Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:07:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера - 3  (Прочетена 70748 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CaMO_MuHaBaM
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #15 -: Април 27, 2010, 07:48:46 »

Играчът бе проверен от екипа. Към момента няма основание да бъде наказан...

С това лаконично изречение ли приключи екипа. Хората се отказват от играта, драги администратори. Търпяхме манипулации на пазара, търпяхме нагласени битки и източване на акаунти, търпяхме какво ли не. Айде свършете си работата и ако няма основание да бъде наказан, дайте тук пред всички логично обяснение за населението му на този! Аз като Дидо и Стефчо също смятах, правих таблици, четох правила, правих варианти и не ми стигна нито акъла, нито образованието за да дам логичното обяснение, как от 2 провки с по 100к население се вади още 60к население за 36 часа.

Уважаеми домакини, дайте ни легален вариант, при който въпросния трамп е направил това население! Така поне ще запазите достойнството на тази игра и ще ми дадете една причина да не спирам да играя и аз.
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #16 -: Април 27, 2010, 08:52:20 »

С това лаконично изречение ли приключи екипа. Хората се отказват от играта, драги администратори. Търпяхме манипулации на пазара, търпяхме нагласени битки и източване на акаунти, търпяхме какво ли не. Айде свършете си работата и ако няма основание да бъде наказан, дайте тук пред всички логично обяснение за населението му на този! Аз като Дидо и Стефчо също смятах, правих таблици, четох правила, правих варианти и не ми стигна нито акъла, нито образованието за да дам логичното обяснение, как от 2 провки с по 100к население се вади още 60к население за 36 часа.

Уважаеми домакини, дайте ни легален вариант, при който въпросния трамп е направил това население! Така поне ще запазите достойнството на тази игра и ще ми дадете една причина да не спирам да играя и аз.
вcъщност..

Играчът е докладван преди да направи последните скокове с населението. Доста нескопосано го докладвах и за това напълно разбирам защо ме отряза лично мен Крум.

Обаче, не мога да разбера защо след това не се взеха мерки след като и други играчи видяха какво става и изреваха. Бях ден и половина в командировка и за това не знам кога точно е вдигнал първите 60к население, но е факт, че за 34 часа играчът събра 60к леки войници за разпускане в последна колонизирана провинция като населението му в първите три се увеличи, т.е прираста трябва да му е бил още по-голям. В събота срещу неделя играчът отново успя да събере този път 30к леки войници и да ги разпусне във втора колонизирана провинция като цял ден на слух даваше 100-200 леки войници там. Малко се беше поулял , защото се затапи и трябваше да наема 1200 леки войници. После се оказа, че и 2-ро ниво шпионин му влиза и се видяха крепостите 5 4 3 3(вече не са такива някъде) и при 0 атаки в нападение няма как да е скрил такава бройка войници.

Дори и да не са ми били верни засечките за прираста се оказва, че човекът трябва да има прираст над 500 човека на час в 8-ма провинция за да може това да се случи.


П.П. За себе си решиш, че няма смисъл да влагам усилия в свят, където някой може по такъв начин да манипулира най-важния ресурс в играта - населението , и да излезе сух от цялата тази работа
« Последна редакция: Април 28, 2010, 22:30:47 от No_dignity » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #17 -: Април 27, 2010, 09:07:39 »

''Дори и да не са ми били верни засечките за прираста се оказва, че човекът трябва да има прираст над 500 човека на час в 8-ма провинция за да може това да се случи.''
нееееееееее ако е имал по 500 прираст на час за 34 часа ще 17к човека ....трябва да има прираст минимум 2000 на час зада наеме въпросните войници и пак да се увеличи населението в 8 ма след тяхното наемане и трябва да има многооооооооооо ресурс за ферми в новата провинция многооооооооо конструктивни часове (съответно  архитектура многоооооо щ'от за 34 часа може да си купи само 2 ти по 4 часа) и много много ресурс за самите войници и то говорим за много малък добъв все пак играча е на 3900 нетни тогава а и да не говорим че ден или 2 преди тая случка е набавил 40к за 2 ра колонизирана провка от него (планинска)е 1 или 2 равнинни тоя номер няма как да стане без измами....всичко е ясно нема ко да го коментираме Grin
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #18 -: Април 27, 2010, 10:12:40 »



... 6-та провинция на 22.04.10 преди 11:00 сутринта беше под 3к население

Играчът бе проверен от екипа. Към момента няма основание да бъде наказан...

Моите уважения Лейди но този отговор е незадоволителен. Не е хубаво да стават необясними неща ... Надявам се и Вие да настоявате пред екипа този случай да се разнищи, може би ще изкочи някой нов бъг за който още не подозираме но отново нещо прецаква играта  Sad
Активен
KhanKrum11
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #19 -: Април 27, 2010, 22:43:17 »

Съюз MMMMM
1   meza    Лидер   
2   mazo    
3   mezi    
4   mezdra    
5   mezo    
Как ли ще играят в един съюз такива индивидуалисти?  Grin
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #20 -: Април 27, 2010, 22:45:01 »

явно е искал да напише: мези, куме, мезе от мездра, ама го е объркал
« Последна редакция: Април 27, 2010, 22:52:04 от No_dignity » Активен
KhanKrum11
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #21 -: Април 27, 2010, 22:48:31 »

Като станат 20 човека в съюза, ще стане пълно изречението - може и разказ да се получи  Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #22 -: Април 28, 2010, 00:19:28 »

явно е искал да напише: мези, куме, мезе от мездра, ама го е объркал
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

No_dignity
Гост
« Отговор #23 -: Април 28, 2010, 15:37:33 »

Вече би следвало всичко да е нормално. Отстранен е бъгът с населението...

...
Пожелавам успех на всички, които са решили да довършат ерата (без "ябълката на раздора" ест).  *beer* *beer*

П.П. Ели, снощи те занимавах за последен път с дивотии за ИО. Лек и успешен ден  *rose*
Активен
Joro_N
Гост
« Отговор #24 -: Април 28, 2010, 16:23:06 »

(без "ябълката на раздора" ест). 
*scratch*
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #25 -: Април 28, 2010, 16:46:26 »

*scratch*
да не би да точно на теб да не съм пожелал успех?  *pardon*
« Последна редакция: Април 28, 2010, 16:56:47 от No_dignity » Активен
Joro_N
Гост
« Отговор #26 -: Април 28, 2010, 18:17:14 »

да не би да точно на теб да не съм пожелал успех?  *pardon*
Cry
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #27 -: Април 29, 2010, 10:09:51 »

Не че ми е работа да се бъркам в БГ3, но само да попитам случайно въпросният играч за уикенда да е бил в съюз, койото после да е напуснал лекичко Huh? Че има една такава програмка ( не съм я виждал още как работи ), която натрупва съюзни и реално не е проблем да си е начукал съюзно меди 700 + съюзен добив 700 за 2 дни, а после ни лук ял, ни лук мерисал и така може да се обясни факта как е събрал нужното желязо и дърво Smiley
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #28 -: Април 29, 2010, 10:16:03 »

Не че ми е работа да се бъркам в БГ3, но само да попитам случайно въпросният играч за уикенда да е бил в съюз, койото после да е напуснал лекичко Huh? Че има една такава програмка ( не съм я виждал още как работи ), която натрупва съюзни и реално не е проблем да си е начукал съюзно меди 700 + съюзен добив 700 за 2 дни, а после ни лук ял, ни лук мерисал и така може да се обясни факта как е събрал нужното желязо и дърво Smiley
е това неможе ли да го проверят ...ако е така значи може след някой друг ден пак може да стане така  *hmm*
Активен
CaMO_MuHaBaM
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #29 -: Април 29, 2010, 10:37:56 »

Вече би следвало всичко да е нормално. Отстранен е бъгът с населението...


Нека разшифроваме това съобщение.
Първо - то носи информация, че всичко е нормално ВЕЧЕ. Значи не е било нормално ПРЕДИ времето на писане на съобщението. Щом не е било нормално, значи има причина за това. Причината се "крие" във второто изречение - "отстранен е бъг". След като имаме налице бъг, и факта, че ПРЕДИ нещо (или всичко) не е било нормално, значи някой е яздил бъга и е правил нещата ненормални. Поглеждаме къде е написано горното съобщение и свързваме логичната последователност с акаунта, който е причина за тази тема. Излиза, че имаме конкретен акаунт, който е яздил бъг, правил е нещата ненормални, но някой го е засякъл и ВЕЧЕ всичко е нормално.
Да цитирам ли предното съобщение от същия автор? Нужно ли е да повторя, че всичко е проверено и всичко е нормално?
Извинете невежеството ми, не искам да обиждам създателите на тази приятна игра, но кое е нормално ВЕЧЕ? Акаунтът си продължава играта, а тези които са плащали, давайки своя скромен дял за развитието на тази игра, давайки своето време за да бъдат част от нея и още малко допълнително време за да наблюдават съперниците си са представени пред избор сега. Да продължават да „играят” почтено, чакайки следващият ездач или просто да зарежат всичко.
Да търсим нови бъгове ли е по-добре? Да продължаваме да си играем толерирайки нередностите? Да искаме наказание на един ездач? Да търсим скриптове и програмки или да започнем да си ги пишем сами?
Нека за край да перефразирам съобщението – Вече би следвало всичко да е идеално. Да са живи и здрави почтените губещи ....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!