Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:38:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Да има или да няма каси това е въпросът?  (Гласуването приключено: Декември 23, 2007, 09:20:32 )
Аз съм за касичките - 21 (47.7%)
Аз съм против касичките - 15 (34.1%)
За мен е без значение - 8 (18.2%)
Общ брой гласове: 40

Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За или против касичките  (Прочетена 5524 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #15 -: Декември 16, 2007, 19:52:10 »

tova sa igra4i deto sa se otkazali da igraqt i ne sa vlizali v akauntite si pove4e ot 10 dni....ama redno e truda im da ne otiva na vqtura... ;D ;D ;D i nqkoi da pribere resursa.. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* lo6oto e 4e na moite netni to4ki ima samo 2 kasi4ki na 100 min raztoqnie i 22 kandidati za resursa ot tqh... Cry Cry Cry
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
seka4a
Гост
« Отговор #16 -: Декември 16, 2007, 20:31:55 »

ne sym syglasen...kade e udovolstvieto ot igrata da se razhojda6 do prazna krepsot bez da sledi6 do posledniq moment dali onq ne si e izvadil armiqta..s tiq kasi 4ovek se prozqva po cql den ot 2 meseca ne sa me napadali .... e osven edin koito si vurna voiskata na 40tata minuta s tiq kasi se ubiva igrata..v moq sauz vseki den se pretyrsvame kartata za novi kasi..vmesto da vodim voini se praim na fermeri emi ne me privli4a tvurdo protiv kasite
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #17 -: Декември 16, 2007, 21:06:23 »

маймуни такива.ахиликс,дадох за пример седмица,защото за нея трябва голяма армия за превземане,четворките и петиците искат едно няма нищо,в пл-го петица с форт 9 при 100 морал влизат 3х леки пики с 30 требушета.това са 900 злато на час издръжка.за 3 часа път в двете посоки кво става ?и после ми разправяй,че има разходи.а за военните точки е съвсем тъпо,един фермер може да направи примерно 8 ниво академия и за час и половина с 8 такива армии да взима 64 военни точки.а дори да му счупят пиките,нови се правят за нула време.и ако така се кара с месеци,познай какво става.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Декември 16, 2007, 21:15:28 »

mi neznam kakvo stava...kato si pogledna ranga , medalite i broq na ubitite vrajeski voinici 6te trqbva drug da potursi6 da ti otgovori  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*...miloto obru6tenie plod na bezsilie ili na nqkakvi tejki otkloneniq v psihikata ti e? *crazy* *crazy* *crazy*p.p nali ne 4ete6 suob6teniq na latinica --- tova drugiq v teb li go pro4ete? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #19 -: Декември 16, 2007, 21:36:20 »

милото обръщение е плод на маймуницата,наричана още кирливица,знаеш го.реших да направя изключение заради темата.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #20 -: Декември 16, 2007, 22:02:20 »

az imam edno predlojenie kak da se premaxnat kasite no imam nujda ot 10 4oveka koito znayat 4ujdi ezitsi i iskat da pomognat.znaete li parvo skapi priateli za6to se otkazvat tolkova xora,ne 4e igrata e lo6a,a zaradi mnogoto zagubeno vreme(bie6 se stroi6 no vse gleda6 4e tezi okolo teb imat 3-4 pati pove4e to4ki)gubi6 interes-za6to;za6toto ima samo okolo 200 4oveka ob6to koito znayat za 10x obxvat i 4e mogat da napadat.bi tryabvalo adminite da go otsvetyat v 4erveno i kato zadarji6 mi6kata da ima informatsia.ako vseki ot vas pi6e na 10 4oveka na den v vsi4ki eri i gi informira za tezi kasi te skoro 6te namaleyat i sled vreme 6te iz4eznat.togava iskam da vidya golemite maistori s po300000netni to4ki kak 6te igrayat.tova e ot men znam 4e e bolna tema,no az razbrax za tezi kasi naskoro.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Декември 16, 2007, 22:29:02 »

oh,vinetu_bg mai suvsem ne si v 4as  *pardon* *pardon*....igra4ite s po 300k netni si imat dostatu4no razvita ikonomika....a tam i kasite sa zna4itelno po malko i ne nosqt takiva prihodi-- malko kasi ,mn jelae6ti >Grin >Grin..golqmata polza e za igra4ite s do 100k netni...az primerno dnevno ot kasi ne moga i polovinata izdrujka na armiqta da pokriq.. Cry Cry Cry kasite sa dobra ideq 6toto pozvolqvat na tezi koito sa vlezli po kusno v igrata ili nqmat vreme da sa mn  vreme online da poddurjat prili4no nivo *bravo* *bravo* *bravo*.. da si stoqt.. *ok* *ok* *ok* vse pak vseki ima dostup do tqh , nali?!stiga da ne go murzi de... Tongue Tongue Tongue
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 16, 2007, 22:33:06 »

пропуснах да кажа,че ако ми се наложи да спра да играя и имам няколко дни,ще направя доста тарани или катапулти(трибушетите искат по-малко издръжка за единица вложен ресурс) - толкова,че да изяждат добива,ще изкарам хората от мините,ще взема голям заем и в 8 няма да има тарани,и да видите кой ще вземе и една стотинка от мен.има хора,които пускат мод точно за да не ги тарашат,и повече не влизат.това трупоядство е гнусно.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #23 -: Декември 16, 2007, 22:38:02 »

kato imam predvid 300000 iskax da kaja o6te v na4aloto ako vsi4ki sa uvedomeni nyama da ima tolkova kasi i iskam da vidya koi 6te napravi tolkova to4ki bez kasi,togava taka nare4enite golemi igra4i 6te izlyazat v otpuska.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #24 -: Декември 16, 2007, 22:56:22 »

 Ideqta mi v ob6ti linii e 4e 6tom vs imat raven dostup do dadena opciq ne e nujno tq da bude premahvana.. *ok* *ok* *ok*voenni to4ki ne trqbva da se davat oba4e >Grin >Grin Daje 6te otida po -dale4 i 6te kaja 4e sum   protiv davaneto na voenni to4ki i za butane na prazni kreposti dori na tezi koito ne sa kasi...4e taka pove4eto ot voinite se prevurnaha v stroitelno-montajna deinost *hahaha* *hahaha* *hahaha*..kasite da stoqt.. *bravo* *bravo* *bravo* vij vuprosa za multitata e suvsem drugo ne6to.... *stop* *stop* *stop* >Grin >Grin >Grin >Grin >Sad >Sad >Sad >Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #25 -: Декември 16, 2007, 23:11:52 »

dobre ne smyata6 li 4e ako be6e otdelena pove4e informatsia na 10x obxvat pove4e xora 6tyaxa da igrayat-i nyama6e da se otkazvat sled 10-15 dni. *dance*
Активен

Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #26 -: Декември 16, 2007, 23:19:31 »

Вече написах в друга тема мнението си по този въпрос, така, че тук ще напиша само КАСИТЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕМАХНАТ. Приятна вечер на всички.
Активен

Kochev is here !
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #27 -: Декември 16, 2007, 23:21:14 »

dobre ne smyata6 li 4e ako be6e otdelena pove4e informatsia na 10x obxvat pove4e xora 6tyaxa da igrayat-i nyama6e da se otkazvat sled 10-15 dni. *dance*
каси се правят и умишлено... ама като гледам гласуването май са доста удобни за "фермерите", които така си издържат армиите и после за по 6 битки стават маршали... така за мен се губи тръпката от играта... ама всеки е свободен да си избира начина на игра... не ви е интересно ако няма каси как ще си правите сайфовете ...
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #28 -: Декември 16, 2007, 23:22:16 »

Вече написах в друга тема мнението си по този въпрос, така, че тук ще напиша само КАСИТЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕМАХНАТ. Приятна вечер на всички.
тука се проверява само мнението и както виждате сам господин Кочев хората ги искат касите... това е просто анкета не поредното мрънкане...
Активен

Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #29 -: Декември 16, 2007, 23:30:30 »

пък и е ясно от самото начало,че касите ще останат,само си чешем пръстите.бе все тая.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!