Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:19:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми в ИО и належащи неща ,които трябва да се оправят  (Прочетена 35109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #135 -: Април 26, 2010, 11:41:35 »

Немисля че 6 часов блок ще реши проблема с чекара.много лесно може да му се въведе и на него бутон блок или просто играча да го изключи докато му трае блока.но това си е решение на екипа.ако невземат да се справят с тия чекари ще взема да си купя и аз един накрая  ;D

Пробвай чекъра в класиката Smiley Там има 6ч блок Smiley Да видиш какво ще се случи с тоя чекър за 6ч Smiley
Друго противодействие на чекъра е и онлайн статуса, ако и него въведат във В5 ще стане веселба с тия ШекърШета Smiley
Активен
Root
Гост
« Отговор #136 -: Април 26, 2010, 16:24:39 »

Незнам според мене по доброто решение беше със въвеждането на някакви сумвули така да се рефрешва че си онлайн .Никой чекър неможе да ги напише тия работи.друг е въпроса със тази 6 часова дупка просто натискам бутона спри и програмата спира да работи минават 6 часа и пак си е пускам ...значи 23 часа си работи 6 почива а аз пак въобще може да не съм на компа...
Май за това не са помислили администраторите.
лично аз мисля да се откажа от играта заради този 6 часов блок .
Активен
Xaoc
Administrator
*

Karma: +37/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #137 -: Април 26, 2010, 17:50:13 »

Честно казано все още успявам да се изненадам на липсата на чуваемост в хората когато са решили да си повтарят своето.. Би трябвало да съм свикнал вече, но... да, все още се изненадвам.

Найстина ли не разбирате какво беше обяснено или така е по-забавно? Чекърите са проблем единствено и само когато няма лимит на онлайн стоенето, това важи и за бейбиситинга/наглеждането и т.н. Става дума за един и същи проблем - безкрайното стоене, което не е по физическите сили на един човек - всички трябва да спим. Технологиите се променят и е все по-лесно един човек докато е буден да бъде онлайн в едно или друго приложение:

1. В крайна сметка има хора, които найстина прекарват по 14-18 часа пред компютъра и те найстина рефрешват постоянно без необхосимостта на програми..и тях ли да изгоним? Дори и те трябва да спят обаче..
2. На финала сме в разработката на клиент за телефон.. чрез него ще можете да играете от всякъде по всяко време... или може би и него трябва да махнем, щото така много хора ще могат да са постоянно онлайн и тези които преди са имали предимството да работят на компютър постоянно ще го загубят(тези от точка 1)?
3. Найстина ли си мислите, че не желаем да ги премахнем?!? Те ТОВАРЯТ ненужно сървърите и реално са програми-вредители, така че дори и да не ни вярвате, че искаме да ги махнем по игрови причини, повярвайте ни че бихме ги махнали по прагматични такива. (и не, буквички, цифрички и други не могат да спрат някой който е вложил мисъл в подобна програмка - ще се заобиколят тези мерки с лекота, а ще правят играта досадна за всички останали)

С други думи, тези програми губят своя смисъл когато имаш задължителна почивка, а онлайн активността можеш да си я докараш през останалото време по съвсем нормален начин използвайки своя телефон, съответно няма нужда да "дежуриш" пред компютъра или да "назначаваш" наглеждачи... Както казах, решението на проблема не е в лекуването на симптомите, а в първопричината.

Мислете извън рамката, технологиите не са статични и решенията трябва да се съобразяват с този факт.
Активен
borpor
Гост
« Отговор #138 -: Април 26, 2010, 18:09:49 »

Xaoc  според мен 6ч.  блок не е решение, но ще се убедите сами. писах но ми изтриха темата потвърждавам и тук  знам как да противодействате на чекера. Ако  имате желание съм готов да ви съдействам. Имам  снимани 2 писма  до Крум със същото предложение. сте снимам и това защото ще бъде изтрито. Ако пък решите- пишете
Активен
tripi
Гост
« Отговор #139 -: Април 26, 2010, 18:31:13 »

хайде вземете да видите какво има да ви предлага човека бе, така показвате само че неискате да премахнете чекърите завинаги от играта  Grin Grin Grin
Активен
martinanka
Редник
*

Karma: +95/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #140 -: Април 26, 2010, 18:37:39 »

Как се спират наглеждането и чеканите по този начин. Shocked Те като се наглеждат ще си се наглеждат и в тези 24h и пак ще си слагат чекани.Какво променяте с това ваше деиствие,което е необявено и някъде си по време на ерите.    Играете покер и някои си реши да промени правилата посредата на партията и да довършите на свара. Как ще се почуствате вие като парите ви са на маста?Huh?? *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #141 -: Април 26, 2010, 18:42:01 »

Как се спират наглеждането и чеканите по този начин. Shocked Те като се наглеждат ще си се наглеждат и в тези 24h и пак ще си слагат чекани.Какво променяте с това ваше деиствие,което е необявено и някъде си по време на ерите.    Играете покер и някои си реши да промени правилата посредата на партията и да довършите на свара. Как ще се почуствате вие като парите ви са на маста?Huh?? *crazy* *crazy* *crazy*
Изключи си чекъра Grin
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #142 -: Април 26, 2010, 18:47:44 »

Така и така ще се пусне блока, ще има доста заключени армии за по 6 часа в началото, така че, може ли примерно последните 15(10+2+2+1(лаг))минути преди принудителен блок този таймер да ги изкарва в прозорче с червеничко? Ще стане голяма олелия в началото и така бихте си спестили постоянните обяснения.
Активен
Root
Гост
« Отговор #143 -: Април 26, 2010, 18:50:18 »

23 часа включен чекар на 24-тият спирам чекара за блок след 6 часа пак си го включвам
какъв е смисалът на този блок немога да разбера,как едни 6 часа ще спрат да не о използват през останалото време  *scratch* *scratch*
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #144 -: Април 26, 2010, 18:56:28 »

23 часа включен чекар на 24-тият спирам чекара за блок след 6 часа пак си го включвам
какъв е смисалът на този блок немога да разбера,как едни 6 часа ще спрат да не о използват през останалото време  *scratch* *scratch*
Ще те светна - чакай да понаправят армии! Grin
Активен
martinanka
Редник
*

Karma: +95/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #145 -: Април 26, 2010, 18:57:44 »

Не беше ли по-нормално и уважително към потребителите да го обявите това Ваше решение предварително при започването на една нова ера  *hihi*.Да се зпочне с точно определени правила, а да не си ги променяте както и когато Ви е изгодно *tired*.И по този начин с тези задължителни 6 часа офлайн, които всеки ги знае че искаш, не искаш няма да си на линия и следователно може да се разбере кога ще е това и да ти пускат само тогава атаките ,когато те няма.Да си развиеш аццето до определена степен и после да пускаш само атаки и мод с 38 милиона лихва ще се развиваш по-бързо и на вас ще ви  капят доста повече парички в хазната.Дали това не е част от идеята??? Lips Sealed Embarrassed *stop* *stop* *stop*
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #146 -: Април 26, 2010, 18:59:21 »

23 часа включен чекар на 24-тият спирам чекара за блок след 6 часа пак си го включвам
какъв е смисалът на този блок немога да разбера,как едни 6 часа ще спрат да не о използват през останалото време  *scratch* *scratch*
Включи го  Grin Grin Grin  Само че не знаеш каква опашка идва след армийте ти *hihi*
Активен
martinanka
Редник
*

Karma: +95/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #147 -: Април 26, 2010, 19:00:24 »

Изключи си чекъра Grin
По себе си няма да съдиш за всички  Tongue.Откакто се помня чекънче не съм ползвала и няма да стане.А ти?Huh? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #148 -: Април 26, 2010, 19:03:11 »

По себе си няма да съдиш за всички  Tongue.Откакто се помня чекънче не съм ползвала и няма да стане.А ти?Huh? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Стига сме спамили че ще заключат темата, Smiley не ползвам чекър, и не играя версия 4 *pardon*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #149 -: Април 26, 2010, 19:31:52 »

Какво се препирате, "чекъра" имаше две решения, капча или 6 часов блок. Собственика избра едното решение и това е. Който не вярва, че това ще промени нещата негов си е проблема. Въпроса беше за изменението на гейм плея на играта, от този чекър, сега нещата ще си дойдат на мястото.

Какво ще промени блока - ами какво, сега ще видим чекърманяците къде ще си държат по 40 мил за лихва, и къде ще си държат милионите армии докато почиват, защото врага не спи "капиш"
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!