Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:02:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сливане на световете ....  (Прочетена 4707 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« -: Декември 14, 2007, 21:14:23 »

Аз така виждам бъдещото на ИО(империя онлайн) .Иначе ще се получи доста сериозен отлив от играта,намелете двойнно световете.Примерно:
свят1-4 месеца
свят2-4месеца
свят3-блиц(45дена)
свят4-4месеца(аматюрският свят ,може по -големи допълнителни бонуси за този свят + 8 крепост с цел привличане на хора).
Само тези светове като брой,в този вид на играта.

Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2007, 22:00:21 »

Може да се направи и 5-ти свят 8 месеца ,но там да се вкл. и други функций ,методи и тем подобни.
Примерно:
 Да се въведат нови дипломатични принципи-Васал,Мирен договор,Военен,Търговски права.
 Нови проучвания -Примерно Градски съвет - при 1 лв. ти дава възможноста да скл.търговски права със свойте съседи(което до 1000 разстояние в 2 обхват ти носи по-0.1% повече доходи,над 1000 0.2% ).На 2лв. Градският съвет ти дава правото да сключваш мирни договори и правото да вдигнеш броят на търговските права който може да вземеш/дадеш на 10(1 лв на сградата примерно 5).Мирният договор ти носи и 2% повече популация на населението(но тези 2 % ги получаваш ,чак на 2 лв .на  проучването).При нарушение на мирният договор ,който си сключил (имаш право само с 1 съюз да направиш такъв  договор) губиш тези 2 % +1% за този който го е нарушил.Със всеки вдигнат левал,на сградата 1%  ръст на популацията на населението ,както и 5търговски права.3лв .ти дава правото да ставаш васал,можеш само от 1 човек да стнаеш васал.При ставане на васал ,автоматично губиш 5 % от своят доход  в полза на играчат  от който си бил принуден да му станеш подчинен,както и 10% от военният ранг с който разполагаш в момента на стартиране на опцията.На четвърти левал на сградата получаваш правото да сключваш военнен договор т.е даден играч ,може да сключи със друг свой познат,съюзник или който и да е ,договор насочен с/у даден противник ... получават при атаката на този враг 5 морал повече и 5 % въстановяване на загубената войска при битка с/у общият враг.Тази опция може да се активира веднъж на 32 часа .Целта на дадените ''агресори'', получава съобщение за този пакт  8 часа преди да се е активирал бонусът за съюзниците.
 При построяване на 1 лв. на Градски съвет ,ти се дава правото да имаш дипломати... методът за тяхното използване ще е подобен на шпионите ,само дето няма как да бъдат заловени тъй като са официални лица на дадената ''фракция''.За пристигането на такъв дипломат ,ще получаваш доклад .Дипломатът ще има 7функций,който можеш да ги активираш само преди пращането му,т.е да му кажеш какво да предаде .7-те функций ще са -скл.на търговски права ,мирнни договори ,военни,ставане на васал(минимум за 1 седмица ,явява се като заместител на капитулацията ) ,както и тяхното нарушаване .Изключение ще прави само васалитетът ,който ще изтича и подновяването му ще става ,чрез пращане на дипломат до играчат на който искате да сте подчинен.



пп; *freak* *freak* *freak*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2007, 22:27:36 »

дааааааааа ...лично на мен тезии идеи ми харесаха .... лошото е че комай само на мен:)
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2007, 22:33:43 »

Този формат ще бъде най-добрия за играта и според мен, подкрепям всякакво намаляване в броя на световете
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 14, 2007, 22:40:05 »

а може и да се махне минималната цена на камъка и да се върне 2 злато за 100 човека на час(по-добре си беше),вместо това обсадните да струват и камъни.да видите как ще се изкупува камък в несвяст,пък и за злато ще се продава повече.може цените на единиците да се разместят - стрелците да искат повече дърво от сегашната пропорция,а пехотата - по-малко.тоя лимит за населението ми се струва нисичък,щото обезсмисля много неща - примерно голямо ниво цв не ти трябва,защото новата провинция няма да си избие вложения ресурс една година.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Serdican
Гост
« Отговор #5 -: Декември 14, 2007, 22:41:48 »

Съществуването на избор, свободна воля, кокуренция, свободен пазар и потребители предопределя безсмислието на темата. Нищо лично.. се пишете нещо - се добро, ама този път...

 
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 22:43:39 от Serdican » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2007, 22:42:33 »

Може да се направи и 5-ти свят 8 месеца ,но там да се вкл. и други функций ,методи и тем подобни.
Примерно:
 Да се въведат нови дипломатични принципи-Васал,Мирен договор,Военен,Търговски права.
 Нови проучвания -Примерно Градски съвет - при 1 лв. ти дава възможноста да скл.търговски права със свойте съседи(което до 1000 разстояние в 2 обхват ти носи по-0.1% повече доходи,над 1000 0.2% ).На 2лв. Градският съвет ти дава правото да сключваш мирни договори и правото да вдигнеш броят на търговските права който може да вземеш/дадеш на 10(1 лв на сградата примерно 5).Мирният договор ти носи и 2% повече популация на населението(но тези 2 % ги получаваш ,чак на 2 лв .на  проучването).При нарушение на мирният договор ,който си сключил (имаш право само с 1 съюз да направиш такъв  договор) губиш тези 2 % +1% за този който го е нарушил.Със всеки вдигнат левал,на сградата 1%  ръст на популацията на населението ,както и 5търговски права.3лв .ти дава правото да ставаш васал,можеш само от 1 човек да стнаеш васал.При ставане на васал ,автоматично губиш 5 % от своят доход  в полза на играчат  от който си бил принуден да му станеш подчинен,както и 10% от военният ранг с който разполагаш в момента на стартиране на опцията.На четвърти левал на сградата получаваш правото да сключваш военнен договор т.е даден играч ,може да сключи със друг свой познат,съюзник или който и да е ,договор насочен с/у даден противник ... получават при атаката на този враг 5 морал повече и 5 % въстановяване на загубената войска при битка с/у общият враг.Тази опция може да се активира веднъж на 32 часа .Целта на дадените ''агресори'', получава съобщение за този пакт  8 часа преди да се е активирал бонусът за съюзниците.
 При построяване на 1 лв. на Градски съвет ,ти се дава правото да имаш дипломати... методът за тяхното използване ще е подобен на шпионите ,само дето няма как да бъдат заловени тъй като са официални лица на дадената ''фракция''.За пристигането на такъв дипломат ,ще получаваш доклад .Дипломатът ще има 7функций,който можеш да ги активираш само преди пращането му,т.е да му кажеш какво да предаде .7-те функций ще са -скл.на търговски права ,мирнни договори ,военни,ставане на васал(минимум за 1 седмица ,явява се като заместител на капитулацията ) ,както и тяхното нарушаване .Изключение ще прави само васалитетът ,който ще изтича и подновяването му ще става ,чрез пращане на дипломат до играчат на който искате да сте подчинен.



пп; *freak* *freak* *freak*
хувави идеи, но напрактика неприложими...
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2007, 22:44:09 »

Аз така виждам бъдещото на ИО(империя онлайн) .Иначе ще се получи доста сериозен отлив от играта,намелете двойнно световете.Примерно:
свят1-4 месеца
свят2-4месеца
свят3-блиц(45дена)
свят4-4месеца(аматюрският свят ,може по -големи допълнителни бонуси за този свят + 8 крепост с цел привличане на хора).
Само тези светове като брой,в този вид на играта.


добро идеи и трябва да са огледални демек да има по 1 със и 1 без онлайн статистика... За съжеление се пускат още и още светове, как виждате да махнат някой свят...
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2007, 22:53:19 »

Съществуването на избор, свободна воля, кокуренция, свободен пазар и потребители предопределя безсмислието на темата. Нищо лично.. се пишете нещо - се добро, ама този път...

 

Използвайте правото си на избор и заминавайте да спамите другате............или предпочитате да се направят толкова светове, колкото е броя на играчите, че да има избор за всички?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 14, 2007, 22:58:42 »

аз пък мисля горе долу същото докато стигнем до 3 тия >Grin
4 месеца  връщане на онлайн статистиката триене на всички ацц та  пускаме си по 1 на човек *rose*и как се влезе от чуждо аип >Sad 48 часа наказание >Grin
Активен

Age of Extinction
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #10 -: Декември 14, 2007, 22:58:52 »

добро идеи и трябва да са огледални демек да има по 1 със и 1 без онлайн статистика... За съжеление се пускат още и още светове, как виждате да махнат някой свят...

Не е вярно - свят 1 със, свят 2 - без и толкова, няма нужда от повече..... Не знам дали някой ще изнесе такава информация, но на мен ми е интересно колко акаунта има общо във всички светове? И колко от тях са уникални, т.e. няма дублиране на IP-тата зад тях?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Serdican
Гост
« Отговор #11 -: Декември 14, 2007, 23:01:16 »

Използвайте правото си на избор и заминавайте да спамите другате............или предпочитате да се направят толкова светове, колкото е броя на играчите, че да има избор за всички?
твоята порода пречи на играта - някой с различно мнение - вън..  *hahaha* така си изгонил 20-30 души - сърди се на себе си.. поне от уважение, че все пак пиша тук във форума, където полезно нещо е само залата на срама и още нещо.. кажи едно моля..
Активен
Serdican
Гост
« Отговор #12 -: Декември 14, 2007, 23:05:40 »

Не е вярно - свят 1 със, свят 2 - без и толкова, няма нужда от повече..... Не знам дали някой ще изнесе такава информация, но на мен ми е интересно колко акаунта има общо във всички светове? И колко от тях са уникални, т.e. няма дублиране на IP-тата зад тях?
хе хе - така наистина искаш да откажеш и малкото остaнали именно заради тази възможност- не знаете как да постигнете това, което искате.. мислете малко!
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 23:45:49 от Serdican » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Декември 14, 2007, 23:25:39 »

хе хе - така наистина искаш да откажеш и малкото остонали именно заради тази възможност- не знаете как да постигнете това, което искате.. мислете малко!

Ако се опитваш да ми обясниш, че има хора, които могат да играят в повече от 5 свята едновременно, по добре се скрии някъде......... прочети си личните, не спами в темата >Sad
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 23:35:09 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #14 -: Декември 14, 2007, 23:36:36 »

Фафуи браво за идеите супер са.Така значи аз мисля,че е добре да бъде така.Първо да има 3 свята - 1-ви свят с онлайн статистика,2-ри без и блица това е..Второ тези идеи съм 41412325542%,че никои няма да си направи труда да ги погледне(става дума за екипа).Иначе и аз имам идеи от рода на това,да има нещо като Световни воини между държави,които примерно в 1-ви свят 4 месеца да траят 2 седмици и да бъде войната между всички играчи от България да акжем срещу всички играчи от Франция(примерно).Избира се лидер във форума и той избира кои играчи да влизат...и ще стане супер яко млатене ама..
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!