Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:33:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Счита ли се за мултиакаунт?  (Прочетена 2950 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mascarell
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« -: Март 03, 2010, 21:01:19 »

Счита ли се за мултиакаунт, ако някой те атакува през един акаунт и те шпионира през друг акаунт по време на атаката?
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #1 -: Март 03, 2010, 21:57:53 »

Това е един много интересен въпрос..........ще чакам отрицателният отговор с интерес! Grin
Активен
mascarell
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #2 -: Март 08, 2010, 16:23:15 »

Докато чакам отговор тези, заради които питам, вече ги отказаха от играта.  Grin
Но все пак ще бъде интересно да се знае дали се счита за мултиакаунт.
Активен
label
Гост
« Отговор #3 -: Март 08, 2010, 18:58:24 »

Докато чакам отговор тези, заради които питам, вече ги отказаха от играта.  Grin
Но все пак ще бъде интересно да се знае дали се счита за мултиакаунт.
ако имаш съмнения знаеш къде се докладва....... но ако аз те шпионирам и мой съотборник те атакува не се счита....
но ако шпионирваш и атакуваш от два различни акаунта, и всичко това става през твоето ИП , мисля че е нарушение  *pardon*
Активен
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #4 -: Март 08, 2010, 19:09:37 »

грешите , това не е нарушение ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ! В една ера съм го правил с 1 приятел , но се отказахме  *pardon*
Активен

Soon.
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #5 -: Март 08, 2010, 19:22:31 »

щом е нарушение - ухх колко ще изгорят , сега ще изсипя 200 писънца на Крум  Grin
Активен

Soon.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #6 -: Март 08, 2010, 19:34:55 »

щом е нарушение - ухх колко ще изгорят , сега ще изсипя 200 писънца на Крум  Grin
На суппорт да, на Крум не  Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #7 -: Март 08, 2010, 20:49:49 »

А кой стои зад съпорта според теб?  *hihi* *hihi* *hihi*
Сега съм сигурен  Smiley но имах предвид ЛС.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #8 -: Март 08, 2010, 20:57:10 »

Мултиакаунтинг - не, но нарушение - би следвало. Това си е чиста проба игра с два акаунта

Еми не винаги има нарушение според мен. Примерно мин ера в 2, аз в съюза вдигнах шпионажа си и когато на някого му трябваше шпионин аз пусках. В класиките поне така както аз съм играл, лидера вдига шпионажа до нива дост високи. Според мен това всеки да вдига шпионажа като луд в един съюз е безмислено, вече според мен има разлика ако се прави акк, който само за това се използва и само това се развива в него  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #9 -: Март 08, 2010, 21:30:38 »

Едно е да се осведомяваш от ласт рипорта,а съвсем друго е да има ацц в съюза с голям шпионаж,в което всички да влизат и да го ползват.Тази практика я ползват адски много съюзи според мен и то без да им пука ,че може да ги накажат.На практика излиза като наглеждане на ацц-то.На пазара засечки няма .........няма и дублиране в атаките.Аз искам да се криминализира и наглеждането и тогава доста подобни неща ще отпаднат ,а и играта ще стане по-интересна!  Smiley
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #10 -: Март 08, 2010, 23:01:13 »

Едно е да се осведомяваш от ласт рипорта,а съвсем друго е да има ацц в съюза с голям шпионаж,в което всички да влизат и да го ползват.Тази практика я ползват адски много съюзи според мен и то без да им пука ,че може да ги накажат.На практика излиза като наглеждане на ацц-то.На пазара засечки няма .........няма и дублиране в атаките.Аз искам да се криминализира и наглеждането и тогава доста подобни неща ще отпаднат ,а и играта ще стане по-интересна!  Smiley
ah, hitrec si tiiii, a kato ti porasnat decata i nqma da ti se nalaga da gi gleda6 doma  Grin Grin Grin
Активен
TRENDY
Сержант
**

Karma: +62/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Gladiator


Профил
« Отговор #11 -: Март 08, 2010, 23:05:40 »

кво се занимавате с дреболийки ето каква е картината в ИО  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27018.0
Активен

Цитат на: Skeletan
Страхотна идея, добър геймплей, кофти поддръжка, липса на комуникация, арогантност и субективизъм, както в играта, така и във форума. Много мошеници, липса на достатъчно надежни системи за контрол.
Беше ми приятно.

Браво... Заслужавате адмирации
No_dignity
Гост
« Отговор #12 -: Март 08, 2010, 23:06:43 »

кво се занимавате с дреболийки ето каква е картината в ИО  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27018.0
lipsva temata  *pardon*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Март 08, 2010, 23:15:07 »

Едно е да се осведомяваш от ласт рипорта,а съвсем друго е да има ацц в съюза с голям шпионаж,в което всички да влизат и да го ползват.Тази практика я ползват адски много съюзи според мен и то без да им пука ,че може да ги накажат.На практика излиза като наглеждане на ацц-то.На пазара засечки няма .........няма и дублиране в атаките.Аз искам да се криминализира и наглеждането и тогава доста подобни неща ще отпаднат ,а и играта ще стане по-интересна!  Smiley


По тази логика всеки път трябва да рестартирам модема, за да променям IP-то. Много хора играем с 2-3 компа, но с 1 IP  и това ли е мулти?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
rumenal72
Гост
« Отговор #14 -: Март 08, 2010, 23:15:23 »

ah, hitrec si tiiii, a kato ti porasnat decata i nqma da ti se nalaga da gi gleda6 doma  Grin Grin Grin
Като ми порастнат децата няма да играя ИО , а ще хойкам по кръчмите!  Grin
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!