Imperia Online България  
Април 29, 2024, 18:05:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Армията ми е в капан  (Прочетена 5057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« -: Февруари 09, 2010, 10:53:56 »

Не знам дали има някакъв начин да се коригира тоя разход на армията но без да имам
от кого да грабя и сега когато трябва да права така че да посрещам 3 армии вместо 2 вече в крепостите не става вече пътни са. Армията ми е в такъв голям капан на злато че дори тия 2 х 250000 които взех от битките не смогват когато армията ми има 50000-60000 издръжка на час а като освободя всички работни докарвам по 40000-45000 на час което пак не стигат. имам 8 часа до атаката им ми кажете как да местя армия или ресурс с това отрицателно злато. Занапред май ще затъваме много повече като излязат и паладините
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 10:59:33 от Sonic_82 » Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2010, 11:07:49 »

Абе не четеш ли какво пишат другите по форума, бе младеж? Вдигай крепости - носят ти 10% бонус към дохода, че и държиш безплатно най-скъпите единици вътре, вдигай бюрокрация, имаш 4 провинции, военна архитектура. Ама май вече ти е прекалено късно...
Активен

delenda est!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2010, 11:18:36 »

Абе не четеш ли какво пишат другите по форума, бе младеж? Вдигай крепости - носят ти 10% бонус към дохода, че и държиш безплатно най-скъпите единици вътре, вдигай бюрокрация, имаш 4 провинции, военна архитектура. Ама май вече ти е прекалено късно...


Абе ти знаеш ли как се събира 800000 камъни за крепост без да смятам проучвания
да не ти говоря че крепостта е до време тепърва идват големите армии къде се крият 15000 коня
а с 15000 коня по мои сметки не спирам и 3-те атаки поне 20000 трябва да са. Трябва но за сега не смогвам.А това злато ме убива сега седя на - 150000 и нямат вадене от главната провинция
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 11:20:19 от Sonic_82 » Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2010, 11:21:55 »


Абе ти знаеш ли как се събира 800000 камъни за крепост без да смятам проучвания
да не ти говоря че крепостта е до време тепърва идват големите армии къде се крият 15000 коня
а с 15000 коня по мои сметки не спирам и 3-те атаки поне 20000 трябва да са. Трябва но за сега не смогвам.А това злато ме убива сега седя на - 150000 и нямат вадене от главната провинция
Сбогом, приятелю.
Ще се видим в следващия турнир.

Smiley
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2010, 11:22:14 »

Издръжка на войската за час     16038  Cool

Налични ресурси
Дърво   1262929
Желязо   724350
Камък   2834631
Злато   1476564  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2010, 11:32:45 »

Rayh цяла игра бас ловя че нямаш и ден почивка без покупка на ресурс
в друго положение съм когато съм пуснал 5 загуби
някои от които ме повлякоха доста надолу и сега се боря да остана в играта
това злорадството е голяма работа

Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2010, 11:41:14 »

Rayh цяла игра бас ловя че нямаш и ден почивка без покупка на ресурс
в друго положение съм когато съм пуснал 5 загуби
някои от които ме повлякоха доста надолу и сега се боря да остана в играта
това злорадството е голяма работа



не злорадствам  *pardon*час от тая игра е ида съумеш да намриш балас армия издръжка  *pardon*

това си е платен турнир все пак безплатни игри бол  *pardon*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2010, 12:00:51 »

не злорадствам  *pardon*час от тая игра е ида съумеш да намриш балас армия издръжка  *pardon*

това си е платен турнир все пак безплатни игри бол  *pardon*

Абе за какъв баланс ми говориш платен не платен турнир бла бла........
Това българина стана толкова алчен че има да печели май повече от Близард където работят едни от най добрите програмисти и разразботчици на игри в целия свят и таксата там с 25 BGN на месец а тук не можеш и ден без смс-ите 33 вълни по 26х разлика м-у тях се оказа че аз трябва да плащам 30 лева за смс-и на месец а продукт които се ползва от милиони хора в целия свят може да струва за всички еднакво и разликата в качеството и продукцията е че всичко в БГ е на светлинни години от това което предлагат другите и при това е на в пъти по висока цена

И не ми говори за платени награди щото само при регистрацията на 1500-2000 човека по 5 лева ето ти от къде е наградния фонт друго е 30 лева  за ток на месец да ти бачка сървъра и ти само да го наглеждаш. При това един нов сървър има гаранции с по над 10г гаранция и подръжка
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 12:04:53 от Sonic_82 » Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2010, 12:04:38 »

незнам що стоиш още тук при железните ти аргументи  *pardon*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2010, 12:07:31 »

Абе за какър баланс ми говориш платен не платен турнир бла бла
това българина стана толкова алчен че има да печели май повече от Близард където работят едни от най добрите програмисти и разразботчици на игри в целия свят и таксата там с 25 BGN на месец а тук не можеш и ден без смс-ите 33 вълни по 26х разлика м-у тях се оказа че аз трябва да плащам 30 лева за смс-и на месец а продукт които се ползва от милиони хора в целия свят може да струва за всички еднакво и разликата в качеството и продукцията е че всичко в БГ е на светлинни години от това което предлагат другите и при това е на в пъти по висока цена

Грешиш .. никой не те кара да плащаш .. и ако беше помислил и почнал да групираш армията в провките още от вчера .... сега нямаше да го имаш проблема ...

Играеш ако искаш ... никой не те задължава ... Аз съм потрошил много нерви по неуредиците в ИО, но не смятам че някой ме държи на сила тука напротив (виж ми подписа) ... но Номадите ми харесват и смятам, че са едно от малкото изпипани неща тук ... има грешки, но са в  рамките на разумното и правилата са зададени от началото  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2010, 12:10:18 »

незнам що стоиш още тук при железните ти аргументи  *pardon*

Имам интерес към подобен род игри но не ми харесва алчността на някой.
Но най малкия проблем е там замъците не са ти вечни, почва да идват такива големи армии които ще се спират само с много армия и тогава няма да има къде да я криеш и много други ще отпаднат но поне ще останат смс мастърите
Активен
Bokex
Редник
*

Karma: +20/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2010, 12:23:22 »

приятелю, щом си се хванал на хорото не се оплакваи и ние незнаем стъпките, но се опитваме да ги налучкаме, учеикисе от грешките си и от по знаещите, без да мрънкаме за щяло и нещяло.
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2010, 12:25:20 »

Имам интерес към подобен род игри но не ми харесва алчността на някой.
Но най малкия проблем е там замъците не са ти вечни, почва да идват такива големи армии които ще се спират само с много армия и тогава няма да има къде да я криеш и много други ще отпаднат но поне ще останат смс мастърите
Това и е интересното за мен на тази игра. Да намериш доброто решение във всяка ситуация и да съумееш да се измъкнеш от капана в който си влязал. Можеш например да пропуснеш едната атака днес и да си оправиш баланса. Нормално е да се правят грешки, въпроса е да си ги поправяш после Smiley Аз например такива грешки направих че се чудя как още оцелявам. 5 мин преди единия пожар вместо да наема тежки коне ги разпуснах, после си "поправих" грешката като наех леки, че се наложи и тях да разпускам после за да си наема тежките, че и палячетата ми отвлякоха на всичкото отгоре, защото нямаше как да посрешна без кавалерията си:) Относно турнира - не мисля че е направен с цел печалба. Ако посмяташ, ще се убедиш че няма такава. Турнири винаги са се правили с цел реклама и подържане на интерес към продукта:)
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2010, 12:42:42 »

Славчо, на кривата ракета - космоса и пречи. Има поне един играч, за който съм сигурен, че играе почти или без допълнителен доход. Пиши на бате си Таранколи и ако се смили над теб, може и да ти отвори очите как стават нещата тук. А за това, че не можеш или не искаш да похарчиш малко пари за играта ние нямаме вина, нали?
Активен

delenda est!
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2010, 12:44:37 »

За съжаление в тая игра има доста ключови моменти
Капани от които изпуснеш ли 1-2 атаки може да изпуснеш и играта
За съжаление играта не дава никакъв шанс на новобранците затова отпадането от играта ми е само въпрос на време вече
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!