Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:51:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Капитулация  (Прочетена 797 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« -: Февруари 26, 2010, 13:56:32 »

Защо при положение,че е наказан играч,аз съм единствения,който не може да го напада?Защо не му пада капитулацията автоматично?
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2010, 14:27:41 »

Той си е заплатил 10% военни точки съответно ще си получи 1 седмица капитулация.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2010, 14:32:48 »

Изобщо не е правилно.Какво излиза - тия дето се бият не могат да се облажат,щото денонощно им се мести ресурс от програма,а мишоците дето дебнат за нови касички по цяла ера сега го разграбват с армия за касички!А дори предварително е излезнал от съюз и дори война не мога да му обявя.
« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 14:40:01 от painkiller » Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2010, 14:57:43 »

Не можеш да се облажиш ти и затова мрънкаш. Изобщо не си обективен. Никоя касичка или играч не са "запазени" само ти да можеш да ги нападаш, намери друга цел. Освен това от съюза го махнах аз за да не ползва бонусите.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2010, 15:02:55 »

Ами много ясно,че мрънкам защото аз не мога да се облажа....то ако можех до сега да не му е останало нищо.Е да не го бяхте махали,нямаше да мрънкам,че ползва бонуси,щях да си дам 4,5М и да си ги върна с лихвите...Те кой знае какви бонуси са били  *gamer*
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!