Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:31:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Армията ми е в капан  (Прочетена 5030 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 09, 2010, 12:48:26 »

мрн.мрн.мрн.
Доколкото си спомням в Ера2 на номадите последните 3 вълни в топ50 всички играчи само наемаха армия. и на всички им бяха блокнати наличните армии по провките.
Така че нищо ново под слънцето.Това че някой играе за първи път и не си е преценил нещата. не значи че заради него трябва да променят правилата на играта.
Никой не се е родил научен.Никой не те кара да плащаш, играеш докато можеш. Smiley
Успех следващата ера.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2010, 12:49:17 »

За съжаление в тая игра има доста ключови моменти
Капани от които изпуснеш ли 1-2 атаки може да изпуснеш и играта
За съжаление играта не дава никакъв шанс на новобранците затова отпадането от играта ми е само въпрос на време вече

имаме учасник познал верния отговор  ;D *pardon*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2010, 12:50:05 »

За съжаление в тая игра има доста ключови моменти
Капани от които изпуснеш ли 1-2 атаки може да изпуснеш и играта
За съжаление играта не дава никакъв шанс на новобранците затова отпадането от играта ми е само въпрос на време вече

Sic transit gloria Mundi!
Такъв е живота, какво да се прави..... Ще внимаваш повече другия път. Това все пак е турнир - оцеляват най-добрите.
Активен

delenda est!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2010, 13:01:27 »

Ами прави сте ... теглих 1 среден заем и без това кораба като потъва поне да е с капитана
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2010, 13:07:52 »

За съжаление в тая игра има доста ключови моменти
Капани от които изпуснеш ли 1-2 атаки може да изпуснеш и играта
За съжаление играта не дава никакъв шанс на новобранците затова отпадането от играта ми е само въпрос на време вече
Ако така разсъждваш, значи си се предал. Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно Smiley Повечето играчи нямат амбиции да спечелят а да проверят възможностите си. Въпроса за мен не е да оцелееш а да опиташ да оцелееш Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2010, 13:20:34 »

За съжаление в тая игра има доста ключови моменти
Капани от които изпуснеш ли 1-2 атаки може да изпуснеш и играта
За съжаление играта не дава никакъв шанс на новобранците затова отпадането от играта ми е само въпрос на време вече

Колега от сутринта чета тая тема и не вярвам на ушите си  *freak* *freak* *freak* От както е почнала ерата, ти само ревеш, това било грешно, онова било грешно, Хановете били в пъти по-добри, някоя си друга игра била в пъти по-добра и бля, бля,бля. От начлото още хора,които знаят и могат ти казваха какво да правиш, но не ти си знаеш, ти научен си се родил и сега изведнъж стигна до извода, че това не е за новобранци. Не това е един турнир и той е за всички, но като си новобранец и искаш да направиш нещо е редно да слушаш тия дето вече са минали по тоя път, а не ДА СИ ЗНАЕШ ВСИЧКО И ВСЕ НЕЩО ДА ТИ Е ВИНОВНО. Аз даже се чудя как още има хора, които се наемат да ти обясняват какво да правиш, на такива като теб отдавна съм се научил да давам игнор Smiley
Активен
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2010, 13:33:38 »

Колега от сутринта чета тая тема и не вярвам на ушите си  *freak* *freak* *freak* От както е почнала ерата, ти само ревеш, това било грешно, онова било грешно, Хановете били в пъти по-добри, някоя си друга игра била в пъти по-добра и бля, бля,бля. От начлото още хора,които знаят и могат ти казваха какво да правиш, но не ти си знаеш, ти научен си се родил и сега изведнъж стигна до извода, че това не е за новобранци. Не това е един турнир и той е за всички, но като си новобранец и искаш да направиш нещо е редно да слушаш тия дето вече са минали по тоя път, а не ДА СИ ЗНАЕШ ВСИЧКО И ВСЕ НЕЩО ДА ТИ Е ВИНОВНО. Аз даже се чудя как още има хора, които се наемат да ти обясняват какво да правиш, на такива като теб отдавна съм се научил да давам игнор Smiley


Прав си много е по лесно да дадеш игнор на няколко вместо да се опиташ да помогнеш . Затова като стане бой на улицата българина отива да гледа сейр , докато в малко по цивилизовани нации ще ти разтърват и ще потърсят причината да се стигне до там
Но с това мислене и това държание затова нацията ни е на това дередже, понеже има хора като теб

Стига толкова спам темата я заключвам решение на проблема няма да се намери.
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 13:36:19 от Sonic_82 » Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2010, 13:35:23 »

Прав си много е по лесно да дадеш игнор на няколко вместо да се опиташ да помогнеш . Затова като стане бой на улицата бълганира отива да гледа сейр , докато в малко по цилилизовани нации ще ти разтърват и ще потърят причината да се стигне до там
Но с това мислене и това държание затова нацията ни е на това дередже, понеже има хора като теб


спецялно на теб доста хора се опитаха да ти помогна ама господ дава но в кошара не вкарва  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2010, 13:36:48 »


Прав си много е по лесно да дадеш игнор на няколко вместо да се опиташ да помогнеш . Затова като стане бой на улицата българина отива да гледа сейр , докато в малко по цивилизовани нации ще ти разтърват и ще потърсят причината да се стигне до там
Но с това мислене и това държание затова нацията ни е на това дередже, понеже има хора като теб

Стига толкова спам темата я заключвам решение на проблема няма да се намери.

Също толкова лесно е и да мрънкаш за всичко и всеки. Ти си като клонинг на ЗАКС от миналата ера, направо сте си за една гилдия в героя.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 09, 2010, 13:41:36 »

1-во помощ съм и съвети как да започна и как да играя не съм искал от никого
2-ро помощ съм поискал едва след 10-тата вълна видях че играя по грешен начин но е късно да поправя каквото и да е било
3-то помощ и съвети ми е давал само 1 човек но вече нямам какво да спасявам

Темата беше обаче за голямата издръжка иска армия а не за това кой как е играл
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 13:43:43 от Sonic_82 » Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 09, 2010, 13:43:16 »


Прав си много е по лесно да дадеш игнор на няколко вместо да се опиташ да помогнеш . Затова като стане бой на улицата българина отива да гледа сейр , докато в малко по цивилизовани нации ще ти разтърват и ще потърсят причината да се стигне до там
Но с това мислене и това държание затова нацията ни е на това дередже, понеже има хора като теб

Стига толкова спам темата я заключвам решение на проблема няма да се намери.

Акъл можеш да дадеш, но не можеш да налееш  *rose*
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 09, 2010, 13:43:35 »

Айде, стига вече обяснения, няма ли кой да я заключи тая тема, бре?


http://www.picvalley.net/u/2732/200880255715713875061265711894IEp0I3Qe4gjN3eanPtc3.BMP

Их да имах сега това, а?  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен

delenda est!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2010, 14:02:30 »

Айде прекалихте спама  *locker*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!