Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:40:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с атаките  (Прочетена 1708 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Февруари 20, 2010, 01:48:41 »

в световете бг (1, 2, 3, 5) не мога да пусна атака. като искам да атакувам някой ми изкарва това "Temporary down". преди това в продължение на час не можех изобщо да заредя страницата на играта. на какво се дължи това?
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2010, 01:53:50 »

питам сериозно. недей да слагаш всички под общ знаменател. ако ти ги храниш, то някой от нас не го правят... може и без да се спами
Активен
Root
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2010, 01:58:07 »

питам сериозно. недей да слагаш всички под общ знаменател. ако ти ги храниш, то някой от нас не го правят... може и без да се спами

на всички армиите са забили спокойно няма кой да те удари Smiley
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2010, 01:59:19 »

интересно е, че в единия от световете пуснах дълга атака, а армията ми се е върнала. в другите светове те си пътуват. нещо много яко се е бъгнала играта, защото не само аз имам подобен проблем. а инъче издръжката на войските си върви
Активен
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2010, 02:09:15 »

Да попитам за тази игра.Какъв е проблема?Работи ли се по неговото отстраняване?Ще има ли атаки тази нощ?Ако няма ще се спре ли издръжката на армията?
Да не стане така че да си легнем и на сутринта да се окажем без армии?И после като поискаме компенсации да ни се отговори , че екипа на империа онлаин се извинява за причиненото неудобство и че тези работи са непредвидими и не може да бъдем компенсирани.
Предполагам че тези въпроси засягат голяма част от потребителите ви!Така че предполагам може да се драсне един два реда с становището на екипа , за да знаем ние как да реагираме.
Благодаря ви за вниманието!
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
Pn-BruTuS
Сержант
**

Karma: +2/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2010, 02:12:55 »

Да попитам за тази игра.Какъв е проблема?Работи ли се по неговото отстраняване?Ще има ли атаки тази нощ?Ако няма ще се спре ли издръжката на армията?
Да не стане така че да си легнем и на сутринта да се окажем без армии?И после като поискаме компенсации да ни се отговори , че екипа на империа онлаин се извинява за причиненото неудобство и че тези работи са непредвидими и не може да бъдем компенсирани.
Предполагам че тези въпроси засягат голяма част от потребителите ви!Така че предполагам може да се драсне един два реда с становището на екипа , за да знаем ние как да реагираме.
Благодаря ви за вниманието!

Не може да няма бакъп на датабейса която принципно се прави на няколко часа така че не се безпокой 100% ще има компенсация
« Последна редакция: Февруари 20, 2010, 02:17:23 от Pn-BruTuS » Активен
Root
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2010, 02:13:49 »

Да попитам за тази игра.Какъв е проблема?Работи ли се по неговото отстраняване?Ще има ли атаки тази нощ?Ако няма ще се спре ли издръжката на армията?
Да не стане така че да си легнем и на сутринта да се окажем без армии?И после като поискаме компенсации да ни се отговори , че екипа на империа онлаин се извинява за причиненото неудобство и че тези работи са непредвидими и не може да бъдем компенсирани.
Предполагам че тези въпроси засягат голяма част от потребителите ви!Така че предполагам може да се драсне един два реда с становището на екипа , за да знаем ние как да реагираме.
Благодаря ви за вниманието!

Не че съм от екипа но точно така ще кажат Grin
Активен
Pn-BruTuS
Сержант
**

Karma: +2/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2010, 02:16:53 »

Не че съм от екипа но точно така ще кажат Grin

Май си прав при положение че играта е безплатна подобни неща нямат компенсации  *hmm*
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2010, 02:18:51 »

Не може да няма бакъп на датабейса която принципно се прави на няколко часа така че не се безпокой 100% ще има конпенсация

     само, че аз съм си пуснал атаката така, че да шибна един наглец сутринта в 6:30 и дори да ми върнат армията на път това какво ще ме сгрее? и аз си мисля, че ще ни се извинят учтиво. ама учтиво може ли да ги...богословим Grin ?
    разбрах, че правели провилактика. не става без профилактика, че инъче рискуват 3 месеца без осигуровки *hahaha*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2010, 02:20:14 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26627.0;topicseen
Активен

Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2010, 02:21:03 »

Благодаря на flinstoun за отговора.Лека вечер Smiley
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2010, 02:25:16 »

Битките в този свят ще бъдат стартирани на : 21.02.2010 04:00.
Екипът на Империа Онлайн се извинява за причиненото неудобство.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!