Imperia Online България  
Април 27, 2024, 00:50:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сливане на световете ....  (Прочетена 4708 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 14, 2007, 23:45:00 »

абе да има и един дълъг.ама не намнайсе.на мен дългите ми харесват.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #16 -: Декември 14, 2007, 23:54:52 »

ми то т'ва за световните войни ако искате да го правим сега на 20ти започва ерата в свят 4, където са 90% чужденци и властват румънците  >Grin
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #17 -: Декември 19, 2007, 10:30:51 »

ми то т'ва за световните войни ако искате да го правим сега на 20ти започва ерата в свят 4, където са 90% чужденци и властват румънците  >Grin
оха проблеми нямаш..само че да имах и време за игра в свят 10 сме мн малко българите но засега властваме Smiley)
Активен
stasy
Лейтенант
***

Karma: +52/-82
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #18 -: Януари 04, 2008, 02:11:43 »

Няма как да се сливат световете - Световете се пускат поради факта, че регистрираме много нови играчи и трябва да ги събираме някъде - а картата на играта беше предвидена за доста по-малко хора отколкото регистрираме сега. (сега за един ден регистрираме повече хора отколото преди две години регистрирахме за 1 месец...)

Скоро ще коригираме това, тъй че очаквайте още светове да бъдат пуснати, които ще имат доста по-различни правила от сегашните и ще позволяват да имаме по много повече хора в един Свят. (поне 2-3 пъти повече от сега)

Хаос: Това отгоре е от мен.
« Последна редакция: Януари 04, 2008, 02:47:28 от Xaoc » Активен

seka4a
Гост
« Отговор #19 -: Януари 04, 2008, 02:26:16 »

Няма как да се сливат световете - Световете се пускат поради факта, че регистрираме много нови играчи и трябва да ги събираме някъде - а картата на играта беше предвидена за доста по-малко хора отколкото регистрираме сега. (сега за един ден регистрираме повече хора отколото преди две години регистрирахме за 1 месец...)

Скоро ще коригираме това, тъй че очаквайте още светове да бъдат пуснати, които ще имат доста по-различни правила от сегашните и ще позволяват да имаме по много повече хора в един Свят. (поне 2-3 пъти повече от сега)
а кога нововъведенията в ГИО ще бъдат въведени в ИО
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #20 -: Януари 04, 2008, 02:39:26 »

Скоро ще коригираме това, тъй че очаквайте още светове да бъдат пуснати, които ще имат доста по-различни правила от сегашните и ще позволяват да имаме по много повече хора в един Свят. (поне 2-3 пъти повече от сега)

Само аплодисменти за такива новини  *bravo*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #21 -: Януари 04, 2008, 07:02:39 »

много интересни идеи, но за война межде държави не е много приложима да си видял добър играч от дръга държава освен от България в свят 1 Huh? Може да има и един двама, но те са толкова малко, че незнам какви интересни войни ще се водят. Wink
Активен

един живот не стига ...
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!