Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:36:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тридесет и първа вълна  (Прочетена 22795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #60 -: Февруари 22, 2010, 21:04:49 »

Хора няма смисъл да се карате и да обвинявате. Това е индивидуална игра и всеки сам решава какво ще прави и на колко ще смята. ZAX към теб и аз посрещам в х1,8, но си слагам проучвания каквито аз преценя и мисля всеки от нас така тр да го прави. Днес единствено казах за стария калк и за симулатора, понеже има още доста хора които се борят за непобеден и ако им се получат такива разлики ще им е малко тъпо. В крайна сметка дали единия смята правилно или не и тн и тн, еми това трябва всеки един играч да го установи за себе си.Няма верни и грешни преценки има верни и грешни за нас преценки Smiley
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #61 -: Февруари 22, 2010, 21:29:26 »

 Grin Grin Grin

голям купон станало  Grin Grin Grin

имам само час да време да намеря решение  *scratch*

нов стар калкулатор нямя смисъл  Cool

въпроса е как се редяд отрядите и дали ти ще одариш лошия зар в нн явно при скоросното смятане на битките е въпрос на шанс  *freak*

закси ако можеш през цялото време да си с по малко отряди от нападателя шанса е доста устойчив Wink лошото че тая ера поради липса на време се вкарах в лош филм  Sad нищо  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #62 -: Февруари 22, 2010, 22:41:38 »

Надявям се, че ръфането за глупости приключи, айде лека, ще се видим в ранни зори и ше разберем кой крив и кой прав за проучванията.
Активен

delenda est!
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #63 -: Февруари 22, 2010, 22:46:57 »

прави, криви - все тая. важното е да не е на вътре  Smiley  Grin

дано поне тука да изкарам до края. да го е****************.
успех на всички.  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*


може ли да организираме една срещичка на НН някаде около 26 - 27ми, февруари. така за финала Smiley))  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
да се напием като хората Smiley)) по случая.
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 23:00:50 от Phant0m » Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2010, 23:47:44 »

Не знам кой прав кой крив за проучванията на номадите, но които има време може да прегледа доклада ми от 30 вълна в която ги спирам само с гарнизона на планинска осмица където я няма руската рулетката за отделните отряди /твои и на противника/ не съм си играл да я анализирам подробно но със сигурност видях че атака стрелец на номадите е 17 Иначе моите са 14,а форта ми е 12
П.П. За информация на стария калкулатор вместо 8-ца с форт 12 трабва да се смята 7-ца с форт 34 което еравносилно на здравината на крепостите
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #65 -: Февруари 22, 2010, 23:51:19 »

Не знам кой прав кой крив за проучванията на номадите, но които има време може да прегледа доклада ми от 30 вълна в която ги спирам само с гарнизона на планинска осмица където я няма руската рулетката за отделните отряди /твои и на противника/ не съм си играл да я анализирам подробно но със сигурност видях че атака стрелец на номадите е 17 Иначе моите са 14,а форта ми е 12
П.П. За информация на стария калкулатор вместо 8-ца с форт 12 трабва да се смята 7-ца с форт 34 което еравносилно на здравината на крепостите

Така е, но дава отклонение на броя войници които атакуват крепостната стена Wink Иначе върши работа  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #66 -: Февруари 23, 2010, 00:01:23 »

в темата за докладите почти във всяка вълна има битки,които стигат до крепостна - което значи, че всеки,който иска може да сметне мелето с абсолютна точност Tongue
...ако някой не знае как - ровете на Крокодила в профила *freak* към 14 септември  или в 1001 въпроса как да играем ИО  *gamer*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #67 -: Февруари 23, 2010, 00:04:41 »

 Smiley
аз долу горе ги сметнах  Wink

май ще си остана с 1  *heart* на финала  *GIVE_HEART*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #68 -: Февруари 23, 2010, 00:05:30 »

Абе
Левчо
а искаш ли да ми пробваш левачката, дали не е станала по яка от на заварчик, от мартеничките Wink Или може би ще е, защото попринцип и аз съм прост хамалин.

P.S. #2 Що се отнася до принципи моето момче, не ме познаваш.
Не тепознавам и не съм те квалифицирал. Отон предположи, предполагам без да знае за кой точно говоря. Следователно каза че попринцип може някой да го направи нарочно, а аз само добавих че бих предпочел да е от глупост. Но все пак не съм те квалифицирал, защото тук вече се говори попринцип... Но къде толкова мозък от теб, гадна работа си е електрожена, първо очичките скапва... После може и мозъка да ти е изпил. Та от там и подобни бисери следват...
P.S. #3 Честно, няма да лъжа... НАПРАВО СИ СЕ ОМОТАЛ ОТ ПРАВЕНЕ НА МАРТЕНИЦИ И СИ ЗАГУБИЛ ПРЕДСТАВА КОЙ КОГА КАКВО ПИШЕ И КОЙ ДЕН СМЕ ДНЕС.
Това което казах, беше само че всяка лъжа е много грозна, независимо съзнателна или не. Тъй като не те познавам, няма как да знам мотивите ти. Но вкрайна сметка след 5-6 часа ще разберем дали си излъгал. И въпреки че не съм те споменал поименно, то стана "гузен - негонен бяга...". И да, до тогава ти си излъгал че ще са 18 и да, след това ти вече със сигурност ще си излъгал че са 18

Идва ви маршaл колеги. Минимум x18. Лека от мен и успех! Срещам 2... засега.
А тази 17-ки ли бяха, миналата, че нещо не съм овладял тънкоста да ги смятам, особено като ги срещам на полето...
Поправих те, за да помислиш над зверската глупост която изръси... Но ти само започна да ръсиш още по-големи глупости, като опровержение, т.е. последвалия ти пост казва "да, 17 бяха", поне аз така го чета... В противен случаи не разбирам как стигаш до 18, на база останалото което си казал!

Значи колкото е по-силна армията, т.е. ако е в пъти по-силна, значи и проучванията трябва да се качат. Нещо не съм съгласен...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #69 -: Февруари 23, 2010, 00:10:32 »

адаш  *stop*
аз бях решил че в една са 21 и писах че са 20  Embarrassed

всеки греши стига търси под вола теле  *stop* *stop*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #70 -: Февруари 23, 2010, 00:13:18 »

Не знам кой прав кой крив за проучванията на номадите, но които има време може да прегледа доклада ми от 30 вълна в която ги спирам само с гарнизона на планинска осмица където я няма руската рулетката за отделните отряди /твои и на противника/ не съм си играл да я анализирам подробно но със сигурност видях че атака стрелец на номадите е 17 Иначе моите са 14,а форта ми е 12
П.П. За информация на стария калкулатор вместо 8-ца с форт 12 трабва да се смята 7-ца с форт 34 което еравносилно на здравината на крепостите
Да, точно от твоя доклад ги сметнах, че е най-лесно, останалите стигнали до стената са се били и това което казва лейдито, не е много добра идея, защото е малко по-трудно да се уцели, но да и при всеки друг стигнал до стената става... Но със стария калкулатор не става, крокодила каза защо. Специално се регнах в БГ6, за да го проверя колко е точно, защото просто смърдеше от 5 километра, че не може да се 17 !!! За атака меле става дума. Видях и твоите стрелци и форта, но там е налучкване... Не е 100% ясно нищо, поне според мен... Как точно изчисли че те са 17 на стрелците? Също и брони не ми се отдава да сметна пък съвсем...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #71 -: Февруари 23, 2010, 00:23:16 »

е да...по-трудно е да посмяташ ;D - отколкото да чакаш на готово ....както и  да четеш вместо да пишеш Tongue Tongue Tongue
....после тоя така ми казал,ония така ми казал Grin Grin Grin ...чакаме Файт да сметне архитектурите или някой друг да сметне воените Grin Grin Grin
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #72 -: Февруари 23, 2010, 00:24:22 »

адаш  *stop*
аз бях решил че в една са 21 и писах че са 20  Embarrassed

всеки греши стига търси под вола теле  *stop* *stop*
Ми да каже. Да, добре, сгреших, съжалявам. Или да изчака 5 часа, ако аз греша, тогава да ме плюе. Сега хем не е прав, хем отваря голямата си уста и ми крещи поредните глупости в лицето...

Всички му се измазниха когато се издъни. Аз си замълчах, въпреки отвратителната му игра, той сам себе си лъжеше. А не е като да не го предупредих...
Започнал съм НН с една цел, която съм декларирал... "Целта оправдава средствата" стои на място тук. Ако си изпълня целта, значи е било правилно.
Виждам че говорим на различни езици и ще се опитам да перефразирам, така че да ме разбереш! Това че си ги спрял по този начин, в никакъв случай не го прави най-правилния!

Ако си изпълниш целта, значи не е било достатъчно грешно  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #73 -: Февруари 23, 2010, 00:30:45 »

е да...по-трудно е да посмяташ ;D - отколкото да чакаш на готово ....както и  да четеш вместо да пишеш Tongue Tongue Tongue
....после тоя така ми казал,ония така ми казал Grin Grin Grin ...чакаме Файт да сметне архитектурите или някой друг да сметне воените Grin Grin Grin
Я, тази драка и тя се обади  *rose* Ей сега като ми бутнат едната крепост, утре специално заради теб ще пусна архитектура 20, да видя 20 или 21 беше за под 26 часа Smiley Седи си на 19 отдавна, както и университета, по-важни са ми медицините, ама нали си мой човек и те виждам че се мъчиш, за цяла ера в блица, никога не си имала архитектура 20, та ще взема да ти го докажа нагледно. Таман с един удар два заека утре  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #74 -: Февруари 23, 2010, 00:31:44 »

ooofff. знаех си че трябва да спра да чета другите теми. пак се почна "надмерването на пиш*****"
аз колко съм или колко съм бил.
пф.
било какво било. важното е след тази и още 2 вълни.
стига сте си ги мерили.
една голяма точка.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!