Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:08:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак конкурс!  (Прочетена 35339 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #90 -: Февруари 11, 2010, 22:35:11 »


ест. че си говорим за ВА 11-12 и университет 17-18, не помня точно... никога не съм се славил с добра памет, но смятам скоро да ти предоставя доста по изчепателна информация по въпроса, т.е. точните цифти Wink
много си далеч от истината  Grin
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #91 -: Февруари 11, 2010, 22:47:01 »

Единственият изход на Отон е да понесе удара. Отчаян от финансовото си състояние, той намира начин да плати на 23 имперци. На свой ред всеки от тях привлича още конспиратори с обещания за големи награди. Така започва заговорът за преврат срещу Сините табелки. На сутринта на 19 февруари, само 10 дни  след предизвикателството на Енравота, Отон изказва своето уважение на императора, но бързо напуска двореца под претекст, че е извикан по неотложни дела в Еленския балкан. Дотам той е придружен от останалите табелки където подготвят заговор с/у императорите

Придружен от внушителен брой поддръжници, той с отправя към Форума и, в подножието на раздел "Общи приказки", намира темата "Пак конкурс", за която е предупреден, че чрез нея се готви  бунт и се отправя към насъбралото се множетво. Кохортата, разквартирувана в "Номадски нашествия" придружаваща Отон, незабавно го изоставя. Крум, осиновеният му син Сахо и техни поддръжници са жестоко убити от императорите. След края на сблъсъка Отон е пленен и отведен в лагера на Енравота и още същия ден е признат за виновен от Сената, който му присъди наказание 5000 кредита за всеки император, както и вечен премиум пакет. Отон дължи живота си на императорите, които го пожалиха от линч заради многобройните банове. От своя страна той им обеща да  изплати сумите от закупени преди това кредити като отплата в случай, че го подкрепят. Първото нещо, което Отон прави по време на своето изгнание е да демонстрира, че си дава сметка за това положение.

Отон приема, или си дава вид, че приема прякорът „Нерон“ с бурното одобрение на народа. Отново из форума са пуснати теми за слугите и освободените роби на Отон, които са извикани отново във форума и освободени от наказание. Отон известява народа за намерението си да върши само добри дела. В същото време страховете на най-уважаваните граждани са разсеяни от обещанията на Отон да си изпълни обещанието справедиво и от снизходителното му и милостиво отношение към един бивш консул, верен последовател на Енравота.


 *xxx* *xxx* Въ!  *xxx* *xxx*
Активен

delenda est!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #92 -: Февруари 11, 2010, 23:10:51 »

 Embarrassed
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #93 -: Февруари 11, 2010, 23:15:16 »

 *beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo*

Любо, ти си идиот!  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

delenda est!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #94 -: Февруари 11, 2010, 23:34:49 »

Отонът - Ювиги Кан на де що номад има намислил да си вземе найстата по ред съпруга. Разтърчали се вестоносци по четирите посоки на света, обявили новината и на уречения ден, от близки и далечни земи в аула на Отонът се стекли хубавици. Първият министър - Крум направил оглед, подбрал трите най-лични - брюнетка, блондинка и червенокоса и ги строил в юртата пред владетеля.
- Колко прави две и две, кажи хубавице? - попитал Отонът брюнетката.
- Четири, О Велики! Отговорила девойката.
- Много добре, моме, браво!
- Ти кажи - рекъл Отонът на блондинката - колко прави две и две?
- Пет, О Пресветли! Доволно изчуруликала блондинката.
- Хм, добре! А според теб, моме, колко прави две и две? - запитал Отонът червенокоската.
- Колкото ти кажеш, О Слънце на очите ми - склонила главица червенокосата.......




А сега да ви видя, отворковци, коя от трите избрал Отонът за жена?  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Аз пък мисал че се отказал от сичките   *freak* *hahaha*
Активен

Авторското Право  Grin
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #95 -: Февруари 11, 2010, 23:37:19 »

*beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo*

Любо, ти си идиот!  Grin Grin Grin Grin Grin


Мерси за комплиментите  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #96 -: Февруари 11, 2010, 23:37:44 »

Да знаеш, че  имам видеозапис как ядохте кюфтета за моя сметка докат уточнявахме победителя ...  Tongue Tongue Tongue Така, че не се отмятай  Grin
Дайте да видим и ния този запис  на те  Кфтета   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #97 -: Февруари 11, 2010, 23:43:26 »

Дайте да видим и ния този запис  на те  Кфтета   *freak*

Ше покаже чушки, опити за блатни манипулации, ръиш....
Активен

delenda est!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #98 -: Февруари 12, 2010, 00:07:26 »

za gatankata:


tazi, koqto e kazala 4e 2+2=5 est  Grin Grin Grin, po sy6tata logika jenite ne mogat da parkirat na zaden hod oti samo gi lyjem  Grin Grin Grin Grin Grin
Добре де, ти толкова ли си зле, че мечтата ти е жена ти да е по-тъпа от теб или просто дори тази блондинка е по-умна от теб?

Аз пък винаги съм си мечтал за по-умна жена от мен, но уви, такива няма много... А вероятноста да срещна някоя от тях и да отговаря и на останалите ми критерий май е 0  Grin Та затова съм намерил компромисно решение с достатъчно умна, красива и добричка женичка Wink Но и най-перфектната жена на света ако ми каже че 2+2=5... просто деца от тази жена няма да имам със сигурност! Просто би било престъпление, да поема риска да създам такива олигофрени... И в този ред на мисли, като се сетя че имало уж някакъв синдром, повечето мъже си избирали жени като майка си. Ми освен да изкажа искренните си съболезнования за теб...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #99 -: Февруари 12, 2010, 00:11:09 »

CM Отон  каза във форума, че до края на този месец ще се изправи пред проблемите, които през всичките тези години тормозят играчите в ИО и ще оправдае гласуваното му доверие.

"Независимо от трудностите, ние успяхме да изпълним поетите обещания", каза още Отон. Той допълни, че в началото на месеца е обещано да се открият 2 нови свята, които ще са без кредити, а днес са отчетени 26 свята. "Обещахме и устойчив демографски растеж", заяви Отон като уточни, че всяка година ще се пуска нова версия на ИО всяка в пъти по-добра от предишната.

CM припомни, че през миналата година инвестициите са били двойно по-малко. "Гордея се, че в тази област направихме много за играчите, като в последните четири години увеличихме двойно техните наказания, а приходите ни скочиха със 75%", подчерта Отон. Заложеното увеличение на кредитите от 1 юли също ще се осъществи, уточни той.

"Немалко е това, което направихме до сега, но аз разбирам, че то не е достатъчно, за да повишим игровия стандарт в ИО", каза още CM. В публичните разходи като приоритет бяха заложени Премиум пакета и безплатните 2 часови доходи, посочи още Отон. С 500 милиона лева се закупи нова техника. "За мен е голяма радост, че офисът ни е изцяло преоборудван с най-модерна техника, зали за боулинг  и билярд", уточни CM. Той допълни, че българските играчи имат реален принос за развитието на играта ни в Европейския съюз. "Не трябва да се отрича, че българската администрация на беше подготвена за работата, която й предстоеше във връзка с разширяване мащабите на играта, каза Отон.

Той подчерта, че след като  е поел нещата в свои ръце, средствата в банковите сметки на екипа програми са нараснали значително. През 2009 година по оперативни програми има привлечени 100 милиона лева, докато сега се очакват 2 млрд. лева за изпълнение по различни проекти.

Срещата с Отон продължава, форума е препълнен с млади и стари негови симпатизанти. Отон бе посрещнат от група младежи с букет цветя пред офиса си. Срещата откри проф. Енравота, който бе издигнат преди дни за мажоритарен кандидат от Имперския коалиционен  съвет.
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 00:12:50 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
FallenAngel
Гост
« Отговор #100 -: Февруари 12, 2010, 00:15:28 »

Добре де, ти толкова ли си зле, че мечтата ти е жена ти да е по-тъпа от теб или просто дори тази блондинка е по-умна от теб?

Аз пък винаги съм си мечтал за по-умна жена от мен, но уви, такива няма много... А вероятноста да срещна някоя от тях и да отговаря и на останалите ми критерий май е 0  Grin Та затова съм намерил компромисно решение с достатъчно умна, красива и добричка женичка Wink Но и най-перфектната жена на света ако ми каже че 2+2=5... просто деца от тази жена няма да имам със сигурност! Просто би било престъпление, да поема риска да създам такива олигофрени... И в този ред на мисли, като се сетя че имало уж някакъв синдром, повечето мъже си избирали жени като майка си. Ми освен да изкажа искренните си съболезнования за теб...
   Емоционалната интелигентност (ЕИ) и нейното следствие – социалната интелигентност (СИ), според съвременната психология представляват осъзнаването и мениджмънта на емоционалния живот така, че да служи на благосъстоянието на психичния живот на човека, както и на социалните му интеракции. Това е правилно, но двумерно определение. За да дадем комплексно определение на тази психична функция, трябва да я погледнем през призмата на цялостната човешка психика.

 
   Емоционалната интелигентност е умението да осъзнаваш емоционалната си природа, нейните движения в психическия организъм и умело да я направляваш. От една страна, емоционалната интелигентност представлява изкуството на психичната сублимация, а от друга, на психичната конкретизация. Сублимацията е майсторството съзнателно да впрегнеш страстно - разрушителната си нагонна природа (Ерос – Танатос, Либидо – Мортидо) в колесницата на съзнанието, като юздите на свободната воля я направляват в посока на прогресиращо себепознание. Конкретизацията е процес на проявяване и приложение на достигнатата психическа интеграция в хода на ежедневния живот, с което, както се казва, змията захапва опашката си. В ядрото и на двата процеса стои съзнателната воля.
 ;D ;D ;D ;D

Entelegetno mom4e si - vadi si izvodite
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #101 -: Февруари 12, 2010, 00:34:24 »

Виждам че учиш или си учил психология или по някакъв друг начин си намерил от къде да цитираш някакви определения. Но явно не съм чак толкова умен че да разбера какво искаш да кажеш, без да си го казал Smiley изводи за какво трябва да си извадя? Все пак IQ-то ми е само 150, което е на върха на нормалните хора, но в дъното на гениалните, а ти искаш от мен да съм повече от гениален, недей вдига чак толкова летвата  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
FallenAngel
Гост
« Отговор #102 -: Февруари 12, 2010, 00:38:34 »

Ще ти го обясня като за Ентелигенти - Коефициентът на интелигентност в реалния живот помага много по-малко отколкото притежаването на тези две качества.

и като парадира6 с IQ, кажи на колко години си го направи
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 00:40:49 от FallenAngel » Активен
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #103 -: Февруари 12, 2010, 00:47:56 »

Малко достоверна информация за личността на Отон преди и след 9-ти септември  Lips Sealed
Подвизаващ се като номадски нашественик в ИО под прикритие  Grin



« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 00:53:28 от Sonic_82 » Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #104 -: Февруари 12, 2010, 00:53:54 »

Ще ти го обясня като за Ентелигенти - Коефициентът на интелигентност в реалния живот помага много по-малко отколкото притежаването на тези две качества.

и като парадира6 с IQ, кажи на колко години си го направи
Още на 15, но сега може и да е малко по-малко от тогава, доста съм деградирал вече в следствие реалния живот...

Но ако ми кажеш как се измерват тези две качества... Обясни го на простолюдието с прости думички като лицемерие(най-полезното качество в реалния живот)...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!