Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:27:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз съм сънчо идвам от горица, да съсипя вашата игрица  (Прочетена 20900 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #15 -: Април 11, 2010, 09:44:36 »

Първа грешка и от мен... подтикнат от съня си легнах снощи преди да пусна ФЕРМААА  *wall*  *suicide*
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #16 -: Април 11, 2010, 19:20:15 »

колко население имате бре?
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
kaly69
Гост
« Отговор #17 -: Април 11, 2010, 19:31:35 »

е засега къде 20к... ма се плодят като зайци тея  Grin
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #18 -: Април 21, 2010, 17:49:53 »

Ъъъ... много междинни леки грешчици имах, докато ми изтече поредния неоснователен БАН във форума, но не ги помня вече... затова да приемем че са в интервала от (2;3) и затова:

Трета грешка. Вчера чукнах лимита в едната ПГ за малко и понеже бях пуснал ферма вече, а нямаше казарми, нямаше как да взема от населението преди тя да стане и загубих около 500 селянчета, а това в планинката си е доста... 300 преди да пусна фермата и 200 след това... Това си е груба грешка, ако ще и 1 селянин дае, но като я пуснах сънен и чак след това тръгнах да наемам колкото ще се родят докато стане, та ядец...

П.П. Това са само грешките породени от оспиване Wink Другите са много по-груби, но нямат отношение към темата. Например че изпаднах от топ10 точно преди първите две по-сериозни бонусчета, а при моята стратегия стане ли това, няма връщане вече там. Но може пък да е за добро, защото това доста силно покачва шансовете ми за непобеден Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #19 -: Април 21, 2010, 18:26:02 »

Всички ти имаме телефона. Ще те наблюдаваме и ако те няма преди битките, ще звънкаме. Може да се побъркаш, но ще бъдеш събуден!!
 *freak*
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #20 -: Април 21, 2010, 23:05:19 »

Ух, как ми се спии.., а до атаката има още 2 часа.  *tired*
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #21 -: Април 21, 2010, 23:07:43 »

Трябва да чакам едни стрелци да ги ръгна по гарнизоните, иначе да съм захъркал отдавна...
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #22 -: Април 21, 2010, 23:12:34 »

Аз пък трябва да стоя, защото няма къде да скрия излишната армия. пуфф
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #23 -: Април 21, 2010, 23:15:06 »

Според мен следващото ще е пожар в две провинции. Няма да е излишна армийката.
 *freak* *freak*
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #24 -: Април 22, 2010, 00:03:38 »

Айде да има тръпка ще заложа на грабеж във втора и трета провка с около 80 кат за базова Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #25 -: Април 22, 2010, 00:38:35 »

Грабеж в 3 и 4 ...или грабеж в 2 и 4  Wink

3 и 4 би било брутално за нефермерски ориентираните играчи Smiley Ако нямат поне в едната провка 6ца, да пуснат за 15ч 2 6ци си е предизвикателство Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #26 -: Април 22, 2010, 01:16:27 »

Според мен следващото ще е пожар в две провинции. Няма да е излишна армийката.
 *freak* *freak*

На позналите честито Smiley
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #27 -: Април 22, 2010, 03:02:01 »

Спря ми тока миг преди да започна да харча ресурса и тръгна точно когато тръгна атаката Smiley Някой отгоре ме обича много. Иначе щях със сигурност да се нахендря поне на х1.2 а дори и на х1.4 щях да опитам Smiley Един път и аз да имам късмет, един път и при мен грешката да е вярна  *freak*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #28 -: Април 24, 2010, 04:43:07 »

Понеже спах 4 часа повече от полагащото ми се или по-скоро заспах с час по-рано от планираното и после едвам изкарах елитните стрелци за тази атака, сега за другата няма да ми стигне времето да извадя фаланги, а можех... пак с клизма ест. Но пък така спокойно ще мога да напомпам тежката армия предварително, ако въобще остане от дохода за копията  *freak*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #29 -: Април 27, 2010, 03:13:47 »

Винаги съм се чудил как воля ли е какво е, успява да ме накара да се събудя много преди да съм се наспал. И наистина, когато няма допълнителни фактори, като готина мацка, която да ме "приспи". Успявам някак си да си настроя биологичния часовник сравнително точно... Но наистина трудното е да се насиля да стана, когато всичко в мен крещи обратното... За някой роботи това не е никакъв проблем и не биха ме разбрали, но при мен се иска адски много воля за такива ставания, но каква "воля" може да има при самия акт на автономно събуждане, като го правя докато съм в безсъзнание(спя). Всъщност не знам сънят дали е точно безсъзнание, но при мен със сигурност е в 99% от случаите... И адски много харесвам едно определение за съня "несъзнателно сътояние на покой".
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!