Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:00:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера - 3  (Прочетена 70646 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
No_dignity
Гост
« -: Април 20, 2010, 23:43:15 »

Да има нещо и за новата ера, и понеже съм си заqдливо копили - първият нагъл лъжец - Tramp. Hезнам какъв скрипт използва, но се е улял.


Инaче вие как сте?
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #1 -: Април 22, 2010, 19:30:51 »

Аз не виждам проблем при Трампа нещо........Незнам за какво се е улял толкова *scratch*
Активен
Poli
Редник
*

Karma: +98/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Vavilon


Профил
« Отговор #2 -: Април 23, 2010, 00:11:42 »

Май е нещо за селяците..
Активен

"Още не съм срещнала котката, която да се интересува какво говорят за нея мишките!"
No_dignity
Гост
« Отговор #3 -: Април 23, 2010, 21:21:55 »

Началстово каза : всичко е наред.






 *pardon* *pardon*

Ако Tрамп не се откаже или Aдмините не го откажат трудно някой ще го мине по нетни  *freak* *pardon*

П.П за Кrum: 6-та провинция на 22.04.10 преди 11:00 сутринта беше под 3к население

П.П.П Теле не намерих, но намерих други неща
« Последна редакция: Април 26, 2010, 18:53:17 от No_dignity » Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #4 -: Април 24, 2010, 00:40:04 »

в топ 10 има играчи които в 8 ма провка имат толкова селяци колкото тоя има в планинско-гористата  *hihi* явно са доста назад с матеряла за разлика от трамп  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
No_dignity
Гост
« Отговор #5 -: Април 26, 2010, 18:53:02 »

...
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #6 -: Април 26, 2010, 19:41:06 »

Сега ще го видите трампа колко е добър  Grin Grin Grin Ще му отидат и милиончетата и населението, дано има поне кой да се наеме...
Активен

No_dignity
Гост
« Отговор #7 -: Април 26, 2010, 20:49:41 »

Сега ще го видите трампа колко е добър  Grin Grin Grin Ще му отидат и милиончетата и населението, дано има поне кой да се наеме...
съвсем друго имам в предвид: едиственото време да се хване подобно мамене е в началото на ерата. после скоковете в населението в провките трудно биха се забелязали. За момента янво няма ресурс да му се обърне внимание. И крум колко  ме убеждава, че греша . После целия свят видq какво стана за два дена, когато екипа почиваше. Дреме му на Трампа, че ще го запалят - за един ден си е върнал населението с тва дето го ползва.
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #8 -: Април 26, 2010, 21:19:29 »

благодаря *pardon* беше ми хубаво доста време да играя ИО
« Последна редакция: Април 26, 2010, 21:22:26 от No_dignity » Активен
дидо
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #9 -: Април 26, 2010, 22:06:40 »

Монолог на един глупак който не разбира нищо от тая игра :
понеже не съм чел целия форум и не знам всички правила гледам и се уча който ми каже нещо се уча като видя нещо се мъча да се науча сега гледам и не мога нито да проумея как става тоя номер нито как така от толкова добри играчи няма някой друг който го може
и аз видях как за един ден планинско гориста става 60к население и си блъскам кухата глава в стената смятам с елка, на пръсти с на дядо дървеното сметало и не мога да сметна  не ми стигат нито парите нито  времето, нетните, селяните казармите все нещо не ми излиза та си викам глупав съм и се отказах да смятам . Сега като не смятам вече и знам че съм глупав почвам да чета целия форум наред може да намеря каквото търся на готово ако го намеря значи се потвърждава тезата ми че съм глупав ако не го намеря ще се се поуспокоя че има още поне 10к играчи които са на моето интелектуално ниво и ще мога да умра щастлив че не съм най глупавия човек в тая игра.   
П.П. Глупоста не ходи в гората а по хората.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #10 -: Април 26, 2010, 23:09:50 »

Монолог на един глупак който не разбира нищо от тая игра :
понеже не съм чел целия форум и не знам всички правила гледам и се уча който ми каже нещо се уча като видя нещо се мъча да се науча сега гледам и не мога нито да проумея как става тоя номер нито как така от толкова добри играчи няма някой друг който го може
и аз видях как за един ден планинско гориста става 60к население и си блъскам кухата глава в стената смятам с елка, на пръсти с на дядо дървеното сметало и не мога да сметна  не ми стигат нито парите нито  времето, нетните, селяните казармите все нещо не ми излиза та си викам глупав съм и се отказах да смятам . Сега като не смятам вече и знам че съм глупав почвам да чета целия форум наред може да намеря каквото търся на готово ако го намеря значи се потвърждава тезата ми че съм глупав ако не го намеря ще се се поуспокоя че има още поне 10к играчи които са на моето интелектуално ниво и ще мога да умра щастлив че не съм най глупавия човек в тая игра.   
П.П. Глупоста не ходи в гората а по хората.
не си глупав успокойсе  Smiley ето какво ще копирам тук
Население
Общо население   15310
Лимит на населението   32076
Безработно население   0
Работници   15310
Заети в Частния сектор   0
Прирaст на час   145
Събираемост   100%
това епл-гориста провка В ДРУГ СВЯТ  С    
Медицина [19+ 5]
Обществени хамбари [16] НАД 20 ДНИ Е ТОВА НАСЕЛЕНИЕ ЗАПОЧНАЛА ДА СЕ УВЕЛИЧАВА САМО ОТ 500 ДУШИ (БАЗОВИТЕ)И Е СТИГНАЛО 15К
неможе играч на 3-4к точки да има медицина 24 и хамбари 16 в нова провка !!!!!!!! не възможно да има казарми по 30к за да наеме 2 пъти до въпросните 60к в 8 ма провка и да ги освободи в пл-гористата .........а ако го е направил 60к копия са адски много ресурс за тоя етап на играта няма кой да му го произведе освен по 0,1  от нощния магазин Grin Grin :Dа да неговорим че и в тях има още пове4е население ВСИЧКО Е ИЗМАМА И ФАСРТ!!!!!!! пак казвам говорим за играч на 4К НЕТНИ ЗА 1 ДЕН ПЛ-ГОРИСТА ДА СТАНЕ 60К!!!!!!!!!!факт е бил е проверен и няма основание за наказване но това не значи че не е измама това население ....явно знае някой бъг който неможе да се засече разбере от админите и това е ясно на всички които играят ио!!!!!!!!! невъзможно е!!!! Wink
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #11 -: Април 27, 2010, 00:55:42 »

60к маселние за един ден да се наемат и разпуснат от 3 провки, на мен ми изглежда невъзможно по 20к от провинция??
Дори и да е възможно това са 540к желзо и 1.2кк дърво. Щом това е възможно на този етап на играта и аз не мога да си го обясня, значи аз не съм за тази игра И на мен ми беше приятно да играя ИО. Подарявам си акаунта : Alonso. Ако някой иска да се бори с вятърни  мелници още да ми пише на лични.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #12 -: Април 27, 2010, 01:12:35 »

60к маселние за един ден да се наемат и разпуснат от 3 провки, на мен ми изглежда невъзможно по 20к от провинция??
Дори и да е възможно това са 540к желзо и 1.2кк дърво. Щом това е възможно на този етап на играта и аз не мога да си го обясня, значи аз не съм за тази игра И на мен ми беше приятно да играя ИО. Подарявам си акаунта : Alonso. Ако някой иска да се бори с вятърни  мелници още да ми пише на лични.
а сметна ли колко д'ръва и железа  требват за ферми за това население   Lips Sealed
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #13 -: Април 27, 2010, 01:26:14 »

Ами сметнах и нещо не ми излиза сметките с точките, ама това е отделен въпрос. То да беше само Трампа да го предглътнеш, ама проблема е че не е само той. Както и да е...........
Активен
Soto
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #14 -: Април 27, 2010, 01:38:29 »

мдаааааааааааа. и на мен ми беше приятно да играя преди да разбера за какво става въпрос. сега вече не ми е приятно и спирам. който трябва да си прави изводите накъде отиват нещата. мисля че няма да съм последния който се отказва заради "легални" измами на толерирани играчи.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!