябва даже да връщат...  Grin
Ако имат гаранционен период  Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
No_dignity
Гост
« Отговор #66 -: Април 28, 2010, 23:19:42 »

Душа, според мен се ловиш като удавник за сламка с 6-часов блок да се реши проблема с наглеждане и програмки.

P.S.написал съм го с оглед целия контекст, не всяко изречение само за себе  си
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #67 -: Април 28, 2010, 23:24:29 »

Душа, според мен се ловиш като удавник за сламка с 6-часов блок да се реши проблема с наглеждане и програмки.
P.S.написал съм го с оглед целия контекст, не всяко изречение само за себе  си
Не само аз... всеобщо е мнението, че 6 часовия блок е почти панацея за наглеждането и в огромна степен обезмисля чекърите.
Факт е, че в класиките това са непознати неща, защото прозореца ги обезмисля. А с новия пазар във версия 4 риска да се засечеш на пазара с някой, който те наглежда няма да си заслужава, щом не може да те наглежда през прозорец. Няма да има и какво да се наглежда толкова... във времето извън прозореца...
Активен

Моята вярност е моята чест!
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #68 -: Април 28, 2010, 23:24:42 »

 До тази година играех само в класиката и мога да кажа, че блока не пречи нито на наглеждането, нито на мултиакаунта - всичко е въпрос на организация  *pardon* *hahaha* *hahaha*
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #69 -: Април 28, 2010, 23:25:01 »

Не само аз... всеобщо е мнението, че 6 часовия блок е почти панацея за наглеждането и в огромна степен обезмисля чекърите.
Факт е, че в класиките това са непознати неща, защото прозореца ги обезмисля. А с новия пазар във версия 4 риска да се засечеш на пазара с някой, който те наглежда няма да си заслужава, щом не може да те наглежда през прозорец. Няма да има и какво да се наглежда толкова... във времето извън прозореца...
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

извинявам се.

Приеми спора за теб kato да си избистриш някой неща. Тук там някои "хардкор" класически играчи намекнаха , че няма да стане само така. Някои решиха , че не си заслужават усилията да спорят за това. Прочети пъвият ми отговор на твой пост.


Аз съм средностатистическа ИО единица и според мен "хардкор" играчите във версия 4 ще добият още по-голямо приемущество от другите, заpади които се прави тази промяна
« Последна редакция: Април 28, 2010, 23:32:12 от No_dignity » Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #70 -: Април 28, 2010, 23:27:58 »

Уважаеми mr. Smit, и останалите новоизлюпени форумци,
къде бяхте, когато повдигнахме въпроса за борба с чекърите? Траехте си, нали? Къде бяхте, когато бе въведено новото правило за университета?  Явно тогава си бяхте вдигнали по няколко стотин нива университет и не ви пукаше. Къде бяхте, когато Chungiz поиска всеки , който се е натъкнал на даден проблем да го сподели в специално отворена от него тема с цел спомагането на по-бързото отстраняване на проблемите в ИО? И сега когато Екипа взе "крайната" мярка с въвеждането на 6-часов блок - ревнахте. Сега, ако въведат и  kaptcha и сте угаснали тотално. "Играчи"!!!

Ще ме извиняваш колега,но стига си мислехте че само вие търсите решения на проблемите и всичко останало с ИО!!! Аз нямам 10000 коментара във форума и сега какво? Значи нямам право на мнение?До сега всичките ми въпроси,мнения и коментари са били свързани с играта,проблемите и,бъговете и т.н.... Не като повечето тук,обърнали го в чат стая..,да не давам примери,че над моя сегашен коментар ги има в изобилие.. Стига сте претендирали ,че сте нещо повече от другите... че ставате смешни с тва натягане  *stop*
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #71 -: Април 28, 2010, 23:28:21 »

До тази година играех само в класиката и мога да кажа, че блока не пречи нито на наглеждането, нито на мултиакаунта - всичко е въпрос на организация
Браво... и как точно става наглеждането докато си в блок? Ако не си в задължителен, хайде да кажем ще си нарушиш блока, ако следиш конкретен враг и видиш че е тръгнал... Но какво пък.. ще върне...и ще изчака служебния ти блок. За мултитата тук не става дума... а за чекърите и наглеждането.
Активен

Моята вярност е моята чест!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #72 -: Април 28, 2010, 23:29:58 »

Естествено, че хората от екипа знаят повече от потребителите как да си правят продукта. Затова и продукта им съществува, а потребителите нямат продукт, а ползват чужд - продукта на тези които знаят по-добре как да си го правят.

 Продукта е на тези които имат пари да го осъществят .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
No_dignity
Гост
« Отговор #73 -: Април 28, 2010, 23:34:06 »

Браво... и как точно става наглеждането докато си в блок? Ако не си в задължителен, хайде да кажем ще си нарушиш блока, ако следиш конкретен враг и видиш че е тръгнал... Но какво пък.. ще върне...и ще изчака служебния ти блок. За мултитата тук не става дума... а за чекърите и наглеждането.
Прави се, правено е и пак ще се прави
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #74 -: Април 28, 2010, 23:34:20 »

Браво... и как точно става наглеждането докато си в блок? Ако не си в задължителен, хайде да кажем ще си нарушиш блока, ако следиш конкретен враг и видиш че е тръгнал... Но какво пък.. ще върне...и ще изчака служебния ти блок. За мултитата тук не става дума... а за чекърите и наглеждането.
Докато съм в блок съм на сейф - това беше кофтито на класиката, че там максималното разстояние е 2000
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!