Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:27:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми в ИО и належащи неща ,които трябва да се оправят  (Прочетена 35108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #105 -: Април 07, 2010, 23:03:25 »

ако имаме желание ще си оправим играта

относно   Embarrassed
Никой нищо не споменава за т.нар. чекър....за въвеждането на капча....

предполагам че също ще има решение в крайна сметка  Wink

аз също благодаря на САХО да е жив и здрав *beer* *beer* *beer*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #106 -: Април 08, 2010, 00:18:05 »

браво на хана и Сахо *beer*,оправете и съюзната в класиката и влизам веднага  да обявявам на "Testament" i  "Union" Tongue
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
kodji11
Гост
« Отговор #107 -: Април 08, 2010, 14:39:21 »

и аз искам да кажа едно голямо благодаря на екипа на ИО.
Разбрах,че е отстранен и бъга с населението и то от потърпевш  Grin....прадълажавайте в същия дух Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #108 -: Април 08, 2010, 19:36:23 »

ДНЕС ... Оправен е бъга с удвояване на населението в провките след разпускане на определен брой лека армия ,както и надвишаването на  лимита на населението в тях.Благодаря на хората помогнали за фиксирането на този сериозен бъг. *beer*
Активен

Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #109 -: Април 08, 2010, 20:00:51 »

ДНЕС ... Оправен е бъга с удвояване на населението в провките след разпускане на определен брой лека армия ,както и надвишаването на  лимита на населението в тях.Благодаря на хората помогнали за фиксирането на този сериозен бъг. *beer*

И това какво значи... разпускам примерно 1000 меча ама няма място ( фермата е пълна ) и к'во правим?  *scratch*

Понякога когато се мести доста ресурс товарната станция забива, и трябва да се влезе на ново в светът в който играеш.
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #110 -: Април 08, 2010, 20:17:31 »

Казаха че това е бъг - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26399.msg310969#msg310969 , и точно преди няколко поста го споменах и сложих още 1 бъг който се получава дано го видите на 7 страница . Smiley
Активен

Soon.
rumenal72
Гост
« Отговор #111 -: Април 08, 2010, 20:55:16 »

Еи комплексари ко ми триете постовете да не съм ви неудобен а Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Я си прочети поста и си помисли защо ти го трият......... Grin
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #112 -: Април 08, 2010, 22:50:45 »

Не е бъг,но имам предложение да се съобщава в световете кога ще е атаката в номадите и кога ще почне да цикли сървъра..............смятам,че ще е коректно да ни информират за проблеми с атаките,когато със сигурност се очакват такива! Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #113 -: Април 09, 2010, 06:58:08 »

ЗЕЛЕНКО ....и още двама ,трима /но ти ми се набиваш в очите последните дни/ ....много моля прочетете първия пост в тази тема .....за да не бъдете изненадани след това .....довечера започвам да ви трия ....
Активен

Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #114 -: Април 11, 2010, 10:11:16 »

Калкулаторааа. Сега се сетих, че когато почвах ИО бях с ИЕ... когато исках да си сметна някоя битка на пожар или полева, а също и ако искам да сменя терена от равнинна на планинска (пр.) ИЕ ми се рестартираше  Grin ( рядко смятам но все пак... ) Сега пък забелязах с Опера, че освен Разграбване друг вид атака не ми се появява...
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #115 -: Април 11, 2010, 10:43:00 »

Калкулаторааа. Сега се сетих, че когато почвах ИО бях с ИЕ... когато исках да си сметна някоя битка на пожар или полева, а също и ако искам да сменя терена от равнинна на планинска (пр.) ИЕ ми се рестартираше  Grin ( рядко смятам но все пак... ) Сега пък забелязах с Опера, че освен Разграбване друг вид атака не ми се появява...
че то това е единственият вид, който можеш да сметнеш  соналйн калкулатора Wink
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #116 -: Април 13, 2010, 22:29:15 »

До тук добре .... но .... има ли ново движение .... или толква беше времето и ресурса за ИО  *scratch*

Ще има ли и промени извън бъговете ?

Мултита ?

Процедури при срив на сърварите или по друга причина  ?

Свят без каси ?

Нова съюзна система за класиките ...  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #117 -: Април 14, 2010, 09:35:49 »

Сахо му е дошло малко в повечко ...поразболял се е ...както и на мен / ударих лични рекорди на кръвното налягане  и окървавих едно OMW Smiley ...така че малко почивка засега да съберем сили / .... иначе продължава работата по нов боен калк ,който тази седмица трябва да е готов ,но той ще е за новата версия5
Активен

zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #118 -: Април 14, 2010, 20:24:59 »

Новият калкулатор - добре ще е готов тази седмица , а можете ли да кажете и новата версия кога ще е готова ?
Активен

Soon.
rumenal72
Гост
« Отговор #119 -: Април 14, 2010, 20:41:40 »

А с другият голям бич в играта - ImperialChecker ,какво става? Не ме кефи това противодействие по 1000 копия на всеки час.Все пак играта си има правила и с тази програма се изменя решително заложената стратегия! Smiley
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!