Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 14:54:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 ЕРА-13  (Прочетена 53161 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #240 -: Май 08, 2010, 19:01:42 »

 ми па има и такива дето само четеме,па не пишем...това означава ли че не играем,че не се борим за нещо...Тия,дето не пишем,сме мрътви,нъл'тъй... Grin
 Лично на мене ми е интерсна битката за нетната...Изоставам,а и нямам време за игра...
 Нали е хронология...Блатото vs Union...Кой,ще вземе нетната:))...Анкета ли да пуснем:))
 Уточнение: двата съюза имат НАП...така,че всеки ,ще разчита на себе си...така мисля...
 освен,ако... Tongue *hihi* *xxx* *hahaha* *freak*
 Я,ке стискам ,нещо си ,за нашто девойче-ДИВА... *rose* *heart*
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #241 -: Май 08, 2010, 22:09:48 »

ми па има и такива дето само четеме,па не пишем...това означава ли че не играем,че не се борим за нещо...Тия,дето не пишем,сме мрътви,нъл'тъй... Grin
 Лично на мене ми е интерсна битката за нетната...Изоставам,а и нямам време за игра...
 Нали е хронология...Блатото vs Union...Кой,ще вземе нетната:))...Анкета ли да пуснем:))
 Уточнение: двата съюза имат НАП...така,че всеки ,ще разчита на себе си...така мисля...
 освен,ако... Tongue *hihi* *xxx* *hahaha* *freak*
 Я,ке стискам ,нещо си ,за нашто девойче-ДИВА... *rose* *heart*
Tongue ти па що се предаваш тъй рано този път  ;D
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #242 -: Май 08, 2010, 23:12:31 »

ми па има и такива дето само четеме,па не пишем...това означава ли че не играем,че не се борим за нещо...Тия,дето не пишем,сме мрътви,нъл'тъй... Grin
 Лично на мене ми е интерсна битката за нетната...Изоставам,а и нямам време за игра...
 Нали е хронология...Блатото vs Union...Кой,ще вземе нетната:))...Анкета ли да пуснем:))
 Уточнение: двата съюза имат НАП...така,че всеки ,ще разчита на себе си...така мисля...
 освен,ако... Tongue *hihi* *xxx* *hahaha* *freak*
 Я,ке стискам ,нещо си ,за нашто девойче-ДИВА... *rose* *heart*

няма ме мене иначе повече мерак щеше да имаш  Grin  Wink
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #243 -: Май 08, 2010, 23:12:43 »

Tongue ти па що се предаваш тъй рано този път  ;D

Щот не съм го глобявал скоро за това  Tongue Tongue Tongue
Утре ще му мине  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #244 -: Май 09, 2010, 06:48:18 »

Ще взема да тресна някого ....  Grin Grin
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #245 -: Май 09, 2010, 23:45:10 »

Не секи има мерак да игра тази ера  иа на мен ми омразнарано рано   *pardon* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #246 -: Май 10, 2010, 12:01:30 »

Аз пък съм за FLAIR да земе нетната,не го знам, ама нещо по -симпатичен ми седи, ще се изкефя много ако фасула ги подгони всичките тия Диви, лудетини , кабасумири и т.н.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #247 -: Май 10, 2010, 13:55:48 »

Аз пък съм за FLAIR да земе нетната,не го знам, ама нещо по -симпатичен ми седи, ще се изкефя много ако фасула ги подгони всичките тия Диви, лудетини , кабасумири и т.н.

Амиии, ако това се случи ... най-много покрай нетната да вземем и военната  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #248 -: Май 10, 2010, 14:25:11 »

Ех че си ми оптимист , е не може всички класации да са за вас , дайте някоя и ние да земем .....
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #249 -: Май 10, 2010, 16:10:55 »

Ех че си ми оптимист , е не може всички класации да са за вас , дайте някоя и ние да земем .....

Тази ера нетната за пътрви път от много време може да се реши от УМЕНИЯТА на играча а не от "приятелските" атаки ....
Това е и идеята ако ЮНИОНЕЦА е направил по-добрата стратегия да спечели Той ... и Аз ще съм сигурно един от първите, който ще го позрави ....  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #250 -: Май 10, 2010, 16:26:33 »

Дааааавайййййй  Union  +   *YEEES!*
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #251 -: Май 10, 2010, 16:50:35 »

ние пък ще викаме за Blatoto  Tongue - ДАВАЙЙЙЙЙ   НАШТЕЕЕЕ *TRAINING*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #252 -: Май 10, 2010, 19:04:48 »

Аз , ще викам за мен си пък ...  Grin Grin
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #253 -: Май 10, 2010, 22:46:15 »

и аз съм за Блатцето този път...по добре ми стоят некак си от Оксито  *beer* а бобеца он си знае една сутрин как се събуди набързо  Tongue не знаеше на къде да хване ,към кухнята или към кенефа  Grin но както и да е ,тва е минала ера....тази не знам кви ги вършите но гледам освен абсо и мърсито редко некой пише тук  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #254 -: Май 10, 2010, 22:58:52 »

Ми почиват си хората ,бре Джибри ... малко са лудите като мен да не пропускат ера ... Wink
Активен

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!