Imperia Online България  
Април 29, 2024, 19:45:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подписи  (Прочетена 2513 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #15 -: Април 03, 2010, 19:58:42 »

Аз бих ... както и правя ... били публикувани ...зад три катинара и леопард ги пази .. баси как не съм ги видял ... мноо съм тъп явно ... !!! както и да е ...
Ако някой иска да каже нещо да казва ...

нито твоя, нито моя Lady  бяха огромни ... !!!! но аз не споря с теб, искам ЕКИПА да се ОПИТА да разбере гледната точка ... както и това , че ние не сме за ебане ... хора сме си с мнение ... !!!!!!!!! а правилата и промените в тях биха могли да се показват ТАКА , че да ги ВИДИМ ...не да се ровя да ги търся ... нямам това желание ,нито знам на кого кога му хрумнало нещо да промени ... едва ли и на другите им се рови ...

Поне това РАЗБРА ли ЕКИПА най-после !!!!?Huh??

Ти ако досега не си прочел правилата на форума, които са публикувани в Новини и тук - в Общи приказки, и са ЗАЛЕПЕНИ, за да се виждат, кажи направо да ти трия акаунта. Единствената промяна е в максимално допустимия размер, който беше УВЕЛИЧЕН. Самите правила за подписите са присъствали винаги. Не си ги спазвал преди, не си ги спазвал и след. Начинът, по който написа тоя неадекватен пример със заплатата и изобщо самото ти брожение на тема като подписите, изцяло подсказват, че теб те интересува нищо друго освен персоналното заяждане с мен. Как може такова нещо..да им трия подписите, как смея да се придържам към правилата и то в собствения си форум. Не, те трябва да бъдат оставени да си правят каквото си искат, форумът не бил мой, нямам право да си правя каквото искам по него?!  *scratch* За разлика от теб аз влизам в този форум да работя, не влизам да спамя, не влизам да си пиша с мацките, не влизам за удоволствие просто да попиша с други хора. Аз влизам с конкретна цел да прегледам конкретни неща и да извърша конкретни дейности. И когато тапетите 2х3 метра на някои хора ми пречат да извършвам посочените неща достатъчно бързо и ефективно, разбира се, че ще взема мерки. Ти усещаш ли каква тъпотия е да съм с 22" монитор и да ми се появява хоризонтален скрол заради нечий подпис?

*PARTY* подписите са красотата и огледалото ни във форума до там ли трябваше се стига  *xxx* ползвам още един форум и в него съм с подписа от империята също толкова голям а проблеми не ми правят  *freak*

А ти, драга, наистина трябва да спреш да го слагаш този подпис, защото има и опция да не можеш изобщо да си слагаш подпис.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #16 -: Април 03, 2010, 20:10:31 »

Нито те познавам , нито искам ... Круме... казвам каквото мисля ... Форума е твой , за сега .. и да ме изтриеш има други начини да си кажа мнението ... ти друго не видя нали ... само това , че се опитвам да ти привлека вниманието ... аз не казвам , че съм праведен ... как можеше да ми стои подписа повече от половин година и никой да не сметне , че нарушавам нещо ... и изведнъж да ми бъде изрит ... срещу това протестирам .. не срещу правилата... Разбра ли ?

запазвате си правата да променяте без предупреждение и тем подобни ок ... няма лошо ... ама само вие ли знаете за такива хрумнали му на някой си промени а Huh?!! ...
подписа е нещо лично ... не може да го забършеш с лека ръка ...
изказах се по темата ... ако искаш ме изтрий велики
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 03, 2010, 20:12:17 »

 Smiley ако аз съм ти проблема нагласи я тази опция  *IMPOSSIBLE* *IMPOSSIBLE* *IMPOSSIBLE*

неискам да го казвама но мисля че истинския крум не е в неговия си акаунт   Shocked а е една друга личност  *gamer* няма да споменавам име стила с големите букви  Lips Sealed
« Последна редакция: Април 03, 2010, 20:15:17 от vidomina » Активен

Age of Extinction
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #18 -: Април 03, 2010, 20:25:31 »

Няма да ни разбере ми се струва ... заключвам темата .
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!