Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:58:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми в ИО и належащи неща ,които трябва да се оправят  (Прочетена 35107 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #90 -: Април 07, 2010, 13:54:41 »

Забелязал съм едно нещо бъг ли е какво не знам обаче е много дразнещо...
Когато се развия и имам повече провинции и да речем почвам да си оправям безработните във мините. Сменям от една провинция на друга но когато сменя примерно от 8ма с 100000 население и отида в 9та с 60000 население показателите на населението се показва за 8ма провинция ( когато щракна на нещо друго се оправя ) но е объркващо защото се появява това и в Оперативен център: имам 1000 стрели в едната провинция в другите нямам... сменям провинцията и ми показва, че имам 1000 стрели. Не знам как да го обясня просто  Sad

ПС. Това е във всички светове не само в един
да много е гадно ...отговора за този проблем :
1 F5 i se opravq
 no kum momenta nemoga da go pipna
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #91 -: Април 07, 2010, 18:54:52 »

Искам да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на хората които днес помогнаха да се отстранят част от бъговете в играта . Тези хора ми върнаха увереността ,че духа на ИО от нейната зора все още е запазен и все още можем да се забавляваме с любимата ни игра ....а и да седнем на една маса и да изпием по някоя и друга бира на сладка приказка .
И така ...следват отстранените днес бъгове :
1.Следенето на бюрокрацията на противниците от схемата с провинцийте
2.Взимането на 4-часов доход /безплатен/ от запазените линкове за класацийте по сайтовете .....интересно как ли ще се почувстват топ20 в класиките и не само там  Smiley
3.Отстранен е бъга с възможността за начукване на проучвания до безкрайни нива в световете версия 4
4.Отстранено е рефрешването на контрашпионажа от бутон F5.
Работи се по отстраняване на бъговете с население над лимита на провинцийте ; шпиониране с нисък шпионаж ; направа на нов боен калкулатор ; правилното отчитане на резултатите от войните в класиката и от там оправяне на съюзната класация .
И както става напоследък пак ще призова тези които знаят за други бъгове ,ако неискат тук в темата да ги опишат и ми ги пратят на лично съобщение : как се проявява бъга /в какво/ и как точно става ...стъпка по стъпка Smiley.
И накрая искам да благодаря на Сахо ,че успя да ме изтърпи цял ден на скайпа ...и не само мен ....но така ще бъде и занапред Smiley
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #92 -: Април 07, 2010, 19:03:54 »

Искам да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на хората които днес помогнаха да се отстранят част от бъговете в играта . Тези хора ми върнаха увереността ,че духа на ИО от нейната зора все още е запазен и все още можем да се забавляваме с любимата ни игра ....а и да седнем на една маса и да изпием по някоя и друга бира на сладка приказка .
И така ...следват отстранените днес бъгове :
1.Следенето на бюрокрацията на противниците от схемата с провинцийте
2.Взимането на 4-часов доход /безплатен/ от запазените линкове за класацийте по сайтовете .....интересно как ли ще се почувстват топ20 в класиките и не само там  Smiley
3.Отстранен е бъга с възможността за начукване на проучвания до безкрайни нива в световете версия 4
4.Отстранено е рефрешването на контрашпионажа от бутон F5.
Работи се по отстраняване на бъговете с население над лимита на провинцийте ; шпиониране с нисък шпионаж ; направа на нов боен калкулатор ; правилното отчитане на резултатите от войните в класиката и от там оправяне на съюзната класация .
И както става напоследък пак ще призова тези които знаят за други бъгове ,ако неискат тук в темата да ги опишат и ми ги пратят на лично съобщение : как се проявява бъга /в какво/ и как точно става ...стъпка по стъпка Smiley.
И накрая искам да благодаря на Сахо ,че успя да ме изтърпи цял ден на скайпа ...и не само мен ....но така ще бъде и занапред Smiley
И това също
Махна се гадната иконка  *ok*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #93 -: Април 07, 2010, 19:16:52 »

И това също
Махна се гадната иконка  *ok*


Махнаха я но само във версия 4. В класиките си стои Sad(
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #94 -: Април 07, 2010, 19:53:32 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26399.msg310969#msg310969   Не забелязах този бъг да е споменат , дано да се оправи Smiley
Активен

Soon.
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #95 -: Април 07, 2010, 19:55:04 »

сетих се още нещо , ако аз съм в 8а , а имам армия в другите провки , а в някоя от тях съм на отрицателно злато - няма да ми позволи да събера всички полеви армии към 8а със премиум бутона Smiley
Активен

Soon.
VellEll
Редник
*

Karma: +28/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #96 -: Април 07, 2010, 19:56:52 »

Никой нищо не споменава за т.нар. чекър....за въвеждането на капча....
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #97 -: Април 07, 2010, 20:01:46 »

Никой нищо не споменава за т.нар. чекър....за въвеждането на капча....


 ;D ;D ;D ;D ;D
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #98 -: Април 07, 2010, 21:41:15 »

Никой нищо не споменава за т.нар. чекър....за въвеждането на капча....

Ти и ти намери за какво да попиташ.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
VellEll
Редник
*

Karma: +28/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #99 -: Април 07, 2010, 21:45:35 »

Ти и ти намери за какво да попиташ.

Защо да не попитам Huh? Че това е най масовия проблем в играта...общо взето другото се набива на очи и се хваща, но това....
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #100 -: Април 07, 2010, 21:48:55 »

Защо да не попитам Huh? Че това е най масовия проблем в играта...общо взето другото се набива на очи и се хваща, но това....

Защото от 2 години ревем за тези чекъри и нищо не е направено до момента. Искаха доказателства че ги има, получиха ги и пак нищо! Отнесохме бановете. Защо? Защото на определени хора не им изнася да се говори за тях.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
VellEll
Редник
*

Karma: +28/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #101 -: Април 07, 2010, 22:05:47 »

Защото от 2 години ревем за тези чекъри и нищо не е направено до момента. Искаха доказателства че ги има, получиха ги и пак нищо! Отнесохме бановете. Защо? Защото на определени хора не им изнася да се говори за тях.

Може би си прав.....една капча се въвежда в играта за 1 ден...при добро желание и за 1 час.....
Активен
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #102 -: Април 07, 2010, 22:31:53 »

Може би си прав.....една капча се въвежда в играта за 1 ден...при добро желание и за 1 час.....
Чак пък за 1 час не съм сигурен , това не ти са онези готови игрички като bgmafia или bglife и тем подобни , но все пак би трябвало да е възможно да се сложи . А ако чекърите използват дадена функция като контршпионажа  , за да се заловят шпионите като сложат лимит определен от нивата на проучването .
Активен

Soon.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #103 -: Април 07, 2010, 22:44:28 »

Искам да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на хората които днес помогнаха да се отстранят част от бъговете в играта . Тези хора ми върнаха увереността ,че духа на ИО от нейната зора все още е запазен и все още можем да се забавляваме с любимата ни игра ....а и да седнем на една маса и да изпием по някоя и друга бира на сладка приказка .
И така ...следват отстранените днес бъгове :
1.Следенето на бюрокрацията на противниците от схемата с провинцийте
2.Взимането на 4-часов доход /безплатен/ от запазените линкове за класацийте по сайтовете .....интересно как ли ще се почувстват топ20 в класиките и не само там  Smiley
3.Отстранен е бъга с възможността за начукване на проучвания до безкрайни нива в световете версия 4
4.Отстранено е рефрешването на контрашпионажа от бутон F5.
Работи се по отстраняване на бъговете с население над лимита на провинцийте ; шпиониране с нисък шпионаж ; направа на нов боен калкулатор ; правилното отчитане на резултатите от войните в класиката и от там оправяне на съюзната класация .
И както става напоследък пак ще призова тези които знаят за други бъгове ,ако неискат тук в темата да ги опишат и ми ги пратят на лично съобщение : как се проявява бъга /в какво/ и как точно става ...стъпка по стъпка Smiley.
И накрая искам да благодаря на Сахо ,че успя да ме изтърпи цял ден на скайпа ...и не само мен ....но така ще бъде и занапред Smiley

Специални поздравления за постигнатото  *beer* *beer* *beer* Имам да черпя  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #104 -: Април 07, 2010, 22:50:54 »

 *PARTY* *PARTY* *PARTY* поздравления за всички които са работили по отстраняването на проблемите  *GIRL_IN_LOVE*
Активен

Age of Extinction
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!