Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:43:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тридесет и първа вълна  (Прочетена 22809 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2010, 13:02:46 »

Аз бях до тук .... Cry Няма смисъл да рискувам и четирите атаки когато е на кантар и накрая да остана с пръст в уста. Ще срещам само в 3 и ще си остана с плакетчето от първата ера  Cry
Успех на всички непобедени които ще срещат и четерите атаки
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2010, 13:03:57 »

Има играчи, които са извън ТОП-а ... и спират Базова .... така, че няма проблем да има Непобедени  *pardon* Аз даже знам един ... по-скоро една  *rose*

мдам.  *rose*, само че има едно малко проблемче.
като гледам май не останаха играчи извън ТОП-а. а и почнаха да изпадат от ТОП-а, и следващите вълни иска, неиска  - няма да спира базовата Sad((.
то и аз май на там отивам Sad  Cry
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2010, 13:17:15 »

Аз без да искам ще се пробвам на х1,8 да спра (успах се снощи и останах 20 а само 4к ел. ако бях разпуснал сега  тия по 1.6 нямаше да ги мисля много ) но ще им раздам на момчетата по 200г. водка белким удържат повече фронта , че в равниннта  много бързо се разбягват нещо  Smiley 
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 22, 2010, 13:23:15 »

Аз без да искам ще се пробвам на х1,8 да спра (успах се снощи и останах 20 а само 4к ел. ако бях разпуснал сега  тия по 1.6 нямаше да ги мисля много ) но ще им раздам на момчетата по 200г. водка белким удържат повече фронта , че в равниннта  много бързо се разбягват нещо  Smiley 

Ти недей ми мрънкоти  *PUNISH* Амии се взимай в ръце и подреждай армия ... поне един от Блатото трябва да остане непобеден ....  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2010, 13:27:38 »

Стараем се  Smiley , ама всичко зависи от това ще успеяли още 14 -15ч да наемам армия или ще хлътна много в минус   Smiley
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
zahir
Сержант
**

Karma: +54/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2010, 13:31:56 »

Много ми беше приятно да се поомеша с толкова добри играчи  *rose* Цяла сутрин смятам, но колкото и варианти да измисля, всичките са с голяма доза риск, повече отколкото си струва. Стискам палци на всички непобедени - дръжте се и дано този път са повече от прогнозите на номадите. Респект!
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2010, 13:36:35 »

Стараем се  Smiley , ама всичко зависи от това ще успеяли още 14 -15ч да наемам армия или ще хлътна много в минус   Smiley

Аз ако ще ползвам зема .. сега ще е .. за да не прекратявам наемане ... Айде сега, има само един Бразилец-Турчин и май един път го видях и с БГ - Флаг, който застрашава Непобедените ... няма да се даваме без бой Wink Аз съм на ръба ... но предпочитам да загубя 4-ри вълни пред това да знам, че не съм опитал да ги спра  wassup
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 22, 2010, 13:40:36 »

заема за сега не е на дневен ред защото ще го даде в 8ма и после от там ще го дърпа а аз не искам да затъва и тя а има и още една атака  май . То и аз може от вместо да спра сигурно 3те да пропусна и 4те  ама да се надявам че войничетата ще се надъхат за бой след като играят цял ден карти днес Smiley
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 22, 2010, 13:58:29 »

давайте Блатарчета *rose* - дръжте фронта bgflag *beer*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 22, 2010, 14:22:29 »

заема за сега не е на дневен ред защото ще го даде в 8ма и после от там ще го дърпа а аз не искам да затъва и тя а има и още една атака  май . То и аз може от вместо да спра сигурно 3те да пропусна и 4те  ама да се надявам че войничетата ще се надъхат за бой след като играят цял ден карти днес Smiley


стискам ти палци  Smiley

аз със 3 трудно ще изкретам  Cry пък  *heart* свършват  Undecided
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2010, 14:23:49 »

заема за сега не е на дневен ред защото ще го даде в 8ма и после от там ще го дърпа а аз не искам да затъва и тя а има и още една атака  май . То и аз може от вместо да спра сигурно 3те да пропусна и 4те  ама да се надявам че войничетата ще се надъхат за бой след като играят цял ден карти днес Smiley

СМятайте и на новия калк в новите светове, защото точно бях намерил една опция за 1,8х с малко риск да ги спра в 4те ( само в 1 от 10 случая морала падаше под 48 в РГ а в Р винаги беше над 50 ) и реших да пусна и на симулатора в новите и се оказа, че в рг е горе-долу точно, 2 от 10, но в Р в 1 от 5 случая ме граби директно, а в останалите 4 в 3 съм под 50 и просто реших да им оставям една крепост да взимат Sad Не ми се щеше да пускам грабежи, но какво да се прави за малко не стига армията Sad Успех на всички непобедени, ще ви стискам палци Smiley
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 22, 2010, 14:29:51 »

СМятайте и на новия калк в новите светове, защото точно бях намерил една опция за 1,8х с малко риск да ги спра в 4те ( само в 1 от 10 случая морала падаше под 48 в РГ а в Р винаги беше над 50 ) и реших да пусна и на симулатора в новите и се оказа, че в рг е горе-долу точно, 2 от 10, но в Р в 1 от 5 случая ме граби директно, а в останалите 4 в 3 съм под 50 и просто реших да им оставям една крепост да взимат Sad Не ми се щеше да пускам грабежи, но какво да се прави за малко не стига армията Sad Успех на всички непобедени, ще ви стискам палци Smiley
да - има нещо верно - там на калка просто ги няма конете  Wink и доколкото знам  *freak*,проиграванията са много по-близки до резултатите от битките в номадите
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2010, 14:32:34 »

да - има нещо верно - там на калка просто ги няма конете  Wink и доколкото знам  *freak*,проиграванията са много по-близки до резултатите от битките в номадите

на 100% ги покриват аз до вчера ползвах старата елка  Embarrassed
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
bizon
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #28 -: Февруари 22, 2010, 14:58:01 »

Цяла нощ нямах интернет, пак давах заповеди на генералите по телефона, спрях атаките, но беше невъзможно да съм вътре за да наемам армия. Днес каквото и да правя вече в 4 няма спиране, наемам до дупка и спирам в три колкото и да не ми се иска!!! *wall* Просто загубих НЕРАВНОСТОЙНАТА битка с интернет доставчика... Успех на всички други останали НЕПОБЕДЕНИ, за мен беше чест!!!  *rose* bgflag
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2010, 15:35:25 »

Пак спах "прекалено много" - цели 7 часа и съответно пак изпускам по 2 партиди стрелци и копия и една гвардия или съответните леки... но и с тях и без тях и аз не намирам сигурен вариант за 4 и предполагам и аз ще пусна една...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!