Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:49:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз съм сънчо идвам от горица, да съсипя вашата игрица  (Прочетена 21018 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #30 -: Април 27, 2010, 08:16:39 »

Абе много спят имперците тази ера... Айде разбирам събота и неделя, но вчера и днес... 8:00 няма и 1/3 от топ50 и на линия, топ100 същата работа...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #31 -: Април 28, 2010, 01:38:42 »

И тази нощ ли ще съм самотен войн... Но какво да се прави, като съм достатъчно разсеян да си изместя допълнителния доход чак до 4 сутринта, сега ще го чакам Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #32 -: Април 30, 2010, 17:37:58 »

И тази нощ ли ще съм самотен войн... Но какво да се прави, като съм достатъчно разсеян да си изместя допълнителния доход чак до 4 сутринта, сега ще го чакам Smiley

Знаеш ли че днес Isolde има рожден ден?  Embarrassed
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #33 -: Април 30, 2010, 18:33:37 »

Знаеш ли че днес Isolde има рожден ден?  Embarrassed
Не знам, но тя така или иначе не ме пуска вече във форума на ИХ, а тук не влиза и няма къде да и го честитя Smiley

П.П. Много некоректно постъпи там - възползва се максимално от моето свободно време и когато вече не и трябвах ми би шута Smiley Пак времето и черната работа от мен, кредитите от нея, но всички знаем че това са двата най-ценни ресурса Smiley 50 акаунта регнах само заради нея и капризите и... Даже когато всичко беше ръчно киснех там да копая като луд по цял ден, да им осигурям ресурсите на целия съюз. Докато готованците там, не решиха че нещо съм почнал да им преча, имало езикова бариера, ми да научат български тогава... Та в крайна сметка я натиснаха да ме махне и понеже са много отворени умряха прави без мен, а аз сам постигнах 2 пъти повече от тях Smiley Но изгоря щайгата тогава и зарязах, трябва да вляза да видя кой от мойте играе още да му подаря акаунтите, че е грехота така да мухлясват тримата най-добри майстори Wink Или поне тогава бяха... Но сега тя ми е много длъжна! И най-вече заради високомерието си, че не иска да си признае че е принудена да се съобразявса с некоректни хора и поне да се извини че им играе по свирката на мой гръб... Аз само това исках от нея, да има тази доблест, но явно я няма и предпочете да реши проблема като просто ми затвори устата с БАН. Както много често става вигрите на ИО... Сериозно трявба да помислят за подбора на модераторите си или поне някой да им държи сметка за дйествията им поне от време на време... Не може някой да злоупотреби с мен и после същия да ме банне защото не съм доволен от грозната му постъпка...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #34 -: Май 01, 2010, 17:20:13 »

Наел съм снощи 10К леки стрелци, които просто не виждам с какво ми помагат в битката, нито в равнината нито в планината... не знам защо снощи съм ги сметнал за необходими... Но сега се оказва че точно тях ако разпусна, ще имам паладини за следващата битка  *freak* Точно с толкова няма да ми стигне ресурса да пусна брони 14 на време... А ако не съм ги наемал, дори съм щял да имам аванс от 10 минутки примерно ще да не се чудя как да ги пускам и мобилизирам паладините на време, ако въобще ми потрявбат такива за следващата, но все пак... и то без да броим това че щяха и да копаят, но пък не гледам и това че наемането им ми е увеличило прираста... Хубавото в цялата работа е че отново има трансфер на население от равнината към планините Wink
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
No_dignity
Гост
« Отговор #35 -: Май 01, 2010, 17:25:15 »

Закси, трябва ли винаги да..... говориш така?  *scratch* *scratch* Grin Grin Grin
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #36 -: Май 01, 2010, 17:33:30 »

Ммм, дано се забави битката поне с 20 минути  *freak*

П.П. Как говоря - многото имотикони ли те притесняват? Айде не чак да са много, но повече от средното да речем Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #37 -: Май 01, 2010, 17:45:58 »

Всъщност защо го правя наистина? Не съм се замислял... Ами... Може би защото те затова са измислени?! Напрактика те са пунктуационни значи за край на изречение и аз май точно така ги ползвам, за разширяване и обогатяване на доста вялите и скучни ".!?", а и това някак си доближава писането до реалната комуникация, където например би се засмял или намръщил докато казваш нещо, нали?

П.П. Друг е въпроса че не винаги съществува емотиконът който искам да поставя в конкретния случай, но се примирявам с най-близкия от наличните...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
No_dignity
Гост
« Отговор #38 -: Май 01, 2010, 18:54:37 »

Има нещо женско в теб, но още не съм го определил точно. Може би манията ти всяко нещо да се обясни и дообсъди до болезнени висоти. Ама може и да не е това. Иначе много ни радваш, въпреки че доста е трудно да ти следи чoвек мисълта.  Grin Grin
« Последна редакция: Май 01, 2010, 18:57:12 от No_dignity » Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #39 -: Май 01, 2010, 20:00:27 »

Не чуствам да има нещо женско в мен. А неразбирането също не е от женското начало, нали в утробата до еди коя си седмица всички сме жени  Grin Но после тестостерона убива всичко женско в повечето мъже, а и в някой жени  *hahaha*

А точно преди да започне тази ера добавих причината често да не ме разбират, на първия ред от подписа ми... Повече не знам какво да направя, не знам как да пиша на ниво по-ниско от моето, така както не мога и на по-високо... Може би това са ценни умения ако се занимаваш с политика. Но аз никога не съм имал такова намерение, затова и не мисля да се мъча да поправям нещо за което причината по-скоро не е в мен Smiley

Иначе тази мания е факт, но причината за нея е просто слабата ми памет. Защото ако не го запиша веднага като ми хрумне и просто го забравям. В последствие ако ми изтрият пост и може дори да забравя че е обсъждано някога и просто да ми дойде позив пак да го обсъдим  Grin това е съвсем реален и сериозен проблем, този с паметта! Но нямам пари дори за изследвания, камоли за лечение, ако има такова... Затова по-добре да си записвам, но по-добре тук, че може да забравя къде съм го записал иначе... И модераторите да не се чудят после защо така побеснявам като ми изтрият мнение без причина...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
No_dignity
Гост
« Отговор #40 -: Май 02, 2010, 14:02:58 »

....
А точно преди да започне тази ера добавих причината често да не ме разбират, на първия ред от подписа ми... Повече не знам какво да направя, не знам как да пиша на ниво по-ниско от моето, така както не мога и на по-високо... Може би това са ценни умения ако се занимаваш с политика. Но аз никога не съм имал такова намерение, затова и не мисля да се мъча да поправям нещо за което причината по-скоро не е в мен Smiley
Да ти кажа - не е от това, което си мислиш. Примерно аз пишех по подобен начин когато бqх на 12-14 гoдишен. Свързано е характерното за тази възраст поемане на информация от всякакъв вид и сфери на живота. Прескачане на изречения, несвързаност на текста и други подобни. Получава се в моменти, когато мозъкът е като гъба- попива всякава информация, но все още не може да я систематизира и обработи. Aко си го чувал ония виц за полицайте, дето разбрали кво е логика - същото е. Минава с времето и се характеризира с така нареченото "поумняване" .  Wink Wink

Иначе тази мания е факт, но причината за нея е просто слабата ми памет. Защото ако не го запиша веднага като ми хрумне и просто го забравям. В последствие ако ми изтрият пост и може дори да забравя че е обсъждано някога и просто да ми дойде позив пак да го обсъдим  Grin това е съвсем реален и сериозен проблем, този с паметта! Но нямам пари дори за изследвания, камоли за лечение, ако има такова... Затова по-добре да си записвам, но по-добре тук, че може да забравя къде съм го записал иначе... И модераторите да не се чудят после защо така побеснявам като ми изтрият мнение без причина...
Някакви хапове за оросяване на мозъка викат помагали : Шлемник Байкалски, Гинко Билоба , таквиз разни   Grin Grin
« Последна редакция: Май 02, 2010, 14:05:49 от No_dignity » Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #41 -: Май 02, 2010, 18:57:04 »

...
 Някакви хапове за оросяване на мозъка викат помагали : Шлемник Байкалски, Гинко Билоба , таквиз разни   Grin Grin
Ебавай се с чуждото нещастие ти, то и на теб ще ти дойде до главата... при едни по-рано, при други по-късно... може да е сле 50 години, но янма да ти се размине... освен ако не умреш млад разбира се  Grin

П.П. Кой ми изстри поста в който оплюх здравната система, нима съм казал нещо невярно?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
No_dignity
Гост
« Отговор #42 -: Май 02, 2010, 19:15:30 »

 *hahaha* *hahaha* *FRIEND* Grin
Активен
BPATAP
Гост
« Отговор #43 -: Май 02, 2010, 21:26:02 »

Ще го видим Сънчо, какво ще натвори следващите 3-4 вълни. Аз доколкото се познавам задължително ще проспя някоя, а да оставям армията по 4-5-6-7 часа да харчи издръжка ще е равно на харакири.
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #44 -: Май 02, 2010, 21:29:33 »

Ще го видим Сънчо, какво ще натвори следващите 3-4 вълни. Аз доколкото се познавам задължително ще проспя някоя, а да оставям армията по 4-5-6-7 часа да харчи издръжка ще е равно на харакири.
Аз пък точно сега нямам риск, чак когато атаките се изместят към обяд ми е критично, защото си лягам сутрин или ставам на обяд... Прескочих вече първите критични и остана тъкмо накрая да се изложа  Grin

А и накрая няма да можем да скътаваме с крепости, а сега поне харакирито ще е само за пожарите Wink Другият вариант е моя, оставяш телефона си на доверен човек или аправо във форума и като те няма за битката се звъни на пожар, докато станеш  Embarrassed
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!