Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:11:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой не спи и как го постига?  (Прочетена 12812 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Февруари 14, 2010, 04:00:39 »

Единствената ми дрогичка е колата, че кафе не харесвам, но те и нея доста развалиха напоследък. С което доста ме улесняват да я откажа. И без това отдавна съм развил резистентност към кофеина предполагам... Забелязал съм че за да ми действа трябва много време да не съм пил нищо такова и то пак ефекта не е задоволителен, максимум да не спя 1 нощ и на другия ден неизбежно изпадам в несъзнателно състояние на покой - кога доброволно, кога не чак толкова - даже и спя повече и си наваксвам в крайна сметка, което е доста вредно за успешното участие в турнира, особено накрая *freak*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 05:36:28 »

мдаа , и аз карам на кола , но към 5-6 сутринта удрям едно нескафе . Само когато съм в настроение не спя  Grin . Пращам няколко атаки , пускам си филмеца и т.н. По-добре някоя комедия , че като се излегна може да се събудя на другия ден  *hahaha*
Активен

Soon.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 06:01:32 »

Не, не... никакво излягане, че Издръжка на войската за час   287280-174640=112640 това по 7-8 часа, ако си бях легнал когато трябва и това е само разликата от армията от крепостите... Пък ако и я бях наел по-рано че да е готова за тогава и улетя една цяла медицина, следващата...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2010, 08:39:49 »

Аз пък си легнах като пич да гледам филм и посрещнах атаките с паладини по крепостите. Взел съм ги но съм изгубил 30К точки
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2010, 09:12:00 »

Аз пък реших, че не си струва риска, изкарах всичко на полето още в 0.00 часа и откъртих. Някой добър другар ми е прибрал армиту след битката по казармите, сполай му!  *beer*
Активен

delenda est!
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2010, 09:18:39 »

Е и аз мислех че не си струва риска и смятах да ги извадя след като дoгледам 10-те минути от филма. Винаги съм се очудвал на способностите си да заспивам в момента в който легна:))
Активен
Spiridon
Сержант
**

Karma: +57/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2010, 09:38:05 »

Ами, тъй като се успах, явно не го постигам.  Grin Иначе единственото, което ме е държало буден, е била мотивацията. В ера 2 се получи, но сега беше почнало да ми дотяга още преди около седмица и това явно се отрази. Не ставам вече за имперските игри.  *pardon*
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2010, 10:47:03 »

istinata e budilnika na 3 metra ot legloto i usilen na maks  Grin Grin Grin
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2010, 10:52:01 »

В БГ2 последната ера изкарах доста безсънни нощи в продължение на месеци и сега не мога да си наваксам .Като пийна и едно винце с вечерята - ясна е работата ....Резултата е на лице .Проспах  преди време наемането на една врътка тежки копия и от шанс 1:10 да влязат ми влязоха в едната провка пущините  >Grin.Сега вече с голями казарми се старая до към 1 часа да наема каквото трябва и лягам ,че после дали ще стана никой не знае  Smiley.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2010, 16:40:16 »

Е и аз мислех че не си струва риска и смятах да ги извадя след като дoгледам 10-те минути от филма. Винаги съм се очудвал на способностите си да заспивам в момента в който легна:))
Същия проблем, затова просто не лягам, дори за 2 секундки, преди да съм изкарал армията Wink

istinata e budilnika na 3 metra ot legloto i usilen na maks  Grin Grin Grin
Няма начин, не го чувам... Само биологичния часовник чувам, но той не работи когато прекалиш...

Както се казва: и да ме бият и да ме ебат, заспал ли съм, не могат да ме събудят... Много голям проблем ми е...
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 16:42:43 от ZAX » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2010, 17:19:42 »

мдаа , и аз карам на кола , но към 5-6 сутринта удрям едно нескафе . Само когато съм в настроение не спя  Grin . Пращам няколко атаки , пускам си филмеца и т.н. ....

А бе спамер недорасъл....Погледни в кой раздел си чешиш езика
Явно обикновената ИО не ти е по силите, камо ли турнира...
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 17:21:21 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2010, 20:19:01 »

А бе спамер недорасъл....Погледни в кой раздел си чешиш езика
Явно обикновената ИО не ти е по силите, камо ли турнира...

 Добре че ти си прерасъл спамер и показваш на недораслите  , как да си чешат езика .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
bizon
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2010, 22:45:13 »

Утре сутрин дали ще има някой на линия след толкова празници днес... *pardon* *rose* *beer* *freak*
Активен
Nykyy
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2010, 23:38:33 »

Спя си като момченце. Играя по час - два на ден и пак съм в Топа. Пък и още нямам загуба   Grin  Хубавото предстой, обаче... *freak*
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2010, 01:05:15 »

Ми аз май пак няма да си легна преди да мине атаката, приятелката по този повод каза че ще празнувам "Трифон зарЯзан". Хубавото е че не се казвам Трифон  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!